Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.279
Cevap
4
Favori
449.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Total War dedeğin kılç kalkanla oynanır.

Tabi Rome nin yerş ayrı.
  • eski heyecan kalmadı normaldir
  • twt sitesi bu oyun için de gerçek anlamda %100 lük tr yama çıkarma çalışmalarına başlamışlar.umarım yakn zamanda çıkarırlar.oyun böylece daha keyifli hale gelir.
  • malesef yama çalışması iptal
  • Oyunun C de toplam kapladığı alan ne kadar.Patchide yükledikten sonra...
  • Oyunu oynayan yok mu.Beyler MTW2 ile kingdomı indirdim.Şimdi sorum şu. 1.2,1.3 ve 1.5 patchleri var..Ben MTW2 ve kingdomı kurduktan sonra direk 1.5 patchini yüklersem yeterli mi.Çünkü yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla kingdom versiyornu 1.2 ve 1.3 yamalarının yaptığı düzetmeleri yapıyormuş..Bilen biri varsa cevaplasın..Kingdom versiyonu olsa bile 1.2 ve 1.3 ü kurmaya gerek var mı yoksa 1.5 yeterli mi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssff_allthing

Oyunu oynayan yok mu.Beyler MTW2 ile kingdomı indirdim.Şimdi sorum şu. 1.2,1.3 ve 1.5 patchleri var..Ben MTW2 ve kingdomı kurduktan sonra direk 1.5 patchini yüklersem yeterli mi.Çünkü yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla kingdom versiyornu 1.2 ve 1.3 yamalarının yaptığı düzetmeleri yapıyormuş..Bilen biri varsa cevaplasın..Kingdom versiyonu olsa bile 1.2 ve 1.3 ü kurmaya gerek var mı yoksa 1.5 yeterli mi..

Kingdom kendinden 1.5 yamalı diye biliyorum,eğer değilse de sadece 1.5 kurman yeter diğerleri kesinlikle var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anakhrapat

quote:

Orijinalden alıntı: ssff_allthing

Oyunu oynayan yok mu.Beyler MTW2 ile kingdomı indirdim.Şimdi sorum şu. 1.2,1.3 ve 1.5 patchleri var..Ben MTW2 ve kingdomı kurduktan sonra direk 1.5 patchini yüklersem yeterli mi.Çünkü yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla kingdom versiyornu 1.2 ve 1.3 yamalarının yaptığı düzetmeleri yapıyormuş..Bilen biri varsa cevaplasın..Kingdom versiyonu olsa bile 1.2 ve 1.3 ü kurmaya gerek var mı yoksa 1.5 yeterli mi..

Kingdom kendinden 1.5 yamalı diye biliyorum,eğer değilse de sadece 1.5 kurman yeter diğerleri kesinlikle var.

Yani M2TW dan sonra kingdomı kurduğumda 1.2 ve 1.3 yamasıda kingdomla beraber kesin olarak geliyor dimi.Çünkü ikisi 1.2 gb ediyor ve yalandan yere indirmek istemiyorum..Eğer kingdomla beraber 1.2 ve 1.3 ün düzeltmeleri geliyorsa o zaman onları indirmeme gerek yok.Kingdom için 1.5 sürümünde 110 mblık bir yama var.Gamershell den baktım..Bide anlamadığım bir şey var.Kingdom normalde m2tw nin ek paketi ve onda amerika kıtası falan açılıyor.Peki kingdomda m2tw de olan tüm haritalar,ırklar var mı yoksa o daha ileri bir zamanda mı başlıyor.Yani bu ikisi farklı oyun mu oluyor..

• Bu oyun total varların son serisimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytrex

Bu oyun total varların son serisimi ?

Hayır bundan sonra Empire Total War ve Napoleon Total War var.Bu ay içinde de Shogun 2 Total War çıkıyor.
  • Peki hocam teşekkür ederim ama bildiğim kadarı ile Shogun 2 Total War ın demosu bu gün çıkıyodu asıl çıkış tarihi 15 mart
  • SS alamıyorum. Windows 7 var . Yazılar aynen şu şekilde. ||||||||||||w|||||||||||||||||w||r||||rf| Tireler çıkıyor oyunun menüsünde ayarlardan düzeltemedim. türkçede ana menüde düzeliyor ama gene bozukluklar var.

Birde türkçesini yükledim oyun Türkçe iken grand campaign moduna giremiyorum. bunda da aynen şu şekilde diyor.
    please select an item from the list.

şimdi bana biyardım delirmek üzereyim 1.3 patch yüklü
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

SS alamıyorum. Windows 7 var . Yazılar aynen şu şekilde. ||||||||||||w|||||||||||||||||w||r||||rf| Tireler çıkıyor oyunun menüsünde ayarlardan düzeltemedim. türkçede ana menüde düzeliyor ama gene bozukluklar var.

Birde türkçesini yükledim oyun Türkçe iken grand campaign moduna giremiyorum. bunda da aynen şu şekilde diyor.
    please select an item from the list.

şimdi bana biyardım delirmek üzereyim 1.3 patch yüklü

Türkçe yama Krieger ise datadaki world klasörünü kriegertr'deki datanın içine at.
  • Bu yamayı daha çok askeri ünitelerden ziyade bazı diplomasi sorunları için indirmilştim düşman ülkelerin hiç bi şekilde ateş kes kabul etmemesi vb vb..Yamayı kurduktan sonra yaklaşık 10 tur herşey güzel savaşta yenilen ülke ateş kes isteyip karşılığında bi kalesini vermeyi bile teklif ediyodu

11 ve 12. turlarda saçmalamaya başladı. Kutsal Romayla oynuyodum birden emeviler Floransaydı galiba gemiyle çıkarma yaptı bi tur sonra rus ordusu geldi.2 3 tur sonrada bizans geldi bu ülkeler çevrelerinde bi sürü düşman olmasına rağmen gelip bana saldırmayı seçti ve hiç bi anlaşamazlığımız yokken.Oynarken diplomasiye ınanılmaz özen gösteririm.hani savaş nedeni olcak bi şey de yapmıyom adamlar haritanın yarısını geçip bana saldırarak savaş ilan ediyoalr. 5 10 tur sonra papalık dışında bütün ülkeler bana savaş açtı.Zorluk seviyesini en zor yaptığımdan kaynaklancak hali yok heralde Büyük ihtimal yamadan kaynaklanıyo diye düşünüyorum. Yama yokken savaş alanında düşman gayet saçma hareketler yapıyodu evet ama diplomaside bu kadar saçmalamıyodu

Bu sorunla başka karşılaşan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teutonic_ -- 3 Aralık 2011; 21:08:04 >

• selamlar forum 55 sayfaya ulaşmış biraz baktım ama bulamadım. yeterince oynadım totalwar 2 yi fakat bilmediğim slave olayı haritada slave işaretleri (kelpçe) ve oyun dataları nonplayeble da slaves geçiyor. nedir bu olay bilen varsa yardımcı olabilirmi ....
  • hala oynuyorum oyunu.Sıkıldığımda sıkıntım geçiyor bu oyunu oynayınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naklan

hala oynuyorum oyunu.Sıkıldığımda sıkıntım geçiyor bu oyunu oynayınca.

dostum o zaman söylermisin bu slave olayı nedir.. haritada kelepce işareti var vede oynanamayan devletler içinde geciyor slaves ..??
  • quote:

Orijinalden alıntı: narkozcu009

quote:

dostum o zaman söylermisin bu slave olayı nedir.. haritada kelepce işareti var vede oynanamayan devletler içinde geciyor slaves ..??

arkadaşım 9 aydır aynı sorun devam mı ediyor? ben hiç görmedim oyun içinde dediğin gibi bir şey. detaylı anlatırsan veya ss verirsen yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanbenzer

quote:

Orijinalden alıntı: narkozcu009

quote:

arkadaşım 9 aydır aynı sorun devam mı ediyor? ben hiç görmedim oyun içinde dediğin gibi bir şey. detaylı anlatırsan veya ss verirsen yardımcı olabilirim

sorun 9 aydır degil 5-6 yıldır var :) en bariz aklımda kalan kırım yarımadasında vardı... harita üzerinde keleçce var mouse getirince slave benzeri birsey yazıyor.. evde degilim yarın aksam SS atarım...

• http://www.turktotalwar.com/index.php?topic=107.0 buradaki resmi paylasamadım :(
    desc_strat belgesinde de yazıyor oynanamayan ülkelerde nonplayable

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narkozcu009 -- 16 Ağustos 2012; 19:33:47 >
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.