Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.279
Cevap
4
Favori
449.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten güzel ve grafikleri oldukça iyi duruyor.İnş. en yakın zmanda çıkarda ağız tadıyla strateji oynarız
  • 1998 yılında Shogun ile başladı ve fırtınası dinmek yerine hızını artırarak devam ediyor. Bu adamlar oyun sektörünü tam açığından yakaladılar onlar ihya oldu biz oyun severlerde hatırlıyorumda shogun da savaş kazandığımda çalan müzik hala aklımda ben yaşlandım oyun liderliğini bırakmadı şarap misali

@rietveld
    Kimsenin ağzınızın suyu akmasın demişsin ben o resimlere windows büyütecini kullanarak bakıyorum bir şeyi atlamayayım diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanturks1 -- 2 Ağustos 2006; 22:40:20 >
  • bu oyunun ne zaman cıkacagı hakkında kesın bır bılgısı olan yokmu ya
  • Arkadaşlar bu oyun Türkiye de ne zaman çıkacak bilenler cevaplasın
  • 24.10.2006
    az kaldı ha gayret.
  • OF YA HOCM DAHA COK VAR BE AZ KALDI DIYORSUN AMA
  •  !!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!!

üff bu oyun dehşet olcak grafikler aşmış, age of empre3 bunun yanında
    tetris gibi kalır ya....

edit: resimdeki birlikler osmanlı sanırım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bekiro

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!!

üff bu oyun dehşet olcak grafikler aşmış, age of empre3 bunun yanında
    tetris gibi kalır ya....

edit: resimdeki birlikler osmanlı sanırım?

+1
  • Grafikler aşmış ama benim grafik kartını aşmaz inşallah
  • grafikler gerçekten çok ii ama kışın çıkacak olması kötü bnim dersane okul yüzünden zaten zor aççam bilgisayarı o yüsden haftasonu rahat oynarım anca okul açılınca oyunlara vede gibi bişi olck

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican949 -- 15 Ağustos 2006; 23:50:53 >
  • tam olarak ne zaman çıkacağını bilen yok mu arkadaslar
  • 12 yeni resim yayınlandı.Alttaki linkten ulaşabilirsiniz.Bir tanesini buraya koyuyorum.

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=36747&mode=thread&order=0

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: remi buff

arkadaşlar işte oyunda yönetebileceğimiz ülkeler:

The English
    The Papacy
    The Holy Roman Empire
    The Egyptians (Presumably the Fatimid dynasty (Early Period), Ayyubid dynasty (High Period) and finally the Mamluks (Late Period))
    The Byzantine Empire
    The French
    The Moors also known as Almohads
    The Scots
    The Danes
    The Venetians
    The Spanish
    The Portuguese
    The Mongols
    The Poles
    The Milanese
    The Sicilians
    The Russians
    The Hungarians
    The Seljuk Turks, Ottoman Turks
    The Timurids
    The Aztecs
    The Mayans
    The Incas

Aztec, Maya ve İnca mı ?
    İşte ilk kez uzuzn bir aradan sonra beni heyeceanlandıran oyun haberiEğer Aztec, Maya gibi Güney Amerika medeniyetleri oyuna aktarıldıysa bu demektir ki yeni oyunda haritamız Arvupa ve Kuzay Afrika ile sınırlı kalmayacak.Sanırım Amerika kıtasını da artık fethe çıkabileceğiz...Umarım yanılmıyorumdur

• Sistem gereksinimi ne olacak acaba bu oyunun.Grafik özellikleri Rome'ye benziyor.
    Rome'yi rahatça oynatan makinemiz bu oyunu da kastırmadan oynatabilecek mi acaba.En azından orta ya da alt orta görüntü kalitesinde....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LokmanHekim -- 3 Eylül 2006; 15:53:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: #352;arruma

Aztec, Maya ve İnca mı ?
    İşte ilk kez uzuzn bir aradan sonra beni heyeceanlandıran oyun haberiEğer Aztec, Maya gibi Güney Amerika medeniyetleri oyuna aktarıldıysa bu demektir ki yeni oyunda haritamız Arvupa ve Kuzay Afrika ile sınırlı kalmayacak.Sanırım Amerika kıtasını da artık fethe çıkabileceğiz...Umarım yanılmıyorumdur

arkadaşım evet dediğin gibi adamlar oyuna Amerika kıtasınıda eklemişler..ve duyduğuma göre oyun çıktıktan sonra başka haritalarda eklemeyi düşünüyorlarmış..
  • benim tahminime göre ilk çıkacak olan mtw-2 bir altyapı mahiyetinde olacak sonra bunu geliştirecek
    bir çok ek paket çıkartacaklar.

sims oyununu hatırlayın 5 tane ek paketi çıkmıştı.
  • mtw-2 süper ama çok geç çıkıo okul var

• süper bir oyuna benziyor.çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Evet sabırsızlıkla bekliyoruz ama ben öss dolayısıyla biraz geç oyniycam o yüzden bi hüzün var içimde. Yalnız rome'u beğenmeyen arkadaşlar olmuş, neden anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.