Şimdi Ara

Firefox OS'lu Keon ve Peak yurt dışında satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Firefox OS'lu Keon ve Peak yurt dışında satışa sunuluyor

Mozilla'nın mobil işletim sistemi Firefox OS ile çalışan giriş seviyesi, Geeksphone imzalı Keon ve Peak bugün İspanya'da gün yüzüne çıkıyor.

Cihazların küresel çaptaki dağıtımı için ortak arayışında olan Geeksphone, cihazların fiziki mağaza satışını şu an için sadece Madrid'de gerçekleştirecek. Diğer ülkelerdeki kullanıcılar ile bu hafta içerisinde çevrimiçi yollarla buluşması beklenen Keon ve Peak'in satış fiyatları hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Ancak, cihazların vergisiz satış fiyatının sırasıyla 91 avro ve 149.50 avro olduğunu belirtelim.

İlk somut örnekleriyle İspanya'da karşımıza çıkan Firefox OS'lu cihazların giriş seviyesinde nasıl bir performans sergileyeceğini ilerleyen dönemlerde hep birlikte göreceğiz.

• 91euro çok iyi bir fiyat keşke türkiye'ye de gelse

• Keon=Lumia 620
    Peak=Iphone 5

• Sol tarafta ki çok şık gözüküyor.

• aliyun ve firefox os li telefonları gerçekten denemeyi çok istiyorum

• Fiyatları güzel,alınabilir seviyelerde.Merak ediyorum Firefox'un nasıl bir iş çıkarttığını bende ama sanırım sadece inceleme videolarıyla yetineceğiz.

• Facebook uygulaması Android 'tekinden iyi olur onun garantisini veriyorum

• Abi tam benlik. Hem giriş seviyesi fiyat, hem dokunmatik ekran, hem stabil(ümidim), hemde tarayıcısı var. Bıktım artık 999k uygulamadır, 9ghz 9 çekirdek işlemcidir, 9" ekrandır......

Ucuz, internet deneyimi sağlayabilecek ve giriş seviyesindeki donanımlarda stabil çalışabilecek dokunmatik telefon istiyorum. Firefox OS destekli telefonlar TR fiyatları ne olacak acaba.

• İphone sandım bire bir aynı tasarım Sony de yakında firefox Os lu cihaz tanıtacak o zaman alem tasarım görsün TR de bu fiyatları rüyada görürüz ancak

• Niye kimse marketinden bahsetmiyor? Bu market olayı sadece windows olunca mı önemli oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

İphone sandım bire bir aynı tasarım Sony de yakında firefox Os lu cihaz tanıtacak o zaman alem tasarım görsün TR de bu fiyatları rüyada görürüz ancak

Bütün telefonlar, dikdörtgen, panelden oluştuğu için, böyle sanman normal :)
    Bense her telefona baktığımda bir çekik göz arıyorum, ama bulamıyorum. :))

• Donanım giriş seviyesi olsun da biz performansı görelim.

• mobil işletim sistemlerinin artması güzel. market konusuna gelince bu ülkede sosyal ağ platformu olsun çoğunluk için yeterli olur. samsung un bir ara tizen ile uğraştığı haberi vardı. sistemler yarım kalmasa güzel olur. wp 8 de gelişime devam ediyor fakat tam manada değil. uygulamalar az yinede. ios ve android yinede diğer çıkacak sistemlerin önünde haliyle. çıkacak sistemlerin gelecekte iyi bir alternatif olmasını isterim.

• giriş seviyesi telefonlar azaldı bu aralar

firefox'u severim, gelsin

benim gibi telefona binlerce lira vermek istemeyenler için seçenek oluşur

• Apple bu telefona dava açar. Söylemedi demeyin

• yuvarlak ikonlarla davaya mahal olmamaya çalışılmış :)

• firefox isltim sistemi her hafta bir guncelleme cikarirlar her ayda major guncelleme yaparlar.

firefox internet tarayicisinda durum boyle...

• insanlar android 'i işletim sistemi sanıyor ! ama MV şeysinden başka bir şey değil !
    kafadan şarjın %5 ini bu yiyor zaten :D

• Iphone'a benzettim

• quote:

Orijinalden alıntı: fbkaya

Iphonea benzettim

ben benzetmedim, iphone sandım :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.