Şimdi Ara

Satılık Zotac GTX680 AMP! 2GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eylül 2012 gibi yine bu forumdan sıfır olarak almıştım. Faturası yok. Tüm kutusu ve içeriği mevcut.
    Kartı aldığımdan beri hiç overclock vs yapılmadı.

Fiyat: 625TL' dir. Ciddi alıcılar için ufak bir ikramım olabilir. Tercihen İzmir içi elden satış ya da önce para havalesi daha sonra ürün kargoya teslim şeklinde işlem yaparım.

Takas olarak GTX970' den başka kart için teklif atmayınız.

Kartın resmini çekmeye gerek duymadım sıfırdan farksız durumda çünkü ilanda boş kalmasın diye temsili bir resmini verelim

Satılık Zotac GTX680 AMP! 2GB

İşlerim yoğun geçtiğinden artık eskisi kadar foruma çok takılamıyorum ya da girmek aklıma gelmiyor zamansızlıktan; o yüzden pm atarsanız uzun süre cevap gelmezse 0533 352 1466 dan bir hatırlatma yapabilirsiniz.
    Saygılar.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mumi35 -- 13 Kasım 2014; 15:15:25 >

• ilginç bir konu gerçekten.. 4 gb özel soutmalı 680 kartı olan birisi direk kafa kafaya sizin 2 gb amp kartınızla takasa giriceğini sanmıyorum.. karşı taraf üstüne para istiycektir.. aklınızda olsun yani ben olsam şahsen isterim.. amacım konu baltalama değil fakat konunuza bu tarz detay ve ayrıntılarıda eklemeniz sizin yararınıza olur..
  • Kafa kafaya takas yapmak isteyen kim ? Öyle bir ibare geçiyor mu ilanda ? Elbette arada farkı olucak, anlaşıldığı müddetçe bunu ödemeye rağzıyım zaten.

Saygılar.
  • Nakit olsa kaçtan satarsın ?
  • Sistemimde kullandığım kart olduğu için direk satış düşünmüyorum maalesef. Yedek kartım olsaydı belki öyle bir opsiyonum olurdu.
  • Bu kart, 770 ile aynı özelliğe sahip bence 770 ile takas saçma olur. Satıp 780 al bence.
  • http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-770-vs-GeForce-GTX-680

Burada normal 680 ile 770 özellikleri verilmiş ama seninki Amp! olduğundan her zaman 770'den iyi bir kart.
  • Belki eklemeyi unutmuşum ama zaten GTX770 olursa öle oc modeli olan bi tanesiyle olabilir referans model kart almam zaten.

Satıp yeni kart alma fikri en basit çözüm zaten hocam ama şu an yerine takabilceğim başka kartım yok. Pc çalışmadığında da bir anlamı yok En kötü niyeti bozup önce bir kart olup sonra elimdekini elden çıkartırsam olur.
  • hocam 770'le denk gibi zaten, niye değiştiriyorsunuz ki?
  • Değiştirmek, güncellemek için Yakında olsa gtx770 yeni nesil bir kart daha iyi verim alabilir sürücülerden vs. zaten 770 direk demiyorum ki en alt onla olabilir dedim, oda özel soğutmalı amp! serisi falanla olur.
  • Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı satıslar hocam fiyat işini bidaga gözdeb gecirin derim emsallerini forumda arastirin hatta 780 lerede bakn .
  • Teşekkürler, tabi dileyen istediği kartı almakta serbest herhangi bir aciliyetim yok. Gönlümden şu an geçen rakamımı yazdım dediğim gibi bir miktar pazarlık payım mevcut. Keyfi satıştır saygılar.
  • Zotac GTX 670 ekran kartım var 1100 liralık vatan bilgisayar faturası ve full kutusu duruyor. Aldığım zaman +5 senelik Zotac'ın kendi garanti kapsamınada sokmuştum. Kartımın üzerine para verip sizin kartı alabilirim düşünürseniz.
  • Pm cevapladım. Kart upgrade olacağı için düşük kart düşünmüyorum maalesef. Başlıkta da belirttiğim gibi niyet GTX970.
    Saygılar.
  • Neden kartı potansiyeli aynı diye eleştiriyosunuz hocam. Herşey performans değilki bunun elektirk tüketimi var o.c potansiyeli var bence 970 ile takas istemesi gayet makul ne olsa yeni kart
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.