Şimdi Ara

Kutusuz - Lords Of Football

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi futbol takımınızın tüm yaşamını yönetmeye hazır mısınız?

• bu ses nedir abi ya ofiste gecemi çektin videoyu sesin hiç çıkmıyor
  • futbol aşığı bi adamım ama bu oyun hic cazip gelmedi. olmamıs.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • uyanıp direk bilgisayara geçip incelemişsin gibi geldi.kalite git gide düşüyormu bu sitede anlamadım,beril hanıma kötü derken ondan beteri çıktı.

• Bence sesi ile ilgili olumsuz yorum yapanlar Cevat Yerli'ye dilini unutmus diyenlerle aynı kisilerdir kafaya takmayın
  • Ne bu şikayet arkadaşım erkut bey gayet güzel özetlemiş görende bu hizmete para ödediğinizi sanıcak biraz saygı.

• Uyudum aga... Evdekiler uyuyormuydu ne yapıyordu...
  • İnceleme gayet güzel olmuş.Oyun fikri güzel fakat iyi bi yapım olmamış.

• incelemeyi beğenemedim sanki belgesel izliyoruz....

• Gayet güzel bir inceleme olmuş Erkut bey eminim zaman içinde kendinizi daha da geliştirirsiniz inceleme konusunda, sitede inceleme yapan hiç kimse ilk incelemesinde muazzam bir performans ortaya koymadı herkes kendini zaman içinde geliştirdi eminim sizde geliştireceksiniz beğeni alma amaçlı her önüne gelen bağlantıyı eleştiren tipler bitmedi bitmez de umursamayın

Özetle;
    İnceleme süper ama bu oyun için 30 dolar bence fazla

• incelemede erkut hocamının sesini duyan varmı ?
  • Sims Football olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: gamebos

Sims Football olmuş.

Aynen Sims le futbolun karışımı olmuş ya la
  • sanki sims'e yeni ek paket gelmis

• Seslendirmedeki arkadaş sesini biraz daha tok kullansa çok güzel işler çıkarır.
  • Valla oyun benim hoşuma gitti inceleme güzeldi,yanlız kafamıza göre hani maçta cok top kaptırdık bugun pas yapalım gibi işlemiyor oyun,antremanlarda 3 adet sembol var sol ust köşede onlardan bakarak oyuncularmızın neye ihtiyacı olduğuna bakıyoruz ayrıa 3. sembole tıklayıp ardından yıldız sembolüne tıkladığımızdada oyuncularımızın hangı antremanlarla overall kazanabileceğini öğreniyoruz.Mümkün olduğunca kırmızı renkte hangi antremana ihtiyacımız varsa onu yapmamız gerekiyor.Ayrıca ofisteki challanges görevlerini yaparak gerek sahamızı gerek güvenliği gerek yeni antremanları açıyoruz.amacım artistlik yapmak değil birkaç bilgi vereyim dedim.

• oyun aslında iyi ellerde değerlenebilir ancak fikir ve düşünce olarak çok güzel.. ilk deneme için tamam çokta iyi değil ancak FM ve diğer kaliteli Manager oyunları şunun bir yerlerinden birkaç bişey alabilir diye düşünüyorum..

• Editörün sesi de çok dandik .
  • korku havasında bi anlatım olmuş ama elinize sağlık :D :D
  • Şuan incelenen oyun dünyanın en iyi oyunu olmuş olsa bu sunumdan sonra oyunu gidip de almam oyundan soğudum vallahi. Evet belki yeni olabilir tecrübe gerekli olabilir ama bu anlatımın bunlarla alakası yok bu tamamen yeteneksizlikle alakalı şimdi şöyle diyebilirsiniz beğenmiyorsan sen yap da görelim diyebilirsiniz evet bende yeteneksizim bu konuda fakat gidip de sunup yapmıyorum haddimi biliyor.
    Not:Beril hanımı da aratmadı yani.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.