Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.279
Cevap
4
Favori
449.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hamestah

Oyunu aldım bizim orda bi internet kafe var oyun piyasa çıktığı gün oraya da gelio Ben Rome Total War ı oynamadım ama Mediveal Total War u çıktığı günden beri oynardım..Süreye dikkat etmedim çünkü medieval da yılın yazdığı yerde mediveal 2 de kaç kere end year bastığın yazıyor...Hangi yılda olduğuna ülkenin özelliklerinden bakıyorsun...Oyun süper şimdi işteyim hastayım bahanesiyle eve gider gitmez bilgisayarın başına oturucam Bekle beni Bizans....
    Oynayamadığınıza çok üzüldüm arkadaşlar ama merak etmeyin u akşam kendi çapımda bi inceleme yazısı hazırlarım ....

bir kere bas tığında kaç yıl ilerliyor hocam osmanlıyı kuvvetli yapmışlar mı

• Dediğim gibi şimdi işteyim bir saat sonra eve gidicem o zaman bakarım...Osmanlı ilk başta biraz zayıf bizansın baskısından kurtulabilirsen olayı götürürsün bi de diplomasiyi iyi yaparsan selçuklu azınlıklarını kendine bağlayabilirsin ya da savaşıp ele geçirebilirsin...Ama Türklerle başlamak biraz zor ee zaten biz de zoru severiz bakınız tarih 1299...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamestah -- 12 Kasım 2006; 12:00:04 >
  • Allah'im su oyunu oynamak bana da nasip olcak mi ya
  • arkada$lar oyun piyasaya dü$tümü? yoksa bu oynayan arkada$ların hepsi trrnt kaynaklı mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhacir

hocam süre nasıl gidiyor 2 yıl mı 6ay mı

1 turn=2 yıl yanı 2 yıl 2 yıl gıdıor
    AYrıca tarıh yazmıor.Turn yazıor.Ama bunu duzeltıyorlar 1 turn=1 yıl yada 1 turn = 6 ay yapma imkanı war
    www.totalwar-turkiye.com u arastırın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turkzat

quote:

AYrıca tarıh yazmıor.Turn yazıor.Ama bunu duzeltıyorlar 1 turn=1 yıl yada 1 turn = 6 ay yapma imkanı war

Kardes yanlis anlayipta bana kizmayin ama ben o siteye kactir gidiyorum ama bir turlu ya hep hata veriyo uyelik girisinde ya da aradigimi bulamiyorum..
    Senin dedigin konu uzerinde 1 saattir o sitede geziniyorum ama bir turlu bisi bulamadim..
    Belki benim kabiliyetsizligimden dolayi bulamadim ama o site bana biraz karisik geldi..

Rica etsem arkadaslar burada daha acik bi sekilde yayinlasalar yenilikleri, olur mu ?
    Bi de o sitede oyuna baslayan cok kisi var Sanirim..Acaba direk link filan verebilir ler mi ?

InsAllah yanlis anlasilmam...

Selametle....

• sitede değil ki forumda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sipahi21

quote:

quote:

Kardes yanlis anlayipta bana kizmayin ama ben o siteye kactir gidiyorum ama bir turlu ya hep hata veriyo uyelik girisinde ya da aradigimi bulamiyorum..
    Senin dedigin konu uzerinde 1 saattir o sitede geziniyorum ama bir turlu bisi bulamadim..
    Belki benim kabiliyetsizligimden dolayi bulamadim ama o site bana biraz karisik geldi..

Rica etsem arkadaslar burada daha acik bi sekilde yayinlasalar yenilikleri, olur mu ?
    Bi de o sitede oyuna baslayan cok kisi var Sanirim..Acaba direk link filan verebilir ler mi ?

Selametle....

Onlar orjinalcı orjinal oyun daha türkiye ye gelmediği için onlar da oynayamıyor.Fakat Almanyada oynuyanlar var onların dediklerine gore düzeltılıyormus ve onuda oyun Türkiye'ye geldikden sonra acıklarlar

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Sipahi21

quote:

quote:

Selametle....

Onlar orjinalcı orjinal oyun daha türkiye ye gelmediği için onlar da oynayamıyor.Fakat Almanyada oynuyanlar var onların dediklerine gore düzeltılıyormus ve onuda oyun Türkiye'ye geldikden sonra acıklarlar

Ayrıca simdi buldum ordaki sitenin adminide benim dediğim gibi bir sey kullanmıs
    "biz Total War community uyesiyiz.Yani firma tarafından tanınmış Türkiyenin resmi fan sitesiyiz.Taktir edersinki Ülkemizde oyun çıkmadı , oyun çıkmadığı için 1 yıl = 1 turn pachini vermiyoruz çünkü oyun Türkiye de yok.Yasal olmayan herşey bu forumda yasak oyun ne zaman Türkiyede çıkar bizde sizlere tüm ülkelerle oynama ve 1 yıl = 1 turn pachini sizlere veririzi."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dwimmerlaik -- 12 Kasım 2006; 17:26:18 >

• Ayın 14'ü çıkıyo oyun galiba 2 gün kaldı salı gününe piyasaya düşer mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

ALL NATIONS PATCH

Gecikmediler sağolsunlar hemen çıktı patch.Alın buyrun

http://rapid-share.com/files/2882303/M2twaf10.rar

Topiği okuyormusunuz merak ettim.Alın bu açıyor Osmanlıları

Bizans bana saldırdı saldıracağınada pişman oldu analarını ağlattım 5 defadır Ceasefire diyolar nahı çekiyorum.Araplarla aram iyi bastırıyom parayı alıyorum şehri

Sehirlerdimden birine Haçlı seferi yapıyolar şu anda 4 tane 1000 kişilik ordu ile 2 tanesini 500 kişiyle yendim rezil ettim

• Ben bizansın kökünü kurttum şimdi hırvatları kesiyorum....
  • beyler bir turnnun iki yıl olduğuna üzüldüm çünkü oyun 1530 hemen gelecek dünyanın tamamını almadan oyun biter büyük ihtimal çünkü ilk turlarda genelde boş boş basıyorsun

bidebir turn 2 yıl ise askerler bir turn de muazzam mesafeleri kat edebilirler. mesela bir elde istanbuldan kudus e ordu gondere bilceğimiz anlamına mı geliyor bu?
  • quote:

quote:

ALL NATIONS PATCH

Bizans bana saldırdı saldıracağınada pişman oldu analarını ağlattım 5 defadır Ceasefire diyolar nahı çekiyorum.Araplarla aram iyi bastırıyom parayı alıyorum şehri

Sehirlerdimden birine Haçlı seferi yapıyolar şu anda 4 tane 1000 kişilik ordu ile 2 tanesini 500 kişiyle yendim rezil ettim

Ya bizim cd ci çok kepaze bi türlü getirmiyo bisürüde palavra uyduruyo pazartesi gelcek dedi hadi bakalım.Bu oyunu alana kadar lütfen sen post atma azımı sulandırıyosun :D sırf 2 gün içn roma yükleyesim bile geldi.

• quote:

Orjinalden alıntı: _MMORPG_

quote:

quote:

ALL NATIONS PATCH

Ya bizim cd ci çok kepaze bi türlü getirmiyo bisürüde palavra uyduruyo pazartesi gelcek dedi hadi bakalım.Bu oyunu alana kadar lütfen sen post atma azımı sulandırıyosun :D sırf 2 gün içn roma yükleyesim bile geldi.

aynen hocam bizin cd ci de ya sinir etti

• Ben de aynı durumdayım bulunduğum yere getirmelerini bekliyorum

Demodaki savaşları tekrar tekrar oynayıp duruyorum
  • beyler bir turnnun iki yıl olduğuna üzüldüm çünkü oyun 1530 hemen gelecek dünyanın tamamını almadan oyun biter büyük ihtimal çünkü ilk turlarda genelde boş boş basıyorsun

bidebir turn 2 yıl ise askerler bir turn de muazzam mesafeleri kat edebilirler. mesela bir elde istanbuldan kudus e ordu gondere bilceğimiz anlamına mı geliyor bu?
  • quote:

beyler bir turnnun iki yıl olduğuna üzüldüm çünkü oyun 1530 hemen gelecek dünyanın tamamını almadan oyun biter büyük ihtimal çünkü ilk turlarda genelde boş boş basıyorsun

Eğer 1 turn 2 yıl olursa öyle olması gerekiyor yoksa çok saçma olur. Ama yukarda arkadaşlar belirti onu düzeltebiliyormuşuz sanırım yukarılara bakarsan görürsün. 1 turn=1 yıl veya 6 ay yapma gibi imkanımız varmış sanırım

• Ya Allah bismillah bende şimdi başlıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYIBOGAN -- 13 Kasım 2006; 2:50:07 >
  • Arkadaslar, su 1 Turn un 1 yil olmasi Patch'ini bulan var mi ? Varsa bi zahmet anlatirlar mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.