Şimdi Ara

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı! (547. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.147
Cevap
28
Favori
722.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LaHire

Dün gece arkadaşlarla 3 kişi oynadık. Çok keyifliydi yanlız bu kadar sayfa konu var şimdi bakıp bulamayacağım için usta olanlara tank önerisi istiyorum. Hem tank hem hasar verecek bir build. 2.mastery daha açılmadı o ne olsa iyi olur? statları nasıl vermem lazım? Diğer 2 arkadaş warfare ve mage benim dps kasmama gerek var mıdır? Kafamda deli sorular

haruspex senin için en uygun olanıdır.bence oyundaki en iyi kombinasyonlardan biridir.google'a tq haruspex build filan yazarsan oralardan bakabilirsin.str ağırlıklı dex dağıtımı yapılır.aslında bu konuda da çok güzel yazılar mevcut tam emin olmamakla birlikte 200 - 210 sayfa civarlarında bir ara bolca haruspex muhabbeti geçmişti ( her oyuncu en az bir defa haruspex oynamıştı )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

Dün gece arkadaşlarla 3 kişi oynadık. Çok keyifliydi yanlız bu kadar sayfa konu var şimdi bakıp bulamayacağım için usta olanlara tank önerisi istiyorum. Hem tank hem hasar verecek bir build. 2.mastery daha açılmadı o ne olsa iyi olur? statları nasıl vermem lazım? Diğer 2 arkadaş warfare ve mage benim dps kasmama gerek var mıdır? Kafamda deli sorular

haruspex senin için en uygun olanıdır.bence oyundaki en iyi kombinasyonlardan biridir.google'a tq haruspex build filan yazarsan oralardan bakabilirsin.str ağırlıklı dex dağıtımı yapılır.aslında bu konuda da çok güzel yazılar mevcut tam emin olmamakla birlikte 200 - 210 sayfa civarlarında bir ara bolca haruspex muhabbeti geçmişti ( her oyuncu en az bir defa haruspex oynamıştı )

Ben iki karakteri 55 civarı silip Haruspex açtım. Şu an 25 seviye civarı ve henüz sorun çıkmadı, epey op duruyor. Tabii zaman neler getirir bilinmez, ama benim gibi beceriksiz kişiler de oynasın diye oyuna konulmuş gibi bir hissiyat oluştu, pasifleri çok sağlam hasar azaltma falan var.
  • Düne kadar tqit atıyordum. Bugün bide ne göreyim Anniversary Edition çıkmış. Hemen indirdim aynı karakterden devam ediyorum. Bu koleksiyon kartlarını ne yapmak lazım?
  • Arkadaşlar Titan quest, Titan quest anniversary edition ve titan quest immortal var. Direk titan quest den girince hepsi otomatik oyunun içinde oluyor dimi?
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Hocam ben guardian gittim bakalım. Bizim arkadaşın biri oracle diğeri harbinger. can versin diye Nature a verdim oda zaten guardian oluyormuş memnunum şimdilik kurtların buffları falan da varmış. Plague diye bir skill var düşmanın canını azaltan. Göreceğiz ilerleyince
  • XMOD NASIL ÇALISTIRACAM ?

SAYFAYI OKUDUM MOD'U İNİDİRDİM KLASÖREDE KURDUM AMA MAP LAR ACILMIYOR.
    KLASÖRDE Kİ GÖRÜNÜMÜ DE 'C:\Users\user\Documents\My Games\Titan Quest - Immortal Throne\costummap' BU ŞEKİLDE.
    BİRİ YARDIM EDEBİLİR Mİ ?

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı!
  • quote:

Hocam ben guardian gittim bakalım. Bizim arkadaşın biri oracle diğeri harbinger. can versin diye Nature a verdim oda zaten guardian oluyormuş memnunum şimdilik kurtların buffları falan da varmış. Plague diye bir skill var düşmanın canını azaltan. Göreceğiz ilerleyince

Guardian nature ile defence secince oluyordu heralde oyunu oynamayali baya oldu ama bende ilk oynadigimda guardian secmistim.raid boss gibi birsey olmustu olmuyordu.gerci ben cogu karakteri defansif oynuyorum her oyunda.mesela suanda grim dawn oynuyorum karakter yine tank 10k cani var en az 6 7 bine dusuyor sonra hp regen dolduruyor.dmg reflect yardimiyla ilerliyorum ama oyun cok kolaylasti gerci daha tam olarak lazim olan itemleri bulamadim ama bu halde bile yetiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juvixted kullanıcısına yanıt
    Grim Dawn motoru Nordic'e ait şu anki TQ firmasına. Crate bu motoru Grim Dawn için telif haklarını aldı sadece.
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Evet defence ve nature gayet güzel beğendiğim bi sınıf oldu. Bizimkiler ölse bile ben kurtarıyorum günü Hem hasar hem tank. %65 can buffı da var mis gibi
  • Ulan bir an titan quest (2017) diye gördüm bir sevindim bir sevindim ama sonradan fail oldu iyi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: utku191

Grim Dawn motoru Nordic'e ait şu anki TQ firmasına. Crate bu motoru Grim Dawn için telif haklarını aldı sadece.

Hocam biliyorum ama TQ'nun yapımcıları yaptı Grim Dawn'ı da.
  • Ben mastery olarak nature sectim . Oyun boyu nature skilleriyle mi oynicam ? Bunu değiştirmenin bi yolu yokmu yada 2 mastery ile oynamamın ?

• 8.Seviyede 2. ustalık açılacak.
    Yetenekleri sıfırlayabilirsiniz ama ustalık değiştirilmiyor ve ustalığa verilen puanlar sıfırlanmıyor.
  • TQ Defiler.NET programı ile değiştiriliyor.
  • 28 levelım, normal zorlukta oynuyorum ve act 3'teyim. item drop konusunda acayip şikayetçiyim. intelligence tabanlı karakterim olmasına rağmen düşen abartısız tüm itemlar strenge. tamam iki bin saat diablo oynamış adamım, drop olayının mantığını az çok biliyorum ama bu oyundaki cidden sıkıntılı. şu an kullandıklarımı bir arkadaş verdi, onlar olmasa bu kadar ilerleyemezdim. güzel drop plz...

bu arada oyun bitince bir üst zorluk seviyesini new game plus tarzında mi oynuyoruz yoksa yine sıfırdan mı başlıyoruz?

• CO-OP için ne yapmak gerekiyor?
  • Kesinlikle katılıyorum. Warrior ile oynuyorum 29. lvl'deyim oyunda çıkmayan asa, yay kalmadı. Bütün özel eşyalar büyücü yada okçu klası için düşüyor, şaka gibi. Allah'tan 3. bölümde bir balta düştü de onu kullanıyorum, yoksa oyunda öle öle ilerlemekten sıkıldım. Yahu hadi normal düşmandan değil de bari bölüm sonu düşmanları yada önemli düşmanlardan klasımıza uygun bir eşya düşsün bu kadar olmaz. Ne yapım ben asayı ya. Şansıma 1 zırh bir balta düştü 3. bölümden de ilerliyoruz. Böyle olmamalı.
  • zibartan kullanıcısına yanıt
    bu drop mantığı oyunun tekrar oynanabilirliği için yapımcılar tarafından kasti olarak ayarlanmış zaar. int karaktere str güzel bir item düşünce insan diyor ki, ulan bunda işe yaramaz ama sonra bir str char açarsam onda çok güzel olur. ben bu düşünceyle o itemların çoğunu tutuyorum karavanda. karavan str ve dex item dolu :)

• Son canavara geldim, öldüremiyorum. Adam bir vuruyor %60 enerji direk gidiyor. Elimdeki silah hiçbir hasar vermiyor. Kafa göz giriştim en fazla 5/1 enerji götürebildim. Oyun öyle kaldı. İtem de düşmüyor. Oyunun içine etmişler tebrik ederim.
  • zibartan kullanıcısına yanıt
    valla hocam benim durumum da farklı değil, act dörde geldim, basit moblar iki üç tane vursa ölüyorum ama benim onlara en az üç vurmam gerekiyor. mob kesmenin eğlenceli olması, zevk vermesi gerekirken resmen eziyete dönüşüyor. bitse de kurtulsam diye oynuyorum. lanet olsun böyle drop sistemine.

bu arada, typhon kestim zar zor ve düşen mavi item yine str çıktı, şaka gibi.

• 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.