Şimdi Ara

Servise sokmayınca araç kendini kilitlermi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir sorum var size. Aracım 1.16 2011 model yağ değişimimi 59000 de yaptırdım ardından 60 bin bakımı geldi yalnızca buji ve hava filtresi değişecek sanırım yağı ve filtresini zaten değiştiğim için. Şu an aracım 62500 de ve henüz 60 bin bakımı için tekrar sokmadım. Bazı şeyler duydum araç bir süre sonra kendini kitliyormuş ve çalışmıyormuş servis ibaresi belli bir (-) seviyeyi geçtikten sonra, doğrumudur bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askerlikforum -- 22 Nisan 2013; 9:39:20 >

• Ben bir kilitleme olacağını zannetmiyorum.
  • Kilitlenme olmaz sadece sesli uyarı verir aracı kullanırken sonra keser emniyet kemeri ikazı gibi.
  • kilitleme ya da çalışmama gibi bir olay söz konusu değil.. kim dediyse ya da nereden duyduysanız doğru değil..

bende şu anda taşınma işleri yüzünden servis zamanımı geçirdim -400km'de.. Cumartesi günü gideceğim servise..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok öyle birşey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kilitleme mevcut değil. Servis ışığı resetleme mümkün.
    BMW stealera para kaptırmak yerine herhangi bir serviste balata yağ vs değiştirip servis kmsini resetleyebilirsiniz.
  • Onu söyleyen kim ise yanlş bilgi vermiş . Muhtemelen bu olay ile karşılaşan kişinin servis bakımı gelmiş ve aküsü bitincede aracın kitlendiğini düşünüp aracını servise çektirmiş . Servisten aracını çalışır vaziyette tam olarak teslim aldığı içinde kendi kendine bu yorumu yapmıştır. Başka ihtimal düşünemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.