Şimdi Ara

Opticum HD TS 9600 Prima Receiver Hakkında Yardım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
4
Favori
12.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: balkir1907

quote:

Orijinalden alıntı: krasavchik

arkadaşlar ntvspor şifreli şuanda nasıl açabilirim? emulu yazılım 4.44 yüklü

Hocam cihaziniz hayırlı olsun ntvspor niye kapalı anlamadım bende açık

softcam yükledim ntv spor açıldı ama sinema tv ask,aksiyon şifreli. teşekkür ederim hocam
  • quote:

quote:

quote:

softcam yükledim ntv spor açıldı ama sinema tv ask,aksiyon şifreli. teşekkür ederim hocam

Hocam bunu yükleyin istediğiniz kanallar açılacaktır...

YAPILIŞI:Linki indirdikten sonra masaustune atıp belgeyı açın alttakını masaüstüne atın belgeyı açıp listeden program secıne tıklayıp not defterinle ac deyın ve kopyalayıp (USB)'ye atın sonra gerekenı bılıyorsunuz ...

NOT:Softcam afyon 03 nikli arkadasa aittir

Softcam_Opticum_9600 HD Serisi_Mini Dahil 14.05.2013.zip

• quote:

quote:

quote:

hocam sen klasörü atsan bana. trt Hd de maç var izleyemiyorum şifreli:((
  • Hocam dosya gönderme işlerinden anlamıyorum aksam uğraştım beceremedim sen en iyisi diğer forma gir orada hersey var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesoydan

@balkir1907 teşekkürler resimler için.

Ayrıca benim ürün kargoya verilmiş...

Cihaz gelince bizi de haberdar edersin değil mi? kaç gün de geldiği, gümrük gibi mevzuları?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nodar

quote:

Orijinalden alıntı: aesoydan

@balkir1907 teşekkürler resimler için.

Ayrıca benim ürün kargoya verilmiş...

Cihaz gelince bizi de haberdar edersin değil mi? kaç gün de geldiği, gümrük gibi mevzuları?..

Tabiki bilgi veririm henüz gelmedi şuan İstanbul'da Samsun'a gelmesini bekliyorum.

• quote:

Hocam dosya gönderme işlerinden anlamıyorum aksam uğraştım beceremedim sen en iyisi diğer forma gir orada hersey var

@balkir1907 Kardeş diğer forum hangisi oluyor istersen açık yaz istersen pm atta çünki bende Opticum getirteceğim,burda bir link verilmiş serileriyle ilgili (seri/sürüm) yani güncellme sitesi ama ben mesela o sitede Opticum'un TS 9600 Prima ile bir güncelleme felan göremedim ?
    Bana gelecek olan Opti mesela son sürüm hali ile mi gelir ? çünki burda bir arkadaş bütün sürümleri denemiş ve 4.44 sürümün en iyi görüntü kalitesini verdiğine dair kanaat getirmiş,ben mesela bu hususta ne yapacağım yani 4.44 sürümü değilde en son sürüm yüklü gelse nereden örneğin 4.44 sürümünü indirip yükleyebilirim ?

Dedediğm gibi bir arkadaşın verdiği linkde 9600 ile bir güncelleme felan göremmedim nasıl yaparız mesela ?....yada bu Opticumda en güzel kaliteli görüntüyü veren hangi sürümdür size göre ? ve nerden bulabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: somniferum

quote:

Hocam dosya gönderme işlerinden anlamıyorum aksam uğraştım beceremedim sen en iyisi diğer forma gir orada hersey var

@balkir1907 Kardeş diğer forum hangisi oluyor istersen açık yaz istersen pm atta çünki bende Opticum getirteceğim,burda bir link verilmiş serileriyle ilgili (seri/sürüm) yani güncellme sitesi ama ben mesela o sitede Opticum'un TS 9600 Prima ile bir güncelleme felan göremedim ?
    Bana gelecek olan Opti mesela son sürüm hali ile mi gelir ? çünki burda bir arkadaş bütün sürümleri denemiş ve 4.44 sürümün en iyi görüntü kalitesini verdiğine dair kanaat getirmiş,ben mesela bu hususta ne yapacağım yani 4.44 sürümü değilde en son sürüm yüklü gelse nereden örneğin 4.44 sürümünü indirip yükleyebilirim ?

Dedediğm gibi bir arkadaşın verdiği linkde 9600 ile bir güncelleme felan göremmedim nasıl yaparız mesela ?....yada bu Opticumda en güzel kaliteli görüntüyü veren hangi sürümdür size göre ? ve nerden bulabilirim ?

Hocam sayin janjarre nin verdiği linkte (4.44) yazılımı var iyi bakmamissiniz siz cihazı alin burdan elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız zaten cihaz 4.44 yazilimiyla gelicek siz sadece softcam yükleyip trthd ve NTVSpor seyredeceksiniz ve sinama aşk ve aksiyon hd açılacaktır cihaz gelsinde bakarız

• Yeni cihazlar 4.44 ile gelmiyor.. Orjinal fabrika yazılımı ile geliyor bu yazılımdada Media bölümü kapalı. Açmak istiyorsanız, ki açmak lazım 4.44 veya softcam için herhangi bir emu lu yazılımı yüklemek yeterli. Kardeşim Cevher fabrika yazılımı ile güncel yazılımlar arasında görüntü farkı olmadığını söyledi. Yani yükleyebilirsiniz, performans kaybı veya herhangi bir sıkıntı yokmuş.
  • arkadaşlar d-smartın kendi kanalları olan mesela smart spor HD ve smart spor HD2 kanallarında şifre girmiyo demi. yani bu kanallar içinde trt hd de yaptığımız gibi softcam e falan gerek yok.(ozaman zaten mantığı ne d-smart modül almanın yanlış mı düşünüyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjarre

Yeni cihazlar 4.44 ile gelmiyor.. Orjinal fabrika yazılımı ile geliyor bu yazılımdada Media bölümü kapalı. Açmak istiyorsanız, ki açmak lazım 4.44 veya softcam için herhangi bir emu lu yazılımı yüklemek yeterli. Kardeşim Cevher fabrika yazılımı ile güncel yazılımlar arasında görüntü farkı olmadığını söyledi. Yani yükleyebilirsiniz, performans kaybı veya herhangi bir sıkıntı yokmuş.

softcam ne oluyor Ccacam tarzı birşeymi bunu yüklemek zorundamıyız ?

@janjarre diyorsunki yükleyebilirseniz kolay görüntü sorunu yok....bu softcamı yüklemek çokmu zor acaba ? ve nerden buluruz bu softcamı ve version 4.44'ü yani hangi sitede bunlar bulunur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: somniferum

quote:

Yeni cihazlar 4.44 ile gelmiyor.. Orjinal fabrika yazılımı ile geliyor bu yazılımdada Media bölümü kapalı. Açmak istiyorsanız, ki açmak lazım 4.44 veya softcam için herhangi bir emu lu yazılımı yüklemek yeterli. Kardeşim Cevher fabrika yazılımı ile güncel yazılımlar arasında görüntü farkı olmadığını söyledi. Yani yükleyebilirsiniz, performans kaybı veya herhangi bir sıkıntı yokmuş.

softcam ne oluyor Ccacam tarzı birşeymi bunu yüklemek zorundamıyız ?

@janjarre diyorsunki yükleyebilirseniz kolay görüntü sorunu yok....bu softcamı yüklemek çokmu zor acaba ? ve nerden buluruz bu softcamı ve version 4.44'ü yani hangi sitede bunlar bulunur ?

merhaba emulu yazılımı şu adresten
    http://www.ijachouf.com/sat/globo/OpticumHD9600Prima/
    softcam de aşağıdaki adresten
    http://forum.****.net/opticum/

emulu yazılım benim bildiğim server ile ilgili
    softcam ise mesela trt hd de maç var şifre girer ama softcam yüklersen açılır

• Doğrudur, server için yazacağıma softcam için yazmışım kusura bakmayın
  • @krasavchik kardeş şunu çözemedim istersen pm at sakıncalıysa :
    http://forum.****.net/opticum/ ...............................................................copy paste yaptım hiçbirşey açılmadı sen lütfen pm at,neden açıkca yazmamışsın anlayamadım gerçiya,sen lütfen pm ile beni bilgelebdirirsen memmun olurum saol !
  • @janjarre,
    Şunu sormak istiyorum;Actus Duo ile goldmaster 1090 aynı cihaz değil mi? Eğer öyle ise yurt içinden gm 1090 almak daha mantıklı olur,
    tabi aynı cihaz ise.

------------------------

Edit: Neyse ufak tefek farklılıklar varmış, bellek gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nodar -- 20 Mayıs 2013; 22:16:53 >
  • Farketmişsin, Yazılım ve donanım farkları var. Tunerinden, CI+ yazılımına ve daha başka farklarda var. Bu farklar beni tatmin etmediği için Duo ile ilgileniyorum. Aksi takdirde hem bildiğim marka, hemde garanti, fiyat, vs. yüzünden bende G.M almak isterdim. Tabi tercih meselesi bu, eğer taleplerinizi, isteklerinizi, beklentilerinizi karşılıyorsa yurtiçindeki cihazlara yönelmek lazım.Mantıklısıda budur.
  • Aslında yurt içindeki cihazlara yönelmek garanti, arıza gibi durumlar için tercihimdir.Markadan ziyade görüntü kalitesi benim için önemli olan... 10 seneden beri halen next2000 alıcıyı kullanıyorum.
    zamanında dm 800 se felan aldım, memnundum da başka nedenlerden dolayı sattım ama sd yayınlarda nextin bariz bir üstünlüğü var sti işlemci yüzünden.. 50 mhz olmasına rağmen halen teklemiyor.
    O yüzden sti işlemcili bir cihaz peşindeyim ama twin tunerli... Ehh yanında cs türü ektralar olursa tabiki süper olur.
  • quote:

Farketmişsin, Yazılım ve donanım farkları var. Tunerinden, CI+ yazılımına ve daha başka farklarda var. Bu farklar beni tatmin etmediği için Duo ile ilgileniyorum. Aksi takdirde hem bildiğim marka, hemde garanti, fiyat, vs. yüzünden bende G.M almak isterdim. Tabi tercih meselesi bu, eğer taleplerinizi, isteklerinizi, beklentilerinizi karşılıyorsa yurtiçindeki cihazlara yönelmek lazım.Mantıklısıda budur.

Sayın janjarre opticum actus duo ile opticum 9600 arasinda görüntü kalitesi olarak fark olurmu aralarındaki fiyat farkına degermi

• Hiç sanmam fark olacağını. Yanlış bilgilendirme almadıysam chıpsetin 7105 olduğunu biliyorum. 9600 TS ile aynı chıpset aynı üretici......

Zaten Actus serisi hakkında çok fazla bilgi yok. Tanıdığım 3 - 5 almanın yorumlarını bekliyorum. Eğer görüntü ve stabilite olarak okey derlerse ancak o zaman alınır. Malum, Türkiye'de kullanıcısı olmadığı için buradan gelecek tahminlere itimat etmem.
  • Benim cihaz bugün geldi arkadaşlar tam 14 günde ulaştı. 62 tl. gümrük ödedim toplamda 368 tl ödemiş oldum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.