Şimdi Ara

web sitesi yaptirmak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
1.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Domain ve hosting dahil herseyi kurulmus bir site yaptirmak istiyorum fiyatin uygun olmasi onemlidir pm atarsaniz aninda cevap verilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S.a Kardeşim Ne Tür Bi Site Yaptırmak İstiyosun.?
  • P.M. atıldı dönüş bekleniyor
  • yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert_DarkBlade

Domain ve hosting dahil herseyi kurulmus bir site yaptirmak istiyorum fiyatin uygun olmasi onemlidir pm atarsaniz aninda cevap verilir

Merhabawww.biltektasarim.com işlerimizi incelemenizi rica ediyorum... Saygılarımla.
  • www.paprikainteractive.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: birecik1907

quote:

Orijinalden alıntı: biltektasarım

quote:

Orijinalden alıntı: Mert_DarkBlade

Domain ve hosting dahil herseyi kurulmus bir site yaptirmak istiyorum fiyatin uygun olmasi onemlidir pm atarsaniz aninda cevap verilir

Merhabawww.biltektasarim.com işlerimizi incelemenizi rica ediyorum... Saygılarımla.

bende web sitesi yaptırmak istiyorum.arama motoru olacak.herşeyiyle tam olarak hazır olacak.google gibi olcak ama sadece arama yapacak.
    bi de google gibi arama motorunun gideri ne kadar olur sizce?

google.com rakip görmeniz güzel birşey. Ama ne yazık ki biz bu şekilde büyük bir projeye vakit yetersizliği yaşarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: banzell

bedava script arkadaslar hosunuza gidicektir bi deneyin ondan sonra satın alın bence.

TIKLA İNDİR

ne ayaksın sen, trojan mı yedireceksin millete açkla :)
  • Detayları iletirseniz yardımcı olabilirim birçok referansım mevcuttur bu konuda.
  • kaliteli bir tasarım hemde ucuz fiyatlı bir tasarım istiyorsanız

www.cmdyazilim.com
  • Kaliteli bir web sitesini uygun fiyatlara yaptırmak istiyorsanız, http://tosatdanismanlik.com
  • Merhaba Arkadaşlar;

Sizde uygun fiyata web sitesi sahibi olmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim için :developer.tyfnsfgl@gmail.com

http://websitesiyaptirmakistiyor.blogspot.com.tr/
  • Bütçe söylerseniz daha iyi olur.
  • hocam ben seninle ilgilenebilirim.İstediğin tarzda site yapabilirim sana

Öğrenciyim para sıkıntım var Yıldız Bilg müh. okuyorum.Piyasadan çok düşük fiyata website yapıyorum.Böyle Bir düşünceniz varsa bana pm atabilirsiniz. emrec.tin@gmail.com
    Öğrenci olduğum için işi bilmediğimi sanmayın yapımı biten siteler aşşağıda kısa sürede 3 tane daha ekleyeceğim teşşekürler
    Referanslar
    www.descombilisim.com
    www.mirhukuk.com

• emrec.tin kullanıcısına yanıt
  • Keşke nasıl bir web sitesi yaptırmak istediğini de söyleseydin ona göre fiyat verilir çünkü
  • Arkadaşlar önce bi konunun açılma tarihine bakın.konuları hortlatmayın
  • Adam konuyu açalı 1.5 yıl olmuş siz tekliften bahsediyorsunuz :D
  • merhaba arkadşlar profesyonel web tasarim yapılır.ücretli profesyonel 400 adet temamız mevcuttur. webdeki en iyi temaları sizlere ücretsiz sunuyoruz.
    en ucuz tema fiyatı 100tldir bu temalar anlaşma yapıldıgında ücretsiz şekilde web sitenizde kullanılıyor.her çeşit alt yapı kurulur.
    her şekilde web sitesi yapılır pm veya mail atabilirsiniz

silkroand@gmail.com anında dünüş yapılır

www.tasarimturkey.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.