Şimdi Ara

WWDC 2013'e büyük ilgi: Etkinliğin biletleri 2 dakika içerisinde tükendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• WWDC 2013'e büyük ilgi: Etkinliğin biletleri 2 dakika içerisinde tükendi

Apple'ın 10-14 Haziran tarihleri arasında San Francisco'nun en büyük kongre merkezi olan Moscone West'de düzenleyeceği WWDC 2013 etkinliği, daha yapılmadan tarihe geçti. Özellikle iOS 7 ve OS X 10.9'un lanse edileceği etkinliğin 1600 dolarlık biletleri, satışa sunulduktan sonraki 2 dakika içerisinde tamamen tükendi.

Bu hızla WWDC 2013, şu ana kadar biletleri en hızla tükenen WWDC etkinliği oldu. Geçtiğimiz sene biletler 2 saat içerisinde, 2011 yılında ise yaklaşık 12 saatte tükenmişti.

Açılış sunumunda yazılım alanındaki gelişmelerin yanı sıra donanım alanında Mac Pro, Haswell'li yeni dizüstü Mac'ler ve belki uygun fiyatlı iPhone'un tanıtılması beklenen WWDC 2013'de 4 gün boyunca 1000 Apple mühendisi, iOS ve OS X geliştiricilerine 100'den fazla özel oturumda Apple'ın yazılım alanındaki yeni araçlarını ve sunduklarını aktaracak.

WWDC 2013'le ilgili yazdığımız detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

• 1600 Dolarlık biletler...

Apple a para lazım tabi. Basın eksiyi...

• 2dakika ne ya??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım bir gün bu etkinlikte Mesut Çevik ve Erdi Özüağ'ıda görürüz. Davet gelmiyor derler sanırım ama o zaman Gün Bey paraya kıyacak... 3200 dolarcık.

• gelecek yıl 2500$ olur biletler 30 dakikada tükenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

1600 Dolarlık biletler...

Çoğu Apple haberinin altında hem böyle bir negativelik hep böyle bir art niyet neden ? Herhalde Apple kötülemek populer olsa gerek. Bundan 5 sene evvel herkes bayılıyordu.

1600 $ verilmez o ayrı.
  • Apple'ın etkinlikleri OLAY
    Çıkan ürünler NANAY

• Donanımhaber orada olacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Apple'ın etkinlikleri OLAY
    Çıkan ürünler NANAY

WWDC 2013'e büyük ilgi: Etkinliğin biletleri 2 dakika içerisinde tükendi
  • Oradakilerin çoğu "iphone mu çıkacak ay alayım karıma çocuğuma" diye gitmiyor. Zaten bu işten para kazanan uygulama-program geliştiren insanlar.. 1000 mühendis diyor,gerçekten çok kıymetli ve ilginç bir konferans geliştirciler için. Bu tarz inceleme siteleri bile azınlıkta olabilir. Eski (Steve Jobs'lu) bir Apple kongresinde en önde kim var ? Sergey Brin... Yani sözün özü bu işden para kazana insanlar bile sizin kadar Apple ürününü yada başka bir ürünü iyilemek-kötülemek için uğraşmaz.

• 1600$ verenlerin zaten çoğu büyük teknoloji haber siteleri olduğu için onlara dokunmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

1600 Dolarlık biletler...

Çoğu Apple haberinin altında hem böyle bir negativelik hep böyle bir art niyet neden ? Herhalde Apple kötülemek populer olsa gerek. Bundan 5 sene evvel herkes bayılıyordu.

1600 $ verilmez o ayrı.

o forumun kadrolu apple troll u zaten.

1600 dolari sen ben vermeyiz de isin business tarafinda olanlar icin hic birsey. ornek verirsek buyuk is adamlari futbol maclarini locadan izliyor ve milyon liralar dokuyorlar. halbuki eski acik 50 lira. bu da o mantik. apple yeniliklerini ogrenmek degil oraya gidenlerin amaci.

• Korkuyu gözlerinizde görüyorum genç fandroidler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

Eee, sen de forumun kadrolu Apple şakşakçısısın...

Nerde Apple'a destek verilmesi gerekiyorsa oradasın.
    Ayda ne kadar veriyor veya ne kadar hissen var acep...
  • bu ne abi ya her etkinlik icin biletler cikdigi anda gidiyor.
    bugün bir WWDC , BlizzCon iki.
    bize nezaman böyle etkinliklere denk gelip gidecegiz bakalim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimon52 -- 25 Nisan 2013; 22:07:07 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

Eee, sen de forumun kadrolu Apple şakşakçısısın...

Nerde Apple'a destek verilmesi gerekiyorsa oradasın.
    Ayda ne kadar veriyor veya ne kadar hissen var acep...

ben parayi android uygulama gelistiriciliginden kazaniyoru m ve sen bana apple'dan ne kadar aliyorsun diyorsun.

o kadar anti applecisin iste. yeni cikan ubuntu konusuna da bunu yazmissin:

"Kullanmayı denemiştim. Alışamadım. Kafayı yemeden bıraktım...
    Windows candır can. Hele Win 7..."

2 gun kullanmayi deneyip alisamadigindan, direk digerini ovuyorsun. bu kadar objektifsin iste. 2 gunde ubuntu'yu cozup, degerlendirmissin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 25 Nisan 2013; 22:23:02 >

• Apple gittikce otoritesini artiriyor farkettinizmi ?

• Apple'ın 10-14 Haziran tarihleri arasında San Francisco'nun en büyük kongre merkezi olan Moscone West'de düzenleyeceği WWDC 2050 etkinliği, daha yapılmadan tarihe geçti. Özellikle iOS 44 ve OS X 34.3'ün lanse edileceği etkinliğin 630000 dolarlık biletleri, satışa sunulduktan sonraki 2 saniye içerisinde tamamen tükendi.

Bu hızla WWDC 2050, şu ana kadar biletleri en hızla tükenen WWDC etkinliği oldu. Geçtiğimiz sene biletler 3 saniye içerisinde, 2048 yılında ise yaklaşık 4 saniyede tükenmişti.

Açılış sunumunda yazılım alanındaki gelişmelerin yanı sıra donanım alanında Mac Pro, Haswell'li yeni dizüstü Mac'ler ve belki uygun fiyatlı iPhone'un tanıtılması beklenen WWDC 2050'de 4 gün boyunca 765000 Apple mühendisi, iOS ve OS X geliştiricilerine 12000'den fazla özel oturumda Apple'ın yazılım alanındaki yeni araçlarını ve sunduklarını aktaracak.

• Ali Ağaoğlu kapatmıştır o salonu

• Off yetişemedim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.