Şimdi Ara

4 yeni Windows Phone cihazına ait bilgiler bir uygulamada ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 4 yeni Windows Phone cihazına ait bilgiler bir uygulamada ortaya çıktı

Microsoft'un Windows Phone 8 kısıtlamalarını Full HD ekran ve 5-6 inçlik boyut gibi yeniliklerle yaz sonuna doğru yükseltmesi beklenirken, aynı dönemde yeni modellerin de piyasada boy göstereceği tahmin ediliyor.

Çin kaynaklı bir uygulama olan Love Wallpaper HD sunucu loglarında ortaya çıkan verilere göre farklı firmaların 4 yeni Windows Phone cihazına rastlanıyor. Bu firmalar Samsung, Huawei ve Nokia şeklinde.

Nokia'nın modelleri RM-860_nam_usa_100 ve RM-877_nam_att_205 iken, Samsung'un modeli SCH-I930, Huawei'nin modeli de H889L kod adlarını taşıyor. Nokia'nın 14 Mayıs tarihinde bir etkinlikle Lumia 928 modelini tanıtması bekleniyor. Bu modelin önce operatöre özel ve ilerleyen aylarda da perakende mağazalarında satışa sunulacağı düşünülüyor.

Huawei'nin ise Ascend W2 adında bir model hazırladığı biliniyor. Samsung'un uzun süredir Windows Phone pazarına yönelik hazırlıkları internete sızmıyor. Bu bakımdan ne tür bir cihaz hazırlığında olduğu bilinmiyor.

Kod adlarının hangi cihazlara işaret ettiği şimdilik belirsiz. Ancak muhtemelen test aşamasında olduğu sanılıyor ve önümüzdeki haftalarda tanıtılması muhtemel.

• bu eskidi tabi bugün HTCP0881_sprint kod numaralı bir telefonda sızdı.Bu telefon tiara değil bakalım ne gelecek

• 1 tane resim koysanız da olurdu. Zira 3 ü de aynı. :))

• Adam akıllı market gelişmedi ki wp8 e geçelim(klasik laf bunu demeden içim rahat etmeyecek) :D şuan en çok kullanmak istediğim platform wp8 ama wm kullanmış biri olarak ileriye dönük beklentim yok ve paramı çöpe atmaktan korkuyorum... ama çok güzel telefonlar çıkacak gibi duruyor hadi hayırlısı lumia 928 i dört gözle bekliyorum :)

• Asya asya asya! Asyalıların desteği şart

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

1 tane resim koysanız da olurdu. Zira 3 ü de aynı. :))

Aslanım ordaki amaç 3 yeni telefon geliyor demek.
    Not:1inç 2,54cm dir.
    Post kasıp kasıp duruyorsun anlamadığımımızı sanıyorsan başkan?:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps
    Aslanım ordaki amaç 3 yeni telefon geliyor demek. Not:1inç 2,54cm dir.
    Post kasıp kasıp duruyorsun anlamadığımımızı sanıyorsan başkan?:)

Bir inçin kaç santim olduğunu biliyoruz başkan, bilmesem açar Google a bakardım.

Hepsini geç, post kasma falan çok komik laflar. Benim bu hesabım 2004 yılından bu yana var ve
    2004 ten 2009 a kadar 1000 tane civarında mesajım vardı. Post kassam 5 sene kasardım. Ama o
    zamanlar böyle yazayım-takip edeyim zaman geçsin durumu yoktu.

Post kasıyorsun lafı falan çoluk çocuğa söylenecek laflar. Ora 4-5 bin mesaj yazmışım. Bu artsa ne artmasa ne.
    Çocuk değilim ki -Baaaak, şu kadar mesajım vaaaar. diye sidik yarıştırayım. Konularımı oku bakalım, orada bir
    kişiyle bile "Şu kadar mesajım var, bu kadar mesajım var" diye bir şey geçiyor mu? Profilime tıklarsan yaşımı görebilirsin.
    Çocuk değilim yani...

Genelde Post Kasıyorsun diyen kişiler Post Kasan kişilerdir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 26 Nisan 2013; 11:35:17 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.