Şimdi Ara

The Originals (2013 - ) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
13
Favori
25.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnaipCorder

Harika bir bölümdü

Aynen katılıyorum çok sürükleyici bir bölümdü nasıl geçtiğini anlamadım.

Esther'ın ablası gelecek diye tahmin ediyorum.Bu kez bütün aile birleşecek gibi duruyor.Güzel bölümler bizi bekliyor.
  • Her bölüm çok iyi oluyor. Hatta 2. sezona bile geçilmiş fakat 9. sayfaya zor gelinmiş ilginç gerçekten.

Aynen hocam ablası gelecek gibi duruyor acaba ara finalde mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

Abi Michael ile kapissin diyenler var da adam kurt adam degil ki nasil kapissin insan degil mi Yani kurt adam ise nasil kilic darbesiyle öldu ben ne kacirdim

Bir de dizinin bazi seyleri cok sacma geliyor artik. Klausun caktigina Elijahin goz koymasi. Kardesler arasi sira sende al kullan modu. TVD ye kayacak olursak Nina Dobrev'in beraber olmadigi kisinin kalmamasi. Surekli kardesler arasi ayni kizi sevme durumlarinin ortaya atilmasi ve kizin bu ikisine de pas vermesi. Ölmenin cok basite indirgenmesi vs. Tamam zaten dizi konusu itibariyle ucuk ama boyle numaralar da ucuz geliyor bana sahsen. Ki bu yazdiklarim bu diziye ozgu seyler degil artik cok sık islenmeye basladi. Swingerdan tut cuckolda kadar bazi seyleri alttan alttan empoze mi etmeye calisiyorlar anlamis degilim.

Tvd de nina için savaşıyorlardı bildiğin burda klaus çaktı bıraktı tvd gibi olmadığına şükredelim bunda da gay sahnelerine ağırlık verilmeye başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mükemmel bir bölümdü bu kadar heyecanlandığım bir bölüm görmedim herhalde buda ara vericek gibi Rebekahın orda elijahın boynunu kırdığını görünce dedimki Rebekahımı kontrol ediyor acaba diye tam tersi Elijahı kontrol ediyor gibiydi veya sıyırmış elijah.

Şu Davinada bir şeyler yapmaya çalışıyor her seferinde fakat önünü arkasını düşünemiyor nedense Caminin bedenine Rebekahı sokucak Rebekahın vucududa Camimi olcak kafa karıştırıcı oldu biraz Rebekahın can damarı resmen insan olmak istiyordu neyseki oyuna gelmedi akıllı kız. Allah bilir çocuğu Mystic Fallsa götürmesinler belli olmaz bu iş bakalım zaten o dizide herhangi bir aksiyon falan yok.

Dahliayi en çok merak ediyorum bakalım ne zaman gelicek o geldimi dizi daha çok alevlenicek gibi Klausla Hayley kızlarını görmeye gidiyolar bakalım neler olcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

quote:

Abi Michael ile kapissin diyenler var da adam kurt adam degil ki nasil kapissin insan degil mi Yani kurt adam ise nasil kilic darbesiyle öldu ben ne kacirdim

Bir de dizinin bazi seyleri cok sacma geliyor artik. Klausun caktigina Elijahin goz koymasi. Kardesler arasi sira sende al kullan modu. TVD ye kayacak olursak Nina Dobrev'in beraber olmadigi kisinin kalmamasi. Surekli kardesler arasi ayni kizi sevme durumlarinin ortaya atilmasi ve kizin bu ikisine de pas vermesi. Ölmenin cok basite indirgenmesi vs. Tamam zaten dizi konusu itibariyle ucuk ama boyle numaralar da ucuz geliyor bana sahsen. Ki bu yazdiklarim bu diziye ozgu seyler degil artik cok sık islenmeye basladi. Swingerdan tut cuckolda kadar bazi seyleri alttan alttan empoze mi etmeye calisiyorlar anlamis degilim.

Tvd de nina için savaşıyorlardı bildiğin burda klaus çaktı bıraktı tvd gibi olmadığına şükredelim bunda da gay sahnelerine ağırlık verilmeye başladı

Hocam hic hatirlatma atladim o sahneyi Son zamanlarda ona da vurgu yapmaya basladilar. Hadi tamam olumune karsiti degilim isteyen istedigi hayati yasasin diyelim de mesela bu sahnede dayanamadim gectim abi o nedir ya cok romantik yapmislar bir de.

• People's Choice Awards Favorite NETWORK SCI-FI/FANTASY TV SHOW'a TVD'yi almış Originals'ı almamış. Originals çok daha iyi ve kaliteli bir dizi bence. Hatta direk ödülü hakediyor
  • tvd'nin şuanki içler acısı senaryosuzluktan ölür durumunu düşününce bu dizi daha bir hoşuma gidiyor. ilk başlarda bile bu diziyi tvd'den daha çok beğeniyordum ama şu birkaç bölümle birlikte fark atmaya başladı bildiğin. oyuncular ve senaryo çok daha iyi
  • Damon'da buraya gelsin kendini harcamasın oralarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jax T.

Damon'da buraya gelsin kendini harcamasın oralarda

damon'u sevmezdim kaptı kızı diye de bu sezon sevmeye başladım ya kendime yakın hissettim karakteri yada ılık oldum anlamadan
  • 2.08

Klausun baştaki konuşması etkileyiciydi.

Abi şu Jackson'ın yaşadığı yer ne güzel ya ufak gölün orda falan of of herkesin hayalidir eminim.

Davina da az çakal değil nası paketledi çocukları kaçtı gitti.

Cami'nin yanına Hayley gidince Cami Esther'ı gördüğünden bahsetmeyince dedim aha bunu kontrol ediyor ama meğerse vücudunu hazırlamış ve hafızayı silmiş.

Şu New Orleans cidden yaşanılası bir yer.

Elijah reis rampage yapmış anlaşılan :D

Rebekah'da bir değişiklik var sanki yüzünde falan güzelleşmiş gibi.

Mikael'ı da görmüyoruz ne zamandır, nerede bu adam?

Finn nasıl yaşayacak tabutun içinde, güldüm ya o sahnede

Anlaşılan Hayley Jackson ile evlenme işini tekrar düşünecek gibi.

Tvd ile karşılaştıranlar olmuş, Tvd artık bu diziyle karşılaştırılamayacak kadar dandikleşti benim gözümde.
  • 2x01

Kemik kadronun TVD'den ayrıldığı iyi olmuş mükemmel bir başlangıç yaptılar sezona bu tempoada gideceğini umuyorum.
  • 2x02

Ortalık iyice karıştı yalnız bu Mikeal ne biçim bi adam ya birde bu sonraki Klaus'un sözüne hasta oldu o zaman sevigili kardeşim önce hangi ebeveynimizi öldürüyoruz. Anamı babamı uykusunda bıçaklayasım geldi
  • quote:

quote:

quote:

Hocam hic hatirlatma atladim o sahneyi Son zamanlarda ona da vurgu yapmaya basladilar. Hadi tamam olumune karsiti degilim isteyen istedigi hayati yasasin diyelim de mesela bu sahnede dayanamadim gectim abi o nedir ya cok romantik yapmislar bir de.

Tvd de gay sahnesi mi vardiya ben hatirlamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

quote:

quote:

quote:

Tvd de gay sahnesi mi vardiya ben hatirlamiyorum

The originals

• TVD i dahi karakterler hatirina izliyorum. Bu şartlar altında The Originals konusunda TVD adi gecmesi bu diziye hakarettir. Muthis tempolu ve basarili gidiyor the originals.

• Ara verdi sanırım dizi hangi gün yayınlanıyordu iyice karıştırdım.
    Bu arada

Gay olayı olmadı bu diziye.O ilişkiyi alakasız buldum sanki senaristler bir mesaj veriyormuş gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Ara verdi sanırım dizi hangi gün yayınlanıyordu iyice karıştırdım.
    Bu arada

Gay olayı olmadı bu diziye.O ilişkiyi alakasız buldum sanki senaristler bir mesaj veriyormuş gibi geldi.

pazartesi günleri yayınlanıyor, artı 8 Aralıkta ki bölümden sonra araya girecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1LENT -- 6 Aralık 2014; 21:47:40 >
  • Vay vay vay
    Dahlia is come back
  • Yeni bölüm çıktı, konu bomboş. Nerede bu millet
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.