Şimdi Ara

CALL OF DUTY2 NİN sapphire X1800XT 256/256 ile uyumsuzluğu mu??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu oyunda bazen oyun aniden çıkıyor bu konuyu açmıştım daha önce ama cevap alamadım yeteri kadar.. çözemedim .. şöyle birşey yakaladım oyunun read me dosyasında...

This product does not support Microsoft(R) Windows(R) 95/98/ME or NT.

SUPPORTED CHIPSETS:
    - ATI(R) Radeon(R) 8500
    - ATI(R) Radeon(R) 9000
    - ATI(R) Radeon(R) 9200
    - ATI(R) Radeon(R) 9500
    - ATI(R) Radeon(R) 9600
    - ATI(R) Radeon(R) 9700
    - ATI(R) Radeon(R) 9800
    - ATI(R) Radeon(R) X300
    - ATI(R) Radeon(R) X550
    - ATI(R) Radeon(R) X600
    - ATI(R) Radeon(R) X700
    - ATI(R) Radeon(R) X800
    - ATI(R) Radeon(R) X850
    - NVIDIA(R) GeForce(tm) 2 Ultra
    - All NVIDIA(R) GeForce(tm) 3/Ti Series
    - All NVIDIA(R) GeForce(tm) 4/Ti Series
    - All NVIDIA(R) GeForce(tm) FX Series
    - All NVIDIA(R) GeForce(tm) 6 Series
    - All NVIDIA(R) GeForce(tm) 7 Series

ve benim kart sapphire X1800XT 256mb 256 bit.. acaba bundan dolayı yapabilirmi??

• Listede yazmaması kartın desteklemediğni kesinlikle göstermez (Yeni kartlar için geçerli tabii. Gf 2 ultra/gf 4 mx yazmasaydı desteklenmeyebilirdi). Muhtemelen x1xxx resmi olarak çıkmadığı sırada yazılmıştır kart dizini. Dediğin gibi olsaydı örneğin 99'da çıkmış (listesinde en fazla Tnt 2 yazabilecek) Heroes 3'ü oynayamamamız gerekirdi.

Yaşadığın sorunun niteliği hiçbir hata vermeden Windows'a dönme durumu mu? Ve sadece bu oyunda mı oluyor?

Kapsamlı önerilerden önce sorun yaşandığında ilk önce yapılması gereken ekran kartı sürücüsü yenileme/yeniden yükleme ve oyunun sürümünü yükseltme (1.2 yaması) gerekliliklerinin yapılıp yapılmadığını sorayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 5 Haziran 2006; 15:35:54 >
  • oyun ilk çıktığında desteklemse bile kesin update versiyonu yada yaması vardır.
  • 1.1 ve 1.2 yamalarını kurdum .. hata dewam ediyor yalnız .. ilk başta 3. bölümde kapanıyordu cod2sp .exe hatası weriyordu... sonra oyunun simgesinde uyumluluk ayarını nt yaptım açtım o bölümü geçtim 4. bölüme geldim orda ise 4. bölüm yüklenirken aynı yükleme yerinde masaüstüne atıyor.. ilk başta düzeldi sonra hata dewam etti. cd bozuk diye değiştirdim gene aynı hata işte. ne yapıcam sadece bu oyunda oluo.
  • Arkadaşım ekran kartının güncel detanatörünü yüklemen gerek kesinlikle. Sorun düzelmezse bana ulaş tekrar
  • virüs
  • Aşağıdaki linke tıkla

https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=293

Windows XP Drivers and Software --> Radeon -->

Catalyst 6.5 Windows XP - Driver Download --> Low Speed (Dial-up) --> Display Driver Only

12 MB'lık sadece driver dosyasıdır (Hydravision, kıl, tüy değil) bunu kur dene. Muhtemelen sorunu çözecektir.
  • arkadaşlar gerçekten çok tşkler. fakat catalyst in 6.5 we 6.5 olan driverı yüklü... hala dewam ediyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.