Şimdi Ara

2si1 'Bilgi, Eğlence Dolu' teknoloji ve oyun programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD'den HD7990 ile hız sınırlarını zorluyor, yeninesil korku oyunları aklınızı almaya geliyor, yeni kuş gribi virisü Çin ve Tayvan halkını tehdit ediyor. Çok daha fazlası Teknoloji ve Oyun dünyasındaki gelişmeleri ekranlarınıza taşıyan 2si1'in bu bölümünde sizleri bekliyor.

• Mesut bey ses kartı + kulaklık vidyo incelemesi istiyoruz.
    ELinizde creative ZXR var ne zaman incelemesi gelicek.
    Saygılar.

• Neden mesajımı sildiniz milyon tane gereksiz yorum kaynıyorken benim mesaj siliyorsunuz :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sherlock69 -- 26 Nisan 2013; 21:05:49 >
  • Doğal kaynakların şu sıkıntılı olduğu dönemde, ki ilerde daha da azalacak; bu pillerin üretilmesi ve piyasaya çıkması hem çevreye hemde cebe iyi yansıyacak. tabi piller aşırı anormal fiyattan satılmazsa...

• MESUT ABİ SÖYLEMEYİM SÖYLEMEYİM DİYORUM AMA ARTIK DAYANAMAYACAM

İKTİMAL DEĞİL İHTİMAL
  • Cem Ceminay'dan tiksindim yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

Neden mesajımı sildiniz milyon tane gereksiz yorum kaynıyorken benim mesaj siliyorsunuz :(

Merhaba,

Milyon gereksiz mesajdan yakınırken, ilk mesaj önleme cemiyeti yazan mesajınızın silinmesine üzülmeniz tam ironi olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine ResTANT Evil
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

MESUT ABİ SÖYLEMEYİM SÖYLEMEYİM DİYORUM AMA ARTIK DAYANAMAYACAM

İKTİMAL DEĞİL İHTİMAL

Merhaba,

Kulaklığı değiştirirseniz sorun kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

Neden mesajımı sildiniz milyon tane gereksiz yorum kaynıyorken benim mesaj siliyorsunuz :(

Merhaba,

Milyon gereksiz mesajdan yakınırken, ilk mesaj önleme cemiyeti yazan mesajınızın silinmesine üzülmeniz tam ironi olmuş.

Onu da ciddiye alıyorsunuz ben şaka maksatlı dedim sadece bu ilginizi biraz daha arttırın gerçekten gerek dh de gerek bsc de olsun şu misafirler bıktırdı bir çözüm bulursanız çok mutlu oluruz
  • 760ti SLI kulağa çok hoş geliyor .

• Xbox 'da Windows olursa,virüste olur ve ben almam.

• eğlenceli program olmuş heleki son video on numara :)

• güzeldi :)

• o değilde Talha'ların kameradaki kontrast niye daha yüksek ?
  • Güzel bir oldu herzamanki gibi elinize sağlık. Yalnız Talha ve Ersin Abiyi çeken kameranın kalitesi Mesut Abiyi çeken kameradan düşük sanırım görüntü sırıtıyor resmen...

• xbox durumu kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimon52 -- 26 Nisan 2013; 22:35:04 >
  • en sondaki video başlangıç filmine çok benziyor.

• The Evil Within de çok fazla Silent Hill benzeri karakter tasarımları var,oyunun özgünlüğüne darbe vuruyor ama bir parça hak vermemek de olmaz o kadar çok korku filmi yapıldı ki yeni tipler ortaya koymak zor,yine de daha fragmanında insanlara başka bir oyunla benzerlik hissettirmemeli idi bence...

• abi google glass ı burda taksak bizi söker geri takarlar sen ne diyon mesut abi yolda biri bağırıyo glass fotoğraf çek "bu şimdi ne dedi" "olm bu kesin ateist glass ne demek tersten oku allah yok demek kesin ateist taşlayın kafiri"

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.