Şimdi Ara

Bilgisayarım çok geç açılıyor.Yardım lütfen....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm ben bir bilgisayar topladım.yani ayrı ayrı yerlerden parça aldım (ucuz diye) kendim topladım yani.1-2 ay oldu işte. O günden beri bilgisayarım çok geç açılıyo.windows xp açılırken (sayarken) tam 35 tane sayıyor.bu da beni fıtık ediyo.bir başka sorunu da need for speed undergrand2 oyunundan hiç bişi anlaşılmıyo.evler arabalar falan görünmüyo.acaba yazılımsal bi sorunmu mu var? yoksa parça uyuşmazlığımı? bilgisayarımın özellikleri;

*Intel celeron 2.4 işlemci
    *256 mb ddr ram beko
    *40 gb maxtor hdd
    *64 mb geforce ekran kartı
    *Asrock anakart+ses

32 ekran kartı,256 ram,celeron 1.8 lik bir bilgisayarı var arkadaşın takır takır çalışıyoi.benimki rahat açması lazımken böyle uyuzluk yapıyo..2 kere format attım olmadı.n'olur yardımcı olun. yoksa kafayı yicem 2 aydır.
    ilk bilgisayarım , tecrübem olmadığı için hiç bi fikrim yok yani...cevaplarınızı bekliyorum...yoksa kıracam.
    teşekkürler.................. ufukdogrul57@hotmail.com...................

• sisteminde takılı dvd-rom , cd-rom , cd-writer , dvd-writer gibi optik sürücüler var ise bunları master ise master slave ise slave olarak tak. Jumper ayarlarını kontrol et .

Bu kadar
  • msconfigden ayar yap
  • sürücülerini değiştir özellikle ekran kartının bi de o underground ı başka bi cd den yüklemeyi dene derim gerçi 64 mb ekran kartından fazla bi performans bekleme derim ben ama yine de şu sisteminde bi uyumsuzluk yok ....
    kolay gelsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.