Knight Online Kasma Sorunu ( Pvp )
5 Cevap7487 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

13 Mesaj
20 Nisan 2013; 21:13:53 

Merhaba
Laptopumda PVP oynarken çok fazla kasma oluyor.Neden olduğunu birtürlü anlamıyorum.An geliyor hiç kasma yok fakat bir an geliyor oynanmıyacak derecede kasıyor.
Bunun sebebini bir türlü bulamadım.Driver güncelledim,dx 11 yükledim,gamebooster fln hiç biri işe yaramadı.Lütfen yardım edin oyundan soğudum artık.Tüm oyunları kasmadan oynıyabiliyorum fakat pvp kasıyor.Sistem özellikleri:
amd a10 cpu - 8 gb ram - 2 gb ekran kartı - 500gb hdd - win 8
Acaba win 8 den kaynaklı olabilir mi ? Eğer öyleyse 2. işletim sistemi olarak xp kuracağım.

343 Mesaj
20 Nisan 2013; 21:42:12 

Kasmamasi lazim aslinda. Ya w8 den yada fan larinda sorun var. Benimde amd islemcim vardi oyun hizlaniyodu bi sureden sonra ordanda olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4606 Mesaj
20 Nisan 2013; 22:00:03 

Normal USKO'da kasmayıpta PvP'de kasıyorsa kullandığın clientta sorun olması kuvvetle muhtemeldir.

13 Mesaj
20 Nisan 2013; 22:59:36 

Normal uskoda kasmıyor.3 Farklı Client Denedim Yine Olmuyor.Options'dan tüm ayarları kıstım Yine olmuyor.FX klasorunu fx1 yaptım grafikleri kapadım yine aynı.

Fanlarımda Bir sorun olabilir mi hiç bilmiyorum daha yeni aldım laptopu

14 Mesaj
28 Nisan 2013; 9:20:17 

Knight online'nın 1299 clienti windows xp için yazılmıştır. O çıktığında windows 8 i bırak windows 7 bile yoktu. Eski yazılımları yeni işletim sistemlerinde çalıştırırsanız performans alamazsınız. Windows xp kurarsanız sorununuz çözülecektir.

320 Mesaj
3 Mayıs 2013; 15:57:21 

oynadıgın serverda kanat varsa eğer kanatlar kasmaya neden oluyor oyunun item dosyaları içerisinden wingli dosyaları baska biyere kesip yapıştır onun dısında fx dosyasının adınıda değiştirebilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » Knight Online » KO Genel » Knight Online Kasma Sorunu ( Pvp )
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266