Şimdi Ara

NBA 2K14 (ANA KONU) (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.416
Cevap
10
Favori
232.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS4 de top yere düştüğü zaman topa yere atlamak hangi tuşlar ile yapılıyor özellikle stretde top yerdeyken millet atlıyor ben çözemedim daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsendil

PS4 de top yere düştüğü zaman topa yere atlamak hangi tuşlar ile yapılıyor özellikle stretde top yerdeyken millet atlıyor ben çözemedim daha

Post Up tuşu hocam. yada tuşu hangisi varsa artık gamepadde
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

quote:

Orijinalden alıntı: dsendil

PS4 de top yere düştüğü zaman topa yere atlamak hangi tuşlar ile yapılıyor özellikle stretde top yerdeyken millet atlıyor ben çözemedim daha

Post Up tuşu hocam. yada tuşu hangisi varsa artık gamepadde

Teşekkür ederim deniycem

• Alley oop olayı yalan olmuş 13te çok güzeldi ama oyunun geneli harika olmuş avrupa takımları da çok sarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebronjames1993

Alley oop olayı yalan olmuş 13te çok güzeldi ama oyunun geneli harika olmuş avrupa takımları da çok sarıyor.

Yalandan ziyade saçma olmuş. Adam her periyot 3 tane alley op yapıyor. Birde pas elimin içinden geçiyor nasıl bir olaysa. Sanki pas "kesinlikle smaç olmalı" gibi düşünülmüş. Sanırım oyundaki zevk artsın diye de bunu rakip yapınca da çok gıcık oluyon. Özellikle Single Player oynarken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacan0903

quote:

Alley oop olayı yalan olmuş 13te çok güzeldi ama oyunun geneli harika olmuş avrupa takımları da çok sarıyor.

Yalandan ziyade saçma olmuş. Adam her periyot 3 tane alley op yapıyor. Birde pas elimin içinden geçiyor nasıl bir olaysa. Sanki pas "kesinlikle smaç olmalı" gibi düşünülmüş. Sanırım oyundaki zevk artsın diye de bunu rakip yapınca da çok gıcık oluyon. Özellikle Single Player oynarken.

Doğru düzgün sliderla oynarsanız CPU'ya karşı oynarken CPU size çok az Alley-oop dener. Tendency ile alakalı bir durum. Slider yapan elemanlar onları da ayarlıyor. Ama karşınızda gerçek bir oyuncu oldu mu ne zaman alley-oop yapar ona kalmış tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Orijinalden alıntı: babacan0903

quote:

Doğru düzgün sliderla oynarsanız CPU'ya karşı oynarken CPU size çok az Alley-oop dener. Tendency ile alakalı bir durum. Slider yapan elemanlar onları da ayarlıyor. Ama karşınızda gerçek bir oyuncu oldu mu ne zaman alley-oop yapar ona kalmış tabi.

Bana göre 13te çok sağlamdı alley olayı cok zevkliydi potayı kırıyoduk ps de oynarken sanki atari oyunu izlnimini verdi bana alley oop yani pek gerçekci gelmedi saçma geldi ondan yalan olmuş bana göre ama oyunu genel olarak begendım zaten nba manyagı bırı oldugum ıcın oyunu begenmemem mumkun degıl tabı oyunda her şey eksıksız mukemmel tasarlanmıs hıc hatası yok oyunun dersek bu da saçma olur. bana göre 13teki alley oop daha gerçekci.

• Arkadaşlar nba oynarken koşma tuşuna basarken şut tuşuna basınca oyuncuların ismi yazan bir kutu açılıyor bunu nasıl kapatabilirim
  • Evet arkadaşlar, bana şöyle mükemmel defansif savunma taktikleri verebilecek olan var mı? Üçlükleri engellemek istiyorum... İkili sıkıştırma, on ball,off ball bunlarda ne tür şeyler yapabilirim takım olarak iyi savunma hangisi öneririsiniz,rebound vermek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fightingfalcon

Evet arkadaşlar, bana şöyle mükemmel defansif savunma taktikleri verebilecek olan var mı? Üçlükleri engellemek istiyorum... İkili sıkıştırma, on ball,off ball bunlarda ne tür şeyler yapabilirim takım olarak iyi savunma hangisi öneririsiniz,rebound vermek istemiyorum.

My carreer için soruyorsan iyi ribaunt almak için Lf1 tuşuyla adama sırtını dayayıp onu potadan uzaklaştırabilirsin. Şut defansı içinde Pro stick tuşlarını kullanabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yahyagokc

quote:

Orijinalden alıntı: fightingfalcon

Evet arkadaşlar, bana şöyle mükemmel defansif savunma taktikleri verebilecek olan var mı? Üçlükleri engellemek istiyorum... İkili sıkıştırma, on ball,off ball bunlarda ne tür şeyler yapabilirim takım olarak iyi savunma hangisi öneririsiniz,rebound vermek istemiyorum.

My carreer için soruyorsan iyi ribaunt almak için Lf1 tuşuyla adama sırtını dayayıp onu potadan uzaklaştırabilirsin. Şut defansı içinde Pro stick tuşlarını kullanabilirsin.

Yok ps3 için işte vs atıyoruz arkadaşla,onun için sordum.
  • Crew mode sadece online içnimi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: bombadillo

arkadaşlar pcye format attıktan sonra, steam'ı ve oyunu yeniden yükledim. öncesinde cdkeyi girerek my player account oluşturmuştum. şimdi tekrar girdiğimde yeniden oluşturmamı istiyor. fakat cdkey'i önceki yüklememde kullandığım için bu sefer kabul etmiyor, daha önce kullanılmış diyor. yardımcı olabilir misiniz?

bu sorunum ile ilgili steam'a google ingilizcesi ile şöyle bir mesaj attım: "before I entered cd key. I installed the game wipe again. again asked me to enter cd key.the same again once you're kei CDs. give such a warning: " the cd key you have entered has already been used." please help me."

karşılığında şöyle bir cevap geldi steamdan:

"Thank you for contacting Steam Support.

The Steam Support Team does not provide support for account issues within this game.

Your user account for this game is completely separate from your Steam account.

Please visit our FAQ article for information on how to contact the support provider for this title:

Title: NBA 2K14
    Link:https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6363-IAFB-4592

You may wish to include your third party account name with your inquiry.

In the case of billing discrepancies, including your purchase confirmation number may help to expedite your request.

If you have any further questions or concerns regarding your Steam account then please let us know."

rica etsem şu mesajda söylenmek istenen şeyi açıklayabilir misiniz?

• arkadaşlar konsol ayarlarını bilen var mı ?
  • Arkadaşlar ps3 oynayanlara soruyorum lütfen es gecmeyin. My Carier'de oyuncuma aksesuar takamıyorum.Acaba benim indirdiğim oyunda dosya mı eksik yoksa herkesde mi öyle. Öyle bir problemi olmayan ps3 oyuncu arkadaş varsa lütfen özelden indirdiği linki atabilir mi ? Tekrardan söylüyorum lütfen es gecmeyin uzun zamandan beri bu problemle uğraşıyorum.
  • selam arkadaşlar size bir sorum olacak bn bilgisayar karşı hall of fame olsun all star da olsun pc hiç üçlük denemiyor yanlızca boş kalsa bile hep içeri girip turnike atmaya çalşıo ve bir sorum daha olacak bnm sistemim şöyle RAM 1 gb Ekran kartı 1 GB işlemci 1.8 ghz ayarlar en yüsekte olamsına rağmen oyun son derece akıcı bir arkadaşımn 3gb ramı var 2gb ekran kartı var 3 ghz işlemcisi var onda ayarlar en düşükte iken bile oyun kasıor
  • Euroleague yamasını yükledim de oyundan atıp duruyor.Sinir oldum.Bu sorundan muzdarip olan var mı ??
  • sado7630 S kullanıcısına yanıt
    Turnike olayını bilmiom da kasma olayı şöyle bir şey. Mesela senin işlemci 6 çekirdekli onunki 4 çekirdekli ise seninki tabiki daha akıcı oynatır. Ekran kartı da öyle mesela senin ekran kartın 7870 onunki 7850 ise gene seninki daha akıcı oynatır. Birde "bit" olayı var. Senin 1 gb 256 bittir. onun 2 gb 128 bit gene seninki önde olur. Oyunu yükleyiş de var tabi. Arkadaşın 1 dosyayı bile eksik kurmuşsa bu bile etki edebilir belki.

Yani sadece gigabayta ve gigahertze bakmamak lazım. Mimarisi hızından daha önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babacan0903 -- 8 Şubat 2014; 10:59:01 >
  • arkadaslar selam

ps4'te dualshock 4 speakerlarından ses almam icin ek bir ayar mi yapmak gerekiyor, nba2k14 ve fifa oyunlarında ds4 speakerlarından ses gelmiyor sadece tvden ses alabiliyorum, bu oyunlarda bu ozellik mi yok acaba?
  • benim bi sorunum var online oyun oynarken rakiplerimden şikayet geliyor.senle oynarken oyunda bi geç algılama problemi oluyo diye.mesela bi oyuncuyu seçerken tuşa bastıktan bi kaç saniye sonra o oyuncuyu alabiliyorum ancak diyor.halbuki bende oyun yağ gibi akıyor.pc sistemim gayet iyi benchmarkda 117 civarında değer alıyorum.internet hızım 12 mb ping 10 çıkıyor speedtest te. daha 1 ay öncesine kadar aynı adamlarla yine online maç yapıyordum hiç bi sıkıntıda olmuyordu.yardım edebilecek biri varsa çok mutlu olurum .
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.