Şimdi Ara

LEGO Batman: DC Super Heroes, iOS platformu için de yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Halihazırda PC ve konsollar için indirilebilir içerik olarak sunulan başarılı lego uyarlaması LEGO Batman: DC Super Heroes, iOS platformu için de yayınlandı.

Batman, Superman, Wonder Woman ve Green Latern gibi DC karakterlerini bir araya getiren yapımda 80 farklı oynanabilir DC karakteri yer ediniyor. Lego uyarlamalarından aşina olduğumuz bir görselliğe ve mizah anlayışına sahip olan oyunun iOS versiyonunda iki farklı kontrol sistemi bulunuyor. Bunlardan ilki yapımın klasik kontrol şeması iken diğeri ise, dokunmatik ekran için özelleştirilen kontrol şeması olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca, iOS versiyonunda Retina ekran desteği ve Game Center entegrasyonunun bulunduğunu da belirtelim.

DC kahramanlarının Gotham şehrindeki kötülüğe karşı verdikleri mücadeleye mobil oyunculara ortak eden LEGO Batman: DC Super Heroes'e aşağıdaki Appstore linkinden ulaşabilirsiniz.

• Lego serisi oyunlar her ne kadar 5-7 yaş diye nitelendirilsede yetiskinler icin de vazgecilmez mukemmel bi seridir..Pc'de iki kisi birlikte ilerleyebilirsiniz..Eşimle beraber serinin 2 oyunu Batman ve Pirates of Caribbean i bitirdik şu an Harry Potter 2 yi oynuyoruz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google play'e de gelse iyi olur
  • Warner bros un harry potter oyunlarının hepsini aldım bunuda almalımıyım güzel mi?
  • fiyat op
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Warner bros un harry potter oyunlarının hepsini aldım bunuda almalımıyım güzel mi?

Kısaca şunu diyebilirmki oynadığım en güzel Lego oyunu.Harry Potter'ın oyunlarınıda oynadım fakat bunun kadar zevkli gelmedi.
  • lego star wars olsa keşke
  • Peki teşekkürler
  • Açık dünya mı?
  • Aynen acik dunyami acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.