Arka lastik hafif içe eğimli duruyor? Torsiyon hak acil
2 Cevap375 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4062 Mesaj
21 Nisan 2013; 19:12:37 

Beyler s.a araçda geçenlerde farkına varılan bi durum söz konusu lastik almak için gittiğim lastikçi arka lastikleri kontrol ederken arka lastik neden böle abi dedi dedim ne bileyim bilgim yok diyerek bende kontrol ettim
sağ lastik hafif içe doğru eğimli sol lastikde böyle bir sıkıntı görmedim sorduğumda torsiyon bilyası dedi. sonra sonraki gün farklı ustalara kontrol ettirdim biri altına bakıp levye ile kontrol etti ama bişey yok dedi biri dedi şasi
son olarak biri değişmesi gerekiyor dedi torsiyon bilyalarının set şeklinde onu yapınca düzelir mi sizce araç tempra amortisörler yeni bu arada..

R 1 3 5
╚╬╬╣
2 4 6

4675 Mesaj
21 Nisan 2013; 19:31:13 

Kamber ayarı kontrol edilecek,
Torsiyon çubuğu ve yataklamaları kontrol edilecek,
Aks bağlantıları kontrol edilecek (aracın altının bir yere vurmasından yamulmuş olabilir).

>> Dizel partikül filtresi (DPF) ve EGR'yi lütfen iptal ettirmeyin, insan sağlığı birkaç bin liradan çok daha değerlidir...
Hiçbir yakıt tasarruf cihazına inanmayın, dolandırıcılara para kaptırmayın ! Çocuğunuzun rızkı cebinizde kalsın...

4062 Mesaj
21 Nisan 2013; 19:55:13 

quote:

Orijinalden alıntı: LionTech16

Kamber ayarı kontrol edilecek,
Torsiyon çubuğu ve yataklamaları kontrol edilecek,
Aks bağlantıları kontrol edilecek (aracın altının bir yere vurmasından yamulmuş olabilir).

bunların tamamına baktıracam ve torsiyonu değiştirecem sanırım sağ torsiyon bozulmaya başlamış

R 1 3 5
╚╬╬╣
2 4 6
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel » Arka lastik hafif içe eğimli duruyor? Torsiyon hak acil
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344