Şimdi Ara

Miele g 4210 sc bulaşık makinası almalımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
13.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar limitimi yükselttim miele 5872 çamaşır makinasını alıyorum ama bulaşık makinasında kararsızım,Miele g 4210 sc modelini 10 taksit 1699 tl ye buldum 3 çekmeceli modeli fakat, aeg ve bosch daki muadil bulaşık makinalarının bu fiyat seviyelerindeki ürünleri daha sessiz daha teknolojik gibi geliyor mesela aeg 99009 modeli.
    Sağlamlık olarak elbette miele ama ek özellik teknoloji ve ses konusunda kafam karıştı.Aynı fiyat seviyelerinde aeg yada bosch un ürünlerimi yoksa direk 4210 sc mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

Arkadaşlar limitimi yükselttim miele 5872 çamaşır makinasını alıyorum ama bulaşık makinasında kararsızım,Miele g 4210 sc modelini 10 taksit 1699 tl ye buldum 3 çekmeceli modeli fakat, aeg ve bosch daki muadil bulaşık makinalarının bu fiyat seviyelerindeki ürünleri daha sessiz daha teknolojik gibi geliyor mesela aeg 99009 modeli.
    Sağlamlık olarak elbette miele ama ek özellik teknoloji ve ses konusunda kafam karıştı.Aynı fiyat seviyelerinde aeg yada bosch un ürünlerimi yoksa direk 4210 sc mi.

nerden buldunuz fiyatı çok iyi
  • Ankara cepa enplus

• hocam çamaşır makinanız yinemi bozuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: can kırıkları.

hocam çamaşır makinanız yinemi bozuldu

Yok nazar değmesin 10 numara,o annemin ona aldım,bunu kendime alcam borç harç ödicem.

• Bulaşık makinasıyla ilgili yorum yazan olmadı, 3 5 klavye tuşu zor diğil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: can kırıkları.

hocam çamaşır makinanız yinemi bozuldu

Yok nazar değmesin 10 numara,o annemin ona aldım,bunu kendime alcam borç harç ödicem.

bulaşık makinası içinse sağlamlık kurutma performansı ve yıkama performansı önce gelirse tabikide miele derim ayrıca db olarakta çok yüksek bir değer değil

aeg daha şık ama 10 seneyi görürmü bilemiyorum bir yakınımızın bütün beyaz eşyaları miele idi eski model olmasına rağmen bulaşık makinasında çok fazla ses duyulmuyordu öyle söylüyeyim sana

• Sn can kırıkları ilginiz için teşekkürler.

• quote:

Bulaşık makinasıyla ilgili yorum yazan olmadı, 3 5 klavye tuşu zor diğil

mielenin kalitesi performansı herkesin dilinde, belli yani. siemensten üstün deniyor. şahsen ben dediğiniz fiyata ilgileniyorum. gökoş üstadın bu konuda kullanıcı olarak 1.elden yazdıkları ve forumda aratırsanız 1 kişi daha bulaşık makinası konusunda yazdıkları ortada. 100-200 lira için ben -ya da 300- değer der mieleyi alırdım. tercih sizin. imkanınız da var anladığım. hayırlı olsun...
  • Sn canoka fikir belirttiğiniz için teşekkür ederim camaşırda 5872 modelini kesin alıcamda nedense bulaşık makinasında kafam aeg ve boshun muadil ürünlerinden dolayı karıştı ,1800 tl ye aeg nin en iyi bulaşık makinası haliyle ful özellikli makinası varken,diğer marka bosch dada 1800 tl lere yine ciddi iyi makinalar var ,çamaşır makinasında mieleye yakşalan yokta bulaşık makinasında sanki 1700 tl lik 4210 sc modelini aşan makinalar var gibi yada bana öyle geliyor,değerli görüşleriniz için tekrar teşekkürler.

• quote:

Sn canoka fikir belirttiğiniz için teşekkür ederim camaşırda 5872 modelini kesin alıcamda nedense bulaşık makinasında kafam aeg ve boshun muadil ürünlerinden dolayı karıştı ,1800 tl ye aeg nin en iyi bulaşık makinası haliyle ful özellikli makinası varken,diğer marka bosch dada 1800 tl lere yine ciddi iyi makinalar var ,çamaşır makinasında mieleye yakşalan yokta bulaşık makinasında sanki 1700 tl lik 4210 sc modelini aşan makinalar var gibi yada bana öyle geliyor,değerli görüşleriniz için tekrar teşekkürler.

bence siz kararınızı oluşturmuşsunuz.
  • quote:

Arkadaşlar limitimi yükselttim miele 5872 çamaşır makinasını alıyorum ama bulaşık makinasında kararsızım,Miele g 4210 sc modelini 10 taksit 1699 tl ye buldum 3 çekmeceli modeli fakat, aeg ve bosch daki muadil bulaşık makinalarının bu fiyat seviyelerindeki ürünleri daha sessiz daha teknolojik gibi geliyor mesela aeg 99009 modeli.

Selamlar hocam

ne yaptınız hangi makinadan aldınız? Şuanda bende yazıdğınız aynı çelişkileri yaşıyorum. Bulaşık makinesi tavsiyes başlığı altında bir arkadaşlada fikir paylaştık.

Siz hangisini aldınız yorumlarınız neler? Miele aldım memnunun iyiki almışım derseniz sevinicem bende bulaşık makinasını belirlemiş olucam kafamda.

• ben bu başlığı görmüş olsaydım, mutlaka ve mutlaka miele derdim.

leventsr, umarım bosch almamışsınızdır. 1500 tl üstü boscha verilen paraya yazık.hele ki siz 1700e miele bulmuşsunuz....gözüm kapalı alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

ben bu başlığı görmüş olsaydım, mutlaka ve mutlaka miele derdim.

leventsr, umarım bosch almamışsınızdır. 1500 tl üstü boscha verilen paraya yazık.hele ki siz 1700e miele bulmuşsunuz....gözüm kapalı alırdım.

gerçekten düşünüyorsanız miele bayilerinden birinde belki elinde o fiyata olan vardır. araştırabilirseniz belki şansınıza bulabilirsiniz. birde eskiden doğu bankta uygun fiyata oluyordu şimdi nasıldır bilmiyorum.
  • canoka C kullanıcısına yanıt
    ben maalesef 2 sene önce 2,300 TL'ye bosch bulaşık makinesi alan biriyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

ben maalesef 2 sene önce 2,300 TL'ye bosch bulaşık makinesi alan biriyim...

kısmet....
  • Emrah hocam bana Miele aldıracak bu yorumlarıyla
  • F0rtress kullanıcısına yanıt
    istiyroum ki benim yaptığım hatayı başkaları yapmasın.

ben alırken burda şayet benim yaptıgım gibi yorumlar okusaydım, inanın miele alırdım. bosch-siemens çok teknolojik, çok tasarruflu (eco programda 6 lt su, 0.7 kw elektrik) olabilir, böyle görünebilir...bi dolu extra fonksiyon konmuş olabilir. ama tasarruf diye iyi yıkamayan, iyi kurutmayan ama kağıt üzerinde çok teknolojik, görünüş olarak şık bir makine mi, yoksa görünümü daha sade ama işini düzgün yapan ve çok daha sağlam bir makine mi? kararınızı verirken bunları dikkate alın bence.
  • Ben 4 yil önce Bosch sgs69t02 alan biriyim . 1600 tl verip a sınıfı 42 db 12 Lt su tüketen alman mali bulasik makinesi aldım . Yıkama sorunları yasıyorum zaman zaman . Her3 hf da filtre temizliği fairy gibi pahalı kaliteli det ile süreci yönetiyorum . Ama bu günkü aklım olsa kesinlikle miele alırdım .
    Cunku miele w 5874 camasir makinasi kullanıyorum mükemmel derecede memnunum . Pahalı mı evt ama paramin tam karşılığını alıyorum .

• Cmax141 C kullanıcısına yanıt
    Her zaman söylüyorum, tüketiciyi kandırmayan üreticilerin makineleri 10lt den aşağı su tüketimine ulaşamaz. Bakınız Miele, AEG ve Electrolux. Sebebiyse gerçekçi olmayışı. 6-7lt tüketen makineler şov amaçlı, tüketiciyi kandırmaya yönelik olanlardır. Çok özel koşullar altında ancak o programları kullanabilirsiniz. Yoksa her zaman 6-7 lt tüketecek zannederseniz yanılırsınız. Benim AEG FAVORIT F99009M0P bile 2-3 günlük bulaşıkta ekonomik programda yetersiz temizleyebiliyor. Ki bu programda 10lt su kullanımı mevcut. Artık ProZone birde Auto kullanıyoruz. Bazende kısa programları 30 dak 60° yada 55 dak 50° programları. Genelde hergün çalışıyor ve sessiz programı deneme dışında kullanmadım, çünkü normalde o kadar sessizki kulağınızı kapağa yaslayınca ancak birşeyler duyabiliyorsunuz.
    Neden AEG FAVORIT F99009M0P aldınız derseniz, Mielenin aynı modeli Miele G 5500 SC EDL 5000TL olduğu için. Param ancak AEG'ye yettiğinden bunu aldım, yoksa öncelik her zaman Miele.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.