Şimdi Ara

The Originals (2013 - )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
13
Favori
25.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vampire Diaries kökenlerini anlatan beklenen Spinoff sonunda geliyor. :) Bilgiler geldikçe konuyu güncelleyeceğim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • İlk mesaj benden. Bu dizinin tutacağına eminim. Kesinlikle takip edeceğim vampir günlükleri izlediğim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marcel'de mi varmış
  • Şimdi orijinaller tvd den ayrılacak mı yoksa başka bir şekil mi olacak?

Diziye gelince her türlü izleriz.

• hani geçmişlerini anlatıcaktı ya ? afiş doğruysa büyük ihtimal mystic fallstan ayrılcaklar new orleans a yerleşcekler ordaki hayatlarını anlatıcak gibi umarım geçmişlerini anlatır
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

hani geçmişlerini anlatıcaktı ya ? afiş doğruysa büyük ihtimal mystic fallstan ayrılcaklar new orleans a yerleşcekler ordaki hayatlarını anlatıcak gibi umarım geçmişlerini anlatır

2. dedikleriniz olacak bende ilk duyrulduğunda geçmişte geçecek diye baya sevinmiştim ama malesef öyle değilmiş ama genede merakla bekliyorum
  • Klaus şamar oğlanı olmayı bırakırsa her türlü izlenir.
  • Elena olmazsa izlenir.Onun yüzünden üçüncü sezonda diziyi bıraktım.
  • Elena yok Stefan yok Damon yok. Bu dizi bizim diziden bağımsız bir dizi olacak.Katherine olabilir ama çünkü yapımcı Julie Plec Nina için program hazırlıyormuş The Originals'ta Katherine'i oynaması için.TVD'nin 4.sezon 20.bölümü bu dizinin pilot bölümüydü zaten.Yani o bölümde kimi gördüyseniz New Orleans'ta hepsi de olacak

Şimdiki zaman anlatılacak pilot baölümden de gördüğümüz üzere. Ama tabiki bol bol flashbackler de olacak dizide.
  • Yerimizi alalım.Final yaklaşırken iyi oldu
  • Daha tutarlı bir senaryo yaparlarsa oldukça keyifli olur dizi.
  • Ahhh... Şu dizi geçmişte gececekti ne mükemmel olurdu ama yazık etmişler yol yakınken donseler iyi olur. Bana kalırsa sık sık Flashback ile geri dönerler sanıyorum...

• Elijah reiz var daha ne olsun

Edit:Geçmişlerini anlatsa çok iyi olurdu dediğiniz gibi.Bi de Marcel ne geziyor harbiden klaus kendine karşı gelen hemen hemen herkesi kesip biçen bi tip o herifi öldürmemesi çok garip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kappa Face -- 28 Nisan 2013; 21:26:39 >
  • İnşallah adam akıllı bir senaryo olur da izleriz ama Tvd ile ayrılması kötü oldu diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Elena olmazsa izlenir.Onun yüzünden üçüncü sezonda diziyi bıraktım.

+1, yeni sezonu hala izlemedim. Açıp izlemek de hiç içimden gelmiyor şu anda.
  • Senaryoyu aslında pek beğenmedim eğer 20.bölümdeki gibi giderse pek iyi olmaz.Bölüm oyuncular vs. güzeldi ama senaryo olayı TVDye döner ve keşke geçmişte geçseydi
  • İlk bölü gelmiş.
  • Demedi demeyin tvd i bile geçer valla eger tvd son sezonki gibi bi fiyasko ile kaldıgı yerden devam ederse 1 sezon daha zor görücek zaten
  • Klaus dizideki en sağlam karakterdi. Aksanı, oyunculuğu son derece sempatik ve başarılı. Kesinlikle takibe geçiyorum. Güzel bir şeyler çıkma ihtimali yüksek.

• Takip
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.