Şimdi Ara

Machinarium Gelece Ay PS Vita için Çıkıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      PC platformunda büyük beğeni toplayan Machinarium daha sonra Playstation 3 için piyasaya çıkmıştı. Amerikalı PS Vita sahiplerinin Mart ayında kavuştukları bu oyunun gelecek ay Avrupa'da PS Vita için piyasaya çıkacağı açıklandı.

Machinarium'un PS Vita sürümünde geliştirilmiş bir zoom özelliğinin bulunacağını ve PSN leaderboards desteğinin sunulacağını belirtelim. Macera-bulmaca oyunu severler bu oyuna ilgi göstereceklerdir.

• Vita balon çıktı en iyisi gidin bir 3DS alınk keyfinize bakın oyun derdi çekmeyin ;)

Sonuçta el konsolunda oyun oynayacaksın multimedya gereksiz.
  • Almamakta çok iyi yapmışsım. Söyle bir tane "mutlaka oynamalıyım" dediğim oyunu olmayan bir alet halini aldı! Final Fantsy X 'u çıkarsın anca...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • şu aleti ömürlerinde görmeyenler de nintendonun oyuncağıyla karşılaştırmasalar keşke

• sanane ya bende 3ds var vitada alırım istersem sanane.azda olsa güzel oyunuda var alır oynarım
  • Süper:)

• En son şu Vita'ya ne zaman adam akıllı oyun duyuruldu acaba ?

En son Killzone hatırlıyorum aklıma başka bir şey gelmiyor. Ben hayatımda bu kadar
    Rezil bir alet görmedim.

Keşke almasaydım diyorum ama nafile . Yakında satıp 3DS XL almayı düşünüyorum .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.