Şimdi Ara

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı! (544. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.148
Cevap
28
Favori
722.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam benim zamanında daha fazla puan geliyodu oyun oynamaktan şundan bundan. Ayrıca başlangıç puanı falan vermişler hic kullanmamıştım derken olmuştu. Ayrıca 10k yi görüp almıştım oyunu ek paketle birlikte tam arşivlik oyun oldu benim için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar warfereye en iyi ne gider. Çift el kılıçla oynamak zevkli geldi şimdi. Yanına hangi clası alayım hangi skilleri kullanayım statlar nasıl dağılsın full str mi?

• Oyun içinde arkadaş bulma kısmı var mı yoksa diğer mmo oyunları gibi mi yani herkes oyunda ordan mesajlasip görevleri beraber mi yapıyoruz

• Adanabeyli A kullanıcısına yanıt
    Ben defans oynamıştım roque de olabilir.
    Immortal Throne eklentisi olmadan kesinlikle oynama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperhan52

Titan questi aldim sadece ek paketi yok maalesef bende. Warfare nature yaptım yanımda kurtlar geziyor ama roque daha iyi diyorsan ona geçebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adanabeyli

quote:

Titan questi aldim sadece ek paketi yok maalesef bende. Warfare nature yaptım yanımda kurtlar geziyor ama roque daha iyi diyorsan ona geçebilirim.

Hepsi güzel deneyip sana uyguna devam et hatta bütün sınıfları dene derim.Ama eklenti şart diyorum tekrar.
  • diablodan iyi oyun
  • Artılarıyla eksileriyle oyunu değerlendirip düşüncelerini bizimle paylaştığın için teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adanabeyli

quote:

Hepsi güzel deneyip sana uyguna devam et hatta bütün sınıfları dene derim.Ama eklenti şart diyorum tekrar.

Ya dostum ben champion ile oynadım typona gelene kadar 33 level oldum fazla da zorlanmadım. Kılıç ve kalkanlı oynuyorum. Skilleri warfarede ona göre dağıttım. Naturede ise full petlere yoğunlaştım. Çok da zevkliydi. Ta ki TYPON şerefsizine gelene kadar. Ne yaptıysam olmadı. En son tüm paramı harcayıp skillerde değişiklik yaptım para bitti TYPONun etrafında dönmekten başka birşey yapamıyorum. Sinirlendim sildim karakteri :) Ben nerde yanlış yaptım. Petlerle oynaması güzeldi ama ezik kaldım. Bir tavsiyen var mı. Championu bırakıp Conqueror mu oynasam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Artılarıyla eksileriyle oyunu değerlendirip düşüncelerini bizimle paylaştığın için teşekkür ederim.

Nikolai naber. Nasıl gidiyor diabloyu bıraktınmı? Maşallah her yerde karşıma çıkıyorsun. Titan quest için engin tecrübelerinden yararlanmak isteriz. Baba warfareli bir build lazım. Barbarian ve necromancer karışımı olsun dedim champion yaptım ama son bossta hem ben hem petler ezik kaldı ne diyorsun

Selam. Diablo'yu bırakmıştım, bu sıralar arada bakıyorum. Diablo 2 falan da oynamaya başladım, seçenek çok, bir şeyi hep yapmaktansa bilgisayar oynayacaksam sıkılınca başka bir oyuna geçiyorum.

Titan Quest oynamayalı belki de 9 yıl olmuştur. Üniversite 2. sınıfta öğrenciyken tanışmış, buradaki arkadaşlarla bol bol eğlenceli zaman geçirmiştim. Tahsin diye bir arkadaş vardı hatta, aklımda kalmış ismi. Umarım afiyettedir kendileri.

O yüzden yardımcı olamıyorum. Ama ben 9-10 tane kombinasyon, farklı karakter yapmıştım. Çeşitlilik şahaneydi galiba, çok farklı karakterler yapılabiliyordu. Ben Warfare+Dream ile (Dream isminde yanılıyor olabilirim) uzunca bir süre oynamıştım. Oyun benim steam'de var, belki kurar oynarım.
    Coquerer iyi sınıf bence ama kesememenin nedeni bence bazı şeyleri eksik ve yanlış yapman.sitelerde sınıflarla ilgili rehberler var yetenek ağacı örneklerini incele.typoon la ilgili videolar var göz gezdir.
    warfare de balta resmi olan yeteneği doldur ve normal vuruş yeteneğine onu koy .
    bosslaarı tekrar tekrar kes iyi eşyalar al.Nasıldı bosstan önceki son kayıtı aktif et bossu kes topla eşyaları oyundan çık tekrar gir oyuna bossu tekrar kes.eşyaları dizene kadar devam.
    başka aklıma gelirse eklerim.bir de oyunu save dosyalarını sakla.
    İmmortal thorone şart,4. (4 tü galiba) bölümü ekliyor oyuna.
  • Karakter sıfırlama olayı var mı dostlar? Spirit seçtim pişman oldum barbar türü ilerlemek niyetindeyim. Baştan mı başlamam lazım?
  • verdiğin bir masterydeki pointleri silebiliyorsun. Mastery silme anca editor programıyla oluyor. Spirit oyundaki en güçlü masterylerden debuffları çok güçlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku191 -- 27 Ağustos 2015; 10:23:30 >
  • arkadaşlar ben oyuna başladım birkaç gün oynadım sonra '' SEEK ANSWERS THROUGH THE PARNASSES CAVES'' diye bölüme geldim parnasses cavese girdim bütün canavarları öldürdüm ne yapmam gerek şu görevi geçmek için neolur yardım edin yahu oyundan soğudum
  • birde ben masterymi sıfırlamak istiyorum ne yapmam gerek ayrıntılı anlatırsanız sevinirim 13.seviyedeyim delpy şehrine kadar geldim
  • Typoon tek seferde geçtim Hades tek atıyor. Karakter oracle, fena da değil, ama çok seri ve yoğun saldırıyor, kaçamıyorum.
  • iyi oyun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steamden aldık arkadaşla da nasıl coop oynarız?
  • Skeloten mod varmis. O yada benzeri bir necromancer modu linki ariyorum

• 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.