Şimdi Ara

Paypal İle Komisyonsuz Alışveriş - Yurtdışı Kredi Kartı Gerektiren Alışverişler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
9
Favori
5.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    27.10.2013 Den itibaren bu hizmeti veremeyeceğim, Şuana kadar 40 a yakın kişiye yardımcı oldum. Hepinize Teşekkürler

Güncelleme 03.11.2013 - 04.11.2013

Yardıma bir süre ara vermiştim, şimdi kaldığım yerden devam

İşlemi kısaca anlatacağım onun dışına kesinlikle çıkılmayacaktır.

Minimum işlem ücreti $10 dır.

Sadece ama sadece PAYPAL kabul eden satış siteleri ile çalışılacaktır.

Ben ne yapıcam? Ben sadece ödeme kısmında yardımcı oluyorum yani siz N sitesinde hesap açıp eksiksiz doldurup almak istediğiniz ürün/ler sepetinize ekliyorsunuz ve bana özelden giriş bilgilerini iletiyorsunuz.

Bunun öncesinde ise "Deniz Bankası" hesabıma tutarı havale etmeniz gerekmektedir.

Tutar nasıl hesaplanır? Güncel dolar kuru (google ne yazarsa) üzerinden +$0.1 eklenerek, Bu benim komisyonum vs. kesinlikle değildir. Kredi Kartı ve Paypalın dolar satış kurları olmaktadır. (Araştırınız lütfen)
    Örn: Şuanki dolar kuru $1.9 ise siz $2.0 dan hesap edip havale yapmanız gerekmektedir.

İşlem sonunda siz satın almış gibi hesabınızdan kargo verildimi, nerede, ne oldu vs. görebilir ürün gelincede ilgili satıcıya feedback verip işlemi tamamlamış olursunuz

Önemli NOT: Satın alma işlemlerini işlerimin yoğunluğuna göre gün içinde olmaz ise en geç o günün akşamında yapılacaktır!
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icais -- 4 Kasım 2013; 19:38:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: icais

Herkese Merhabalar

Ebay'den alınabilecek ilginç ürünler http://forum.donanimhaber.com/m_69942003/tm.htm
    - Konusunda herkes kartının olmadığından bahsetmiş veya paypal ile nasıl alışveriş yapılabileceğini bilmediği için cesaret edememekte.

Bende size internet üzerinde PAYPAL kabul eden firmalardan Komisyonsuz işlem yapıcam

Ödeme Halkbank veya Deniz Bankasına yapılmaktadır. EFT Yapabilir yada Bankamatikten Kartsız işlem ile tutarı gönderebilirsiniz.

PM İle iletişime geçiniz

Minumum işlem sınırı yoktur

PM

• quote:

Orijinalden alıntı: metinsemer

quote:

Herkese Merhabalar

Ebay'den alınabilecek ilginç ürünler http://forum.donanimhaber.com/m_69942003/tm.htm
    - Konusunda herkes kartının olmadığından bahsetmiş veya paypal ile nasıl alışveriş yapılabileceğini bilmediği için cesaret edememekte.

Bende size internet üzerinde PAYPAL kabul eden firmalardan Komisyonsuz işlem yapıcam

Ödeme Halkbank veya Deniz Bankasına yapılmaktadır. EFT Yapabilir yada Bankamatikten Kartsız işlem ile tutarı gönderebilirsiniz.

PM İle iletişime geçiniz

PM

Cevaplandı

• Kolay gelsin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

Kolay gelsin :)

Teşekkürler, PM cevaplandı
  • Çok güzel hizmet
    Mutlaka ihtiyacı olanlar olacaktır.

• quote:

Herkese Merhabalar

PM İle iletişime geçiniz

pm

• quote:

Orijinalden alıntı: tekken5

quote:

Herkese Merhabalar

PM İle iletişime geçiniz

pm

Cevaplandı

• Alp bey ile bu gün sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik , benim yerime İoffer.com adresinden alışveriş yaptı paypal ile. Kendisine teşekkür ediyorum :)
    Güvenilir bir kullanıcı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DganC.

Alp bey ile bu gün sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik , benim yerime İoffer.com adresinden alışveriş yaptı paypal ile. Kendisine teşekkür ediyorum :)
    Güvenilir bir kullanıcı :)

Teşekkürler
  • Taobao.com'dan daha önce Paypal yahut sanal kart ile bir alışveriş gerçekleştirdin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tumxrp -- 22 Nisan 2013; 23:32:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tumxrp

Taobao.com'dan daha önce Paypal yahut sanal kart ile bir alışveriş gerçekleştirdin mi?

O site yurtdışına kapalı, Çin sadece belirli şehirlerini yurtdışı alışverişine açmış bulunmakta.

Kominist bir ülke zaten, Katı kurallar var. Keşke o siteden almanın yolu olsa çünkü orada 10 dolar şeyi daha dün 70 dolar vererek aldım.
  • Arkadaşla yaklaşık 40 TL lik alışveriş yaptım. Güvenilir ve hızlı gerçekten. Sorunsuz yardımcı olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

Arkadaşla yaklaşık 40 TL lik alışveriş yaptım. Güvenilir ve hızlı gerçekten. Sorunsuz yardımcı olabiliyor.

Teşekkürler, Tekrar beklerim
  • internetten indirme üzerine premium satışı yapılıyor ama bu hizmet yoktu,böyle olması lazımdı 18 yaş civarı kişiler için ve kartı olmayanlar için güzel uygulama
    bende alışveriş yapıcam,hatta komisyon bile hakediyor,çünkü ebaydan bedava kargolu ürünler çok ucuza gelecek
  • Tekrardan teşekkürler kesinlikle sorunsuz güvenilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgmeteor

Tekrardan teşekkürler kesinlikle sorunsuz güvenilir :)

Tekrar beklerim
  • Bende bugun ebay sitesinden icais aracılığıyla alışveriş yaptım. son derece güvenli ve ilgili bir arkadaş. kendisine çok teşekkür ediyorum
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: tcancan

Bende bugun ebay sitesinden icais aracılığıyla alışveriş yaptım. son derece güvenli ve ilgili bir arkadaş. kendisine çok teşekkür ediyorum

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.