Şimdi Ara

Yeni Auris tavan yüksekliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni auris (2013) tavan yüksekliği sizce yeterli mi? Sanki bana oturunca çok alçak gibi geldi. Uzun boylu biri rahat edemez gibi geldi. Ya göz yanılması yaşadım ya da diğer araçlara göre tavan yüksekliği daha alçak. Veya koltuklar mı yüksek çok anlayamadım bu durumu.
    Cam tavanlı versiyon biraz daha ferah hissi verdi ama onunda alçaktı sanki..

• Yok mu arkadaşlar fikri olan
  • Boyum 185cm ve tavan alçak
    Tavanın alçaklığını Honda Jazz dan geçtiğim için daha fazla hissediyorum
    Sürüş sırasında arkama oturan rahat edemiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: runo84

Arkadaşlar yeni auris (2013) tavan yüksekliği sizce yeterli mi? Sanki bana oturunca çok alçak gibi geldi. Uzun boylu biri rahat edemez gibi geldi. Ya göz yanılması yaşadım ya da diğer araçlara göre tavan yüksekliği daha alçak. Veya koltuklar mı yüksek çok anlayamadım bu durumu.

Sizden 10cm. daha uzunum ancak buna ragmen basimin tavana degmesi ya da yakin olmasi gibi bir problem yok. Oturus pozisyonu cok onemli tabii. Ben de koltuk en alcak seviyede ve yatik kullanirim. Arkama 1.70cm den uzun biri oturmasi imkansiz ancak bu siniftaki hicbir aracta oturamiyor zaten :) eski araclarda ic mekan bence daha genis ve ferahti. Yeni nesil araclarin hepsinde arac distan heybetli ama ic mekan eski modeller kadar genis degil bence. Tum markalar icin bu gecerli.

Aracin tavani alcak cunku arac alcak belki bu yuzden yol tutusu cok cok iyi. Herhalde sinifinin su an en alcak araci ve derin oturus pozisyonu cok keyifli. Araci benim bu kadar sevmemin nedenlerinden en onemlisi belkide alcakligi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: prong

quote:

Arkadaşlar yeni auris (2013) tavan yüksekliği sizce yeterli mi? Sanki bana oturunca çok alçak gibi geldi. Uzun boylu biri rahat edemez gibi geldi. Ya göz yanılması yaşadım ya da diğer araçlara göre tavan yüksekliği daha alçak. Veya koltuklar mı yüksek çok anlayamadım bu durumu.

Sizden 10cm. daha uzunum ancak buna ragmen basimin tavana degmesi ya da yakin olmasi gibi bir problem yok. Oturus pozisyonu cok onemli tabii. Ben de koltuk en alcak seviyede ve yatik kullanirim. Arkama 1.70cm den uzun biri oturmasi imkansiz ancak bu siniftaki hicbir aracta oturamiyor zaten :) eski araclarda ic mekan bence daha genis ve ferahti. Yeni nesil araclarin hepsinde arac distan heybetli ama ic mekan eski modeller kadar genis degil bence. Tum markalar icin bu gecerli.

Aracin tavani alcak cunku arac alcak belki bu yuzden yol tutusu cok cok iyi. Herhalde sinifinin su an en alcak araci ve derin oturus pozisyonu cok keyifli. Araci benim bu kadar sevmemin nedenlerinden en onemlisi belkide alcakligi.

Bugün Yeni Civic HB'nin ön koltuğuna oturdum bayiide, boyum 1.78 kafam neredeyse tavana değiyordu, Aurisin tavan yüksekliği oldukça yeterli bence.

• Eski modellere oturduğumda bana da çok yüksek gelmişti..Söylendiği gibi yeni modelde alçak geldi tavan..
    Başka markalara göre daha alçak gelince sorayım dedim. Kullanırken bir rahatsızlık yaratmasın sonra
  • quote:

Eski modellere oturduğumda bana da çok yüksek gelmişti..Söylendiği gibi yeni modelde alçak geldi tavan..
    Başka markalara göre daha alçak gelince sorayım dedim. Kullanırken bir rahatsızlık yaratmasın sonra

Kullanırken rahatsızlık vermiyor hatta çok rahat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.