Şimdi Ara

Apple iPhone 99 dolar ile 149 arasında yeni modeli geliyor. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: This Time

Ucuz iphone nedir allah aşkına ? Kimseyi küçümsemiyorum ama paran yoksa alma kardeşim.

Piyasada başka alacak telefon mu kalmadı ?

Lamborghini aventador 1.2 tdi 70 hp = 59.000 TL liste fiyatıyla aynı şey bu.

Niye güzel kardeşim, niye böyle düşünüyorsunuz anlayamıyorum. Sanki iphone sahiplerinin bir ayrıcalığı varmış ya da ayrı bir statüye sahiplermiş gibi bir hava içindesiniz. Teknolojiyi herkes ucuza kullansa fena mı olur? Ayrıca iphone olsun s4 olsun htc one olsun hepsi aslında çok ucuz telefonlar. Sadece biz çok pahalıya kullanıyoruz (tıpkı diğer her şey gibi). En basitinden note 2 şu an Almanya'da 485 €, burada ne kadar? Teknoloji marketlerde hala 1600-1700 lira civarında.

Ayrıca 100$ dan çıksa bile buraya gelişi 1000 lira olursa şaşmamak lazım, nexus 4 örneğinden çok net gördük :)

• quote:

Orijinalden alıntı: terekeme_1903

quote:

Ucuz iphone nedir allah aşkına ? Kimseyi küçümsemiyorum ama paran yoksa alma kardeşim.

Niye güzel kardeşim, niye böyle düşünüyorsunuz anlayamıyorum. Sanki iphone sahiplerinin bir ayrıcalığı varmış ya da ayrı bir statüye sahiplermiş gibi bir hava içindesiniz. Teknolojiyi herkes ucuza kullansa fena mı olur? Ayrıca iphone olsun s4 olsun htc one olsun hepsi aslında çok ucuz telefonlar. Sadece biz çok pahalıya kullanıyoruz (tıpkı diğer her şey gibi). En basitinden note 2 şu an Almanya'da 485 €, burada ne kadar? Teknoloji marketlerde hala 1600-1700 lira civarında.

Ayrıca 100$ dan çıksa bile buraya gelişi 1000 lira olursa şaşmamak lazım, nexus 4 örneğinden çok net gördük :)

Hayır yanlış anlaşılmasın.

Apple açıklama yapsa deseki kardeşim bütün iphone'ların fiyatı düşecek sıkıntı yok.

Benim karsi oldugum nokta ucuz iphone diye farkli bir kategori yaratmalari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: terekeme_1903

quote:

Hayır yanlış anlaşılmasın.

Apple açıklama yapsa deseki kardeşim bütün iphone'ların fiyatı düşecek sıkıntı yok.

Benim karsi oldugum nokta ucuz iphone diye farkli bir kategori yaratmalari.

Anladımm. Zaten ucuz olmasının sebebi malzeme kalitesi, donanım farkı vs olur. Apple şimdiye kadar hep tek model tek fiyat stratejisi izledi, şimdi android telefonlarda olduğu gibi orta segment için de yeni modeller çıkarıp satışlarını arttırmayı hedefliyor sanırım. Malum son zamanlarda apple hisseleri dip yapmış durumda. Neyse bekleyip göreceğiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Coleslaw

Saçmalik herkesin elinde iphone olmamalı

Ne oluyor herkezde iphone olunca açıklasana bi? Ver parayı sadece sana özel üretsin o zaman. Nasıl !

• quote:

Orijinalden alıntı: enginse

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Menemen

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Saçmalik herkesin elinde iphone olmamalı

niye herkes kullanamasın güzel kardeşim para için telefon alıyorsan blackberry porsche desing al şuan 4.700tl civarında olması lazım

Ergenlerin elinde iphone cogalinca apple servislerini batiriyorlar app store daki bazi yorumlari gormeniz lazim kufur kayniyor ve bu dahada cogalacak play store gibi

Nasıl bir zihin yapınız var anlayamıyorum, ergenler almasın mantalitesindeki bir insan ergen bile değildir. Ayrıca ekonomik durumu müsait olmayan herkes de ergen olmuyor. Çok beğenmiyorsan okumazsın yorumları. Bu nedir arkadaş, sanki babasının yeriymiş gibi adam seçiyor AppStore'a! Bugün müsait olursanız benim de AppStore hesabıma onay verirsiniz inşallah.

İnsanlarin ekonomik durumu elestirdigimi nerden cikarttiniz anlamadim? Ergen derkende beyin yasi kucuk insanlari kastediyorum yaşa baglamiyorum olayi. Yoksa parasi olan alsin banane.

Kendi yazdığınızı anlamıyorsanız yorum yapmıyorum.

Sen yazdiklarima kendince anlam yukleyip hakaret ediyorsun ekonomi veya para ile ilgili tek kelime etmedim yorum yapma bencede

Ergenlerin elinde iphone cogalinca apple servislerini batiriyorlar app store daki bazi yorumlari gormeniz lazim kufur kayniyor ve bu dahada cogalacak play store gibi - Ergenler 99 dolar rakamına sempati duydukları için mi yoksa ucuz olduğu için mi alacaklar bu yorumunuza göre?

Saçmalik herkesin elinde iphone olmamalı - Bu yorumunuza göre iPhoneları belediye dağıtıyorda belediyeye yük olmak istemeyenler mi alamıyor yoksa pahalı olduğu için mi?

niye herkes kullanamasın güzel kardeşim para için telefon alıyorsan blackberry porsche desing al şuan 4.700tl civarında olması lazım - Bu arkadaş da paradan bahsetmiş, ikimiz mi yanlış anladık yoksa siz mi?

Benim istedigim kucuk beyinli insanlarin bu telefona kolayca ulaşamamasi umarim anlatabilmisimdir

ben merak ediyorum sen nasıl ulaştın o telefona

Bunu yazdığını görseydim müdahil olmazdım:)

• Hayır bir de bu sefer millette: benimki pahalı seninki ucuz muhabbeti baslayacak.

Tam eziklik.

• inşallah çıkarda millet ios kullanır..
  • Mesajım bulunsun ... Güzel konu tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Hala maliyet hesabini su kadari donanim bu kadari iscilik diye yapan var. tabii bunun ar-ge si yok, reklami yok, data centerlari yok, apple store kiralari yok, ulastirma gideri yok, apple store calisanlarinin maasi yok. Hoooopp 207 dolara mal oldu, 700 dolara satti. Kar'a bak be:)

Aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Şuan zaten uygun fiyatlı iphone var. İsteyen gitsin 1200 tlye 4 alsın olmadı 800 tlye 3Gs alsın , alın size uygun fiyatlı iphone. Piyasada zaten uygun fiyatlı iphone varken daha ne yeni iphone çıkmasını umunuyosunuz oturun düşünün bi siz bunu.

1200 değil 1000e indi iphone4

• "200 dolarlik" denilen iPhone'un fiyati 700 dolardir (650 dolar + vergi)

150 dolarlik telefon da olsun 600 dolar + vergi 650 dolar ortalama.

Neyin kafasi daha dusuk fiyat bekleyenlerdeki, anlam veremiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.