Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.279
Cevap
4
Favori
449.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Almanca versiyonu cikmis..Hatta Iskandinav ulkelerinde de cikmis oyun..

eMule de Almanca versiyonun bazi partlarini gordum ama tam degildi..
    Bi de Torrent e bakmak lazim
  • Oyun Amazon.com da satilmaya baslanmis

Fiyati da cok pahali degil 49.99 $

http://www.amazon.com/Sega-of-America-Inc-Medieval/dp/B000FUONLM/sr=8-1/qid=1162943758/ref=pd_bbs_sr_1/002-7860081-9107250?ie=UTF8&s=videogames

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuJue -- 8 Kasım 2006; 2:01:29 >

• Orjinal olarak Türkiye'ye ne zaman gelir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LordSoth

Orjinal olarak Türkiye'ye ne zaman gelir?

Ingilizce versiyonu cikinca Turkiyede de cikar sanirim..Ama ben o kadar bekliyemiyecem, az once eMule den indirmeye basladim
    Yaklasik 5.2 GB olarak gozukuyor eMule de..
    Kotu yani Almanca olmasi..Ama buna da sukur
  • ARKADAŞLAR OYUN ÇIKTI BURSADA OTURAN ARKADAŞLARIMIZ WARSA İNEGÖL ÇARŞISINDAN KORSAN OLARAK ALABİLİRLER
    BEN ALDIM BİRAS HAYAL KIRIKLIYĞI OLDU ÇÜNKÜ HARİTAYI BİRAS DEĞİŞİK BEKLİYODUM ROME REALİSİMDEKİ HARİTANIN AYNISI KULLANMIŞLAR HİÇBİ DEĞİŞİKLİK YOK

BU ARADA ROMA BİR BAŞ YAPITTIR
  • BU ARADA OYUN ÇOK GÜSEL OLMUŞ
  • demek cıktı korsan hea waybea
  • şaşırma arkadaşım burası bursa... most wanted çıkış tarihinden bi gün önce geldi buraya gerçi o tam bi hayal kırıklığıydı
  • Burada İstanbul burda da cıkmıstır ozmn
  • zaten internette emuleden falan bulmak kolay doğal olarak onlarda korsan indir kardeş alma boşuna benim internetim yok diye 12 milyon para verdim
  • oyun bursada istanbulda cıktı diyenler ya sallıyor ya da oyun yerine demo satın alıyorlar
    sadece almanca versiyonu cıktı o da iki gun once

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar_sss -- 8 Kasım 2006; 15:25:07 >
  • internette bunun tartışmasına girmeyeyimde ağzım bozulur bazı lapinler yüzünden... koçum gir bak bakayım emuleye......
  • sırf laf söylemek için yorum yapma... ben bu oyunu aylardır bekliyorum benim gibi biçok insan war biraz araştır oyunun dün internete korsan olarak yayıldığını anlarsın.... haa bu arada emuleye bak
  • Dvd de alırım ben 4milyon ama bu oyunu orjınal almak lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Achilleus52

ARKADAŞLAR OYUN ÇIKTI BURSADA OTURAN ARKADAŞLARIMIZ WARSA İNEGÖL ÇARŞISINDAN KORSAN OLARAK ALABİLİRLER
    BEN ALDIM BİRAS HAYAL KIRIKLIYĞI OLDU ÇÜNKÜ HARİTAYI BİRAS DEĞİŞİK BEKLİYODUM ROME REALİSİMDEKİ HARİTANIN AYNISI KULLANMIŞLAR HİÇBİ DEĞİŞİKLİK YOK

BU ARADA ROMA BİR BAŞ YAPITTIR

+1 Demosunu oynadım ama rom total war kadar zevk vermedi bana da. Başyapıt
  • quote:

Orjinalden alıntı: caglar_sss

oyun bursada istanbulda cıktı diyenler ya sallıyor ya da oyun yerine demo satın alıyorlar

Düzgün konusmayı ogrende gel ne bıcım konusuosun salıos flln.Dogru soluyodur cıkmıstır.Oyun İsveç de cıktı 3 kasımda Torrent siteleri var biliomusun bilmem.Oraya ozel davetiye ile uye oluorsun.Oyun nerde olursa olsun.Piyasaya cıkktıgı an oyunu koyuyorlar oraya.
    Oyun avrupada 10 kasımda cıkıor.Ama iskandiyev ulkelerde cıktı bılmeden konusma
    O ark dogru soluor almıstır.
  • quote arkadaşım zaten dünyada 3 yıl boyunca yılın en iyi oyunu seçilen oyununa biz türklerden başka kim kötü diyebilirki
  • Oyunu 1 turn 2 yıl yapmıslar o kotu
  • BU arada msnim Achilleus52@hotmail.com rome cu arkadaşları buraya bekliyorum.. bu arada Turkzat kardeşim bırak millet konuşşun ağzılar torba değilki büzesin
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.