Şimdi Ara

8007274d hatası diyo bu ne demek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaslar ben bir haftadır ne msn'e ne yahoo'ya ne de hotmail'e girebiliyorum msn'e girmek istediğimde 8007274d hatası diyo, bilgisayarımda symantec client programı vardı onu kaldırdıktan sonra oldu olanlar, bunu forumda sordum ama bi cevap alamadım tekrar sorayim dedim

• yabancı bir siteden alıntı pro çeviri ile çevirdim umarım yardımcı olurum

8007274D'in, "Hiçbir bağlantı, hedefin, aktifçe onu reddedilen makineyle imal ettiği için yapılamazdı"ı ifade ettiği hata.

Çoğunlukla hedefin, (Veya servisçi)i makineyle imal ettiği, ona senin bağlantının olduğunu reddediyor, az sen yapabilirsin, ama, yeniden sonra denersin.

Sadece diğer o sebep olma olabilen şey, kendisine makineyi almaktan trafiği engelliyor olan senin ateş duvarındır.

Bu kadar, hatanın, senin, etrafta yere admin veya sahibi bilgilendirmeli olduğun olduğu onun birisidir.

[MSFT] bu Taimur Mughal ilan etmedir, sadece "Olduğu gibi"se, garantiler, ve, hayrı ver, düzelt.

Veya eğer sen, kapsamayı dilersen, bir metin, senin direğinin, "Kapsanandan numuneler olan metni kullan, koşulların, httpi belirttiği bağlı mıdır: / / www. Microsoft. // com bilgi cpyright. Htm"'a <Bugs@discussions olan "Hatalar"'ı lütfen eklediğini dener. Microsoft.

Com>, mesaja haberleri yazdı: 90C345E1 1D52 413A 87ED E5048E185B9A@microsoft. Com. . .

• hocam bulduğun sitenin linkini bi yazarmısın?
  • google da arattığın zman hemen çıkıyor ama olsun yinede buyur

http://www.e.ggheadcafe.com/ng/microsoft.public.pk.windows/post4432145.asp

e nin yanındaki noktayı sileceksin kardeş
  • kardeş sonucu buraya yazarsan sevinirim
  • guvenlik duvarından kaynaklanan bir hata imiş ama nasıl çözülecegi hakkında bir yerde bişey bulamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.