Şimdi Ara

ayna ile fare bozmak (!?!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    saçma gelebilir ama şu an 3 dakika önce yaşadığım bir olayı anlatıyorum
    a4 model bw-18k farem var
    laptop masada , masanın üzeri dağınık
    oturuyordum ve masaüstü bir sürü ıvır zıvırla dolu fareyi masanın üzerinde oynatacak yer yok ben de aldım kırık ayna vardı koltuğun üzerine koydum aynayı üstünde fareyi dolaştırdım
    şu an farem çalışmıyor ışkı yanmıyor çok enteresan ve tuhaf çatır çatır çalışan farenin ışığı yanmıyor bu ne arkadaş
    bazılarınız dalga geçiyor sanabilir ama 3 dakika önce çalışan ve temiz kullandığım farem bozuldu en son yaptığım saçma sapan etkinli ise bu ayna olayı başka ne ile bağdaştırayım bunu
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• farenin cıkardıgı lazer kendı kendını deldı heralde :))
  • Lazer dik durduysa aynaya anca öyle belki. Star Wars edition?
  • Geçmiş olsun diyip aynı zamanda da tebrik ediyorum.
  • İşe bak sen ya :D
  • Işık ters tepmiş. Kendi silahıyla kendini vurmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elektronikte heran herşey olabiliyor demekki :D geçmiş olsun
  • Merak ettim denedim, neyseki birşey olmadı
  • Bunu söylediğin kötü oldu, eğer gerçekten kendi kendini vurduysa şimdi bir çok mouse yanacak.

Meraklı milletiz kardeşim, illa bizde kendimizinkini bozana kadar aynanın üzerinde dolaştıracağız aleti :)) Tam dik gelsin diye çapraz falanda tutarız biz onu. Bozulana kadar artık :)))
  • model a4tech bw-18k
    şu an masamın üzerinde yatıyor 1 kere bile düşürmedim elektronik eşyalara temiz bakarım ama gel gör ki son yaptığımdan sonra çalışmadı
    her modelde olmuyor sanırım ama boşuna zarara girmek istemiyorsanız evde denemeyin arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_nino_09

farenin cıkardıgı lazer kendı kendını deldı heralde :))

Bu arada geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyukaranlik -- 24 Nisan 2013; 9:11:09 >

• Geçmiş olsun ne diyelim artık Galiba lazer aynaya çarpıp geri gelince hasar oluşturdu
  • Mouse un kablosu aynanızın kırık tarafına denk gelmiş olabilir mi. Belki kabloyu zedelemişsindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydolan

Mouse un kablosu aynanızın kırık tarafına denk gelmiş olabilir mi. Belki kabloyu zedelemişsindir.

yok yok ilk baş ben de öyle sanmıştım pürüzsüz bir kablo var elimde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.