Şimdi Ara

DenizBank' tan PaybyMe Kart! (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.224
Cevap
32
Favori
84.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doldu diyeyse, iptalde sorun çıkarmıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HASBIHAL

Kredi kartınızdan belirttiğiniz tutar PaybyMe Kartınıza yüklemek üzere çekilmiştir.
    Yükleme işlemi birazdan gerçekleşecektir.
    Gün içerisinde tutar kartınıza yüklenmemişse, lütfen (0 212) 266 98 90 numaralı telefonumuzdan bize ulaşın.
    Keyifli alışverişler dileriz…

şu an yükleme yaptim ama daha yatmamiş gözüküyor acaba yarın mı yatar ?

hocam aynı sorunu şuanda bende yaşıyorum, 100 TL yükleme yaptım ama kartıma yatmadı, müşteri hizmetlerini aradım açan yok. siz ne yapmıştınız, yükleme yaptığınız tutarı karta yatırdılar mı?
  • umuty76 U kullanıcısına yanıt
    Paybyme facebook sayfasına mesaj atın durumla ilgili.Benim farklı bir sorunum olmuştu yine telefondan ulaşamadım facebookdan ilgilendiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umuty76

quote:

Kredi kartınızdan belirttiğiniz tutar PaybyMe Kartınıza yüklemek üzere çekilmiştir.
    Yükleme işlemi birazdan gerçekleşecektir.
    Gün içerisinde tutar kartınıza yüklenmemişse, lütfen (0 212) 266 98 90 numaralı telefonumuzdan bize ulaşın.
    Keyifli alışverişler dileriz…

şu an yükleme yaptim ama daha yatmamiş gözüküyor acaba yarın mı yatar ?

hocam aynı sorunu şuanda bende yaşıyorum, 100 TL yükleme yaptım ama kartıma yatmadı, müşteri hizmetlerini aradım açan yok. siz ne yapmıştınız, yükleme yaptığınız tutarı karta yatırdılar mı?

Evet aradim anlattım 10 dk sonra yatti

• şimdi başvursam ne zaman gelir? kart ücreti var mı?
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    ben 6 gündür bekliyorum. hala kart kargolanmadı mesajı çıkıyor.
  • cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. dün facebook profil sayfalarına mesaj da gönderdim, telefonla da aradım, paybyme sitesi üzerinden mesaj da gönderdim. hiçbir şekilde ulaşamadım kendilerine; henüz geri dönüş yapmadılar, çekilen tutarı da halen yatırmamışlar paybyme kartıma. bu kadar amatörce çalışan bir firma görmedim, bir sorun olduğunda müşteri hizmetlerine ulaşmak nerdeyse imkansız! 100 TL karttan çekildi, ama artık keyiflerine göre, paranın yatmasını bekleyeceğiz. bankaya durumu bildirsem mi, yoksa geçte olsa parayı yatırırlar mı? hiç güven vermedi bu paybyme bana.

• hocam ben de yaklaşık 3 saat önce kredi kartımla yükleme yaptım, normalde yükleme yaptıktan 5 dk sonra karta yükleniyordu ama bugün yaptığım yükleme 3 saattir paybyme karta yüklenmedi. garanti 3d secure ödeme sayfasında siparişiniz onaylanmıştır mesajından sonra siteye yönlendirilmedi ve sorun oluştu. 0212 266 9890 ve 0212 288 9410 müşteri hizmetlerini aradım, açan yok. daha önce benzer sorun yaşayan arkadaşlar, sorunu kaç günde ve nasıl çözdüler acaba?

• proficientwight kullanıcısına yanıt
    Ben gece 23:50'de yükledim. Sabah 7'de geçmiş hesaba.

• leonidas26 kullanıcısına yanıt
    5 gün gibi bir sürede bana ulaştı (istanbul)

• proficientwight kullanıcısına yanıt
    hocam sistemsel biraz sorunları var gecikmeleri oluyor 5-6-7-8 saat arasında değişiyor aciliyeti olanlar için uygun olmadığı söylenebilir.
    ilk zamanlarda birkaç dk içerisinde karta yükleniyordu..

• Amazon.com dan Paybyme ile US PSN Card almayı istiyorum ama bir türlü başaramadım. Halbuki Paybyme sitesinde anlaşmalı yerlerde amazon.com var neden alamıyorum. Lütfen alabilen arkadaşlar yardım edebilir mi lütfen
  • Arkadaşlar yüklemeler otomatik değil, elle aktarılıyor Paybyme karta. Yani ben öyle yorumladım tecrübelerime dayanarak. Gece belli bir saatten sonra yapılan yüklemeler ertesi sabah 7'den itibaren karta aktarılıyor. Yükleme yaparken bunu dikkate alın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megathrone26

Amazon.com dan Paybyme ile US PSN Card almayı istiyorum ama bir türlü başaramadım. Halbuki Paybyme sitesinde anlaşmalı yerlerde amazon.com var neden alamıyorum. Lütfen alabilen arkadaşlar yardım edebilir mi lütfen

offgamers.com sorunsuz
  • quote:

quote:

Amazon.com dan Paybyme ile US PSN Card almayı istiyorum ama bir türlü başaramadım. Halbuki Paybyme sitesinde anlaşmalı yerlerde amazon.com var neden alamıyorum. Lütfen alabilen arkadaşlar yardım edebilir mi lütfen

offgamers.com sorunsuz

Malesef Paybyme orda çalışmıyo usta :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megathrone26 -- 29 Ekim 2014; 18:40:03 >
  • quote:

quote:

quote:

offgamers.com sorunsuz

Malesef Paybyme orda çalışmıyo usta :(

Pardon ya unutmuşum çalişmaz çünkü paybyme da 3D yok .Ininal sorunsuz geçiyor bence ininal karta geçin.

• bonus amex ile yükleme yapan oldu mu

• Merhaba dostlar payme kart bende uzun zamandir var fakat kullanmıyorum .internet alışverişi için kredi kartımı değilde encard kullanıyorum .Bu kartin encard tan farkı nedir ne gibi avantaj ve dezavantajları var ?

• Bu kart visa anlaşmalı her yerde geçerli değil mi ?

Denizbank Paso Bonu skullanıyordum. İçine yüklediğim kadar harcayabildiğim bir karttı. Limiti yoktu yani. Bu da mı öyle ?
  • İki gün önce 2 ayrı nuvo karttan 50'şer lira yükledim. Sabah baktım yüklenmemiş. Dedim herhalde sistemde sıkıntı vardır. Aradan 2 gün geçti hala tık yok. Şimdi 5 lira yükledim o hemen yüklendi. Bizim 100 lira uçtu ses seda yok. Düşündüm de daha önceki yüklemelerimizde de bu şekilde birşey olduysa vay halimize. Yükledikten sonra hiç dikkat etmiyordum bi ara. Geriye dönük müşteri hizmetlerini arasak incelerler mi?
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.