Şimdi Ara

#### PAYPALHACK, MAIL HACK, DNS HACK, ### HACKLENMEMEK ICIN ACIKLAMA !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
8.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onclikle Bana guvendiginiz ve Topiclerimi okuyup Dikkate aldiginiz icin Tesekkur ederim .

PayPaL dan uyelik Alirken Hacklenebilirmi ?

Elbette HAck'lenebilir.
    Peki hangi yonlerden HAck'lenebilir ?

1 - DNS HAcked.
    2- Trojan Hacked.
    3- Sizin bilgilerinizi bilen bir kisi tarafindan (mail hack, vb)

1. DNS hacked Her yigidin harci degildir. Bunu yapabilen kisi gelip KO ile ugrasmaz. Anlamsiz ve mantiksizdir Lakin su sekilde dusunelim.

Senin IP Adresini biliyorum. ve Evinde Kullandigin ADSL Modemine Telnet veya herhangi bir SSH programi (konsol) (komut istemi) seklinde baglanmaya calisiyorum.

Ardindan, PayPaL.Com adresini DNS managment'a Belirttigim Adrese Yonlendiriyorum 66.74.52.48 gibi .. Ardindan Sen paypal.com a girdiginde bu IP Adresindeki Web Sunucusunun. icindeki Sahte PayPaL Aciliyor. ve Sende uyelik Alip Kredi KArti umarani Giriyorsun.

Sonuc : Hacklendiniz !

Cozum : Kullandiginiz Router ADSL Modemlerinizde DNS Managment bolumu var ise ki hepsinde var.
    Modem, Router'larinizin Kullanici Adi ve Sifreleri Standart Olmamali'dir.

zor Bir Sifre belirtmelisiniz.!

2- TroJaN Hacked icin imza bolumumdeki Actigim Konulardan yararlaniniz.

3- Mail Hack' icin yapmaniz gereken is yani Mail'inizin Hacklenmemesini istiyorsaniz .

hotmail Yahoo Gmail gibi Mail Adreslerinin

Ornek :
    Kullanici Adi : SenS
    sifre : hebelekhubelek

bu adres SenS@hotmail.com varsayalim.

Bu sifreyi bulmak icin yapilan bir cok exploit tarzinda sifre deneyen Programlar vardir. nasil Olsa kullanici Adinizi biliniyor ve HAcklenebilme olasiliginiz yuksek degilmi ? sadece bilinmesi gereken sifre?

Hatta Sifreyide birakin Account ID niz yani SenS Adi bilindigi icin Sifremi unuttum bolumunde 4-8 hane kadar cevabi bulmak daha kolay.

Cozum : X-MAIL hizmeti kullanin ! Birakin bu gereksiz Mail sistemlerini .

Kendi Mail Sistemimden Ornek verecegim .

Ornek :
    Mail Adresim : sens@telenet.be

Siteye girerken :
    Kullanici Adi : U47BCF89KKT
    sifre : laylaylom

Simdi yukaridaki benim mail Adresimin hacklenme olasiligi nedir ?

bir kere kisi benim mail adresimi bilmesinin Mantigindan haric birde giris ID'mi bilmesi gerekli .

MYNET, Hotmail, Yahoo, ve bunun gibi mail Hizmetleri ucretsiz olup sizlere hic bir sey kazandirmaz .

Sizde iyi bir Mail Servisine Geciniz !

Not: Telenet.be mail adresini ornek verdim bu Firma mail Adresi dagitmiyor bedava ben bu firmada calisiyorum mail almaya calismayin . !

Saygilarimla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SenS -- 5 Haziran 2006; 8:18:44 >

• Yaw sen hakikaten emeyin bu foruma azımsanamayacak kadar çokdur..Emek verdiyin için 154542124554 lerce TEŞEKKÜR EDERİZ
    Siteye girerken :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H@B!B -- 5 Haziran 2006; 8:03:01 >
  • Not: Telenet.be mail adresini ornek verdim bu Firma mail Adresi dagitmiyor bedava ben bu firmada calisiyorum mail almaya calismayin . !

Saygilarimla
    Bunları yazdıkdan sonra senin ne işle uğraştığını anladım Bilgisayar ProfösöRü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H@B!B -- 5 Haziran 2006; 8:06:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: oscar1234

Yaw sen hakikaten emeyin bu foruma azımsanamayacak kadar çokdur..Emek verdiyin için 154542124554 lerce TEŞEKKÜR EDERİZ
    Siteye girerken :

Ornek :

• yine güzel bir topic ve yine SenS imzalı sen olmasan biz ne yapardık :D tşkler emeğin için saol :D
  • Çok saol!
  • ellerin dert görmesin
  • SaolasıN yorma kendini bu kadar
  • SenS cok ii araştırmalar yapıyorsun tebrik ederim.
  • forumumuzun Uğur Dündar'ına burdan büyük bir teşekkür gönderiyorum
  • Çok saol SenS.
  • büyüksün SenS!! helal olsun çok yararlı topikleri açıyosun ya..!!
  • çok çok sa0L arkadaşım sen 0Lmasan kim ßiLir kaç kere hack yemişdim ç0k sa0L waLLa
  • quote:

Orjinalden alıntı: SenS

quote:

Orjinalden alıntı: oscar1234

Yaw sen hakikaten emeyin bu foruma azımsanamayacak kadar çokdur..Emek verdiyin için 154542124554 lerce TEŞEKKÜR EDERİZ
    Siteye girerken :

Ornek :
    [yanlış anlama ama]sens arkadaşımız çok amaçlı,taktikleri bilgisi açtığı topicler o kadar yararlı ki daha 2. sayfayı bulmadan üst konu oluyor

bu kadar uğraşmaya gerek yok trojan mrojan direk şifreyi ıd yi ver oda kurtulsun sende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sgt. Roach -- 5 Haziran 2006; 20:14:03 >

• Yine yararlı bir Topic Teşekkürler.
    SenS acaba yaşın kaç?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bazar

Yine yararlı bir Topic Teşekkürler.
    SenS acaba yaşın kaç?

29
  • quote:

Orjinalden alıntı: vuraltunc

yine güzel bir topic ve yine SenS imzalı sen olmasan biz ne yapardık :D tşkler emeğin için saol :D

+1cok saol sens

• cok ii basarılarının dewamını dılerım..
  • Ya ztn bu forum da en çok bize yardımcı olan ve en onemli konuları yazan arkadaşlarımızdan biri SenS bence Tekrar cok Saol SenS
    Böle Önemli Topic'ler açmanın Devamını Bekliyoruz ...
    Emeğe Saygı Saol..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.