Şimdi Ara

iPhone 3G Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Adama ne kadardır kullandığını sordum hatırlamıyorum dedi sorunsuzmuş gittigidiyor sıfır risk sistemi var 218 TL'ye alabiliyorum sizce alayım mı?
    Adam yeterli açıklama yapmamış sorunsuzdur yazmış birde yanında şarj aleti kutusu vb yok bizde iphone 4'ün şarj aleti var.

iPhone 3G Kasar mı?

Gittigidiyorun sistemini bilen var mı daha önce böyle tecrübesi olan cihaz yurtiçiymiş yorumlarınızı bekliyorum.

• Şu anda iphone 3g deli gibi yavaş ve kasıyor.En basitinden ayarlarda bile en az2 dk bekletir sizi kesinlikle önermem 3gyi alabiliyorsanız 3gs alın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZenciPriapus

Şu anda iphone 3g deli gibi yavaş ve kasıyor.En basitinden ayarlarda bile en az2 dk bekletir sizi kesinlikle önermem 3gyi alabiliyorsanız 3gs alın

Teşekkür ederim.
  • Kesinlikle 3GS almanızı öneririm hem son sürüm hemde uygulama sorununuz olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3gs almanız daha iyi olur. 3g ile s arasında dağlar kadar fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schwartzenius -- 24 Nisan 2013; 3:45:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: In Time

Birde ikinci el :)
    Adama ne kadardır kullandığını sordum hatırlamıyorum dedi sorunsuzmuş gittigidiyor sıfır risk sistemi var 218 TL'ye alabiliyorum sizce alayım mı?
    Adam yeterli açıklama yapmamış sorunsuzdur yazmış birde yanında şarj aleti kutusu vb yok bizde iphone 4'ün şarj aleti var.

iPhone 3G Kasar mı?

Gittigidiyorun sistemini bilen var mı daha önce böyle tecrübesi olan cihaz yurtiçiymiş yorumlarınızı bekliyorum.

Gittigidiyor a tam olarak guvenilmez, cunku saticilar farkli amazon falan olsa ya da hepsiburada o zaman guvenilir olurdu. Saticinin gecmisine bakin....

Bence degmez almaya bu saaten sonra 5 alinmasi gerek ya da bekleyin5s alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.