- x
GECE PARK HALİNDEKİ ARACIMA ÇARPMIŞLAR 'ss'
32 Cevap1615 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

30 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:26:43 

Gece 3 gibi aracımı ara sokağa park ettim evin önüne.(Sabah saat 6 da terminale gideceğimden dolayı bahçeye çekmedim.) İki kamyonun arasına park etmiştim araç yol kenarında görünmüyodu bile kamyonların genişliğinden. Sabah arabanın yanına gittiğimde üzücü bi görüntüyle karşılaştım. Gece gece nasıl becerebildiyse biri direk benim araca yandan resmen girmiş sürte sürte gitmiş. Aynanın arka plastiğini 3 metre ilerde buldum nasıl şiddetli girdiyse artık.. Aracın durumu bu arkadaşlar..

0

529 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:36:13 

Geçmiş olsun hocam böyle insanlarla aynı havayı solumak zorundayız maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

5042 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:37:09 

Buyuk gecmes olsun hocam

drrah diyorum başka birşey demiyorum.

20315 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:37:44 

Parça değişimi görünüyor
1250 TL boya + işçilik
Kasko fena bozar
Geçmiş olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

57 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:38:33 

yavrum cok geçmiş olsun lan :( Jantı hallederiz onda sıkıntı yok ama diğer tarafın elden geçmesi lazım kanka o diğer arabanın boyası falan değil bildiğin boyayı almış sıyırmış, numara falan bırakmamış dimi şeref yoksunu.

Bu mesajda bahsedilenler: @phantom.

WE ARE THE BEST !

30 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:41:46 

Yok kardesim ne numarasi yolun ilerisinde bos bira kutulari vardi magandalar bizi buldu bu sefer

93 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:43:39 

o kadar titizlikle bakarsın temizlersin çizilmesin diye özen gösterirsin.. birisi gelir çarpar gider.. sinir bozucu...

geçmiş olsun..

we are who we are.

2738 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:44:43 

geçmiş olsun hocam

30 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:46:47 

Sagolun iyi dilekleriniz icin arkadaslar.. Sakinan goze cop batar derler bu devirde o soze guvenmeyin malinizi sakının.

7267 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:56:40 

Hocam geçmiş olsun, rezalet durumda ki sokağa park etme mecburiyetimizin hazin sonucu.

Bende sokağa bırakıyorum mecburen, korkuyor insan.

mantık..

20315 Mesaj
20 Nisan 2013; 15:04:42 

Hurafe deyin ama ben arabayı nadiren yıkarım
Çünkü Üzerindeki kir ve tozun nazara karşı koruduğuna inanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 20 Nisan 2013; 15:04:39 >

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

2374 Mesaj
20 Nisan 2013; 15:10:17 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Kesinlikle hurafe değil.Kirli ve pis araba daha az dikkat çektiği için çizilme riski de o kadar düşüyor.En somut örnek şu ki üzeri tozlu çamurlu olan araca kimse yaslanmaz.Ayrıca parlak temiz bir araba insanlarda kesin bunun sahibi titiz ve aracına düşkündür diye düşünülüp daha çok çiziliyor.

Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

30 Mesaj
20 Nisan 2013; 15:14:01 

Araci sabah yikadim o siyahliklar surten arabanin boyasiysa gecer belki die ama benim aracin boyayi kaldirmis. Daha 1 hafta oldu alalı birde pederden laf isitme kısmı var niye bahceye cekmedin diye soylenmeye baslar..

368 Mesaj
20 Nisan 2013; 17:07:14 

Vay serefsızler. Yapacak birşey yok acayip moral bozuyor bu duurum.

Kirli arabaya dokunmuyolar ben bile 3 4 ayda bir yıkıtıyorum şahincigi:)

Tofaş Şahin 1994-1.6 75 Hp 5 İleri 150.000 Km Akrilik Beyaz Orjinal

156 Mesaj
20 Nisan 2013; 17:09:00 

Geçmiş olsun arkadaşım. Hiç sormayın ya arkadaşlar. benim astra arabama dün geceleyin sol arka tamponun ordan başlayarak sürtmüşler.
Allahtan kapılara gelmemiş. sadece az çamurlukta çizik var. gerçi tamponun orada biraz çizilmişte. neyse dedim. bu tarz gereksiz şahsiyetlerle muhattap oluyoruz. madem vuruyorsun adam gibi telefonunu bırak bir tutanak felan tutalım.
insanlık hali arabadır vurursunda vurulurda. . ama, böyleleri yüzünden sinir oluyorsun. sanki, luna parkta çarpışan araba sürüyorlar.
olan senin malına parana oluyor, üstelik piskolojini bozuyorlar.

6031 Mesaj
20 Nisan 2013; 17:38:57 

2 kamyonun arasına park ettim demişsiniz. O kamyonlardan biri vurmuş olmasın.

Yoksa benmi yanlış anladım olayı ?

Herkese bir "ön yargı" duygusu girmiş-almış başını gidiyor. Hiç birimiz kötü değiliz. Hiç birimiz masum da değiliz. Her birimiz ne isek, oyuz. Kusursuz da değiliz, kusurlu da değiliz. Hangimiz doğru, hangimiz yanlış, hangimiz günahkar, hangimiz namusluyuz? Sen mi karar vereceksin? Ben mi bileceğim. Sen ‘ne’ isen ben de ‘o’yum. Koskocaman profesör, karısının yüzünü dayaktan tanınmaz hale getiriyor. Tinerci Adem, enkazdan çocuk kurtarıyor. Din adamı zimmetine para geçiriyor, hayat kadını böbreğini bağışlıyor. Neye göre iyi, neye göre kötü.. Kim seçiyor iyiyi ve kötüyü? Hepimiz önce insanız. Kusursuz değilim. Olamam da. Her birimizin eksikleri, artıları, güzellikleri, çirkinlikleri, iyiliği, kötülüğü var. Bazılarımızın derisi siyah, bazılarımızın beyaz. Bazılarımız camide, bazılarımız kilisede, bazılarımız Sinagog’da dua ediyoruz. Neye inanıyorsak oradayız, neyi seçiyorsak yaşıyoruz. Ne doğduğum yeri seçebildim, ne de hayatımın şeklini.. Sen gibi geldim ben de, ben gibi gideceksin sen de!

2947 Mesaj
20 Nisan 2013; 17:49:47 

ayıp ya telefon vs bırakmamıslardır

DH FORUM ILE ILISKISI BITMISTIR.

728 Mesaj
20 Nisan 2013; 17:59:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Kesinlikle hurafe değil.Kirli ve pis araba daha az dikkat çektiği için çizilme riski de o kadar düşüyor.En somut örnek şu ki üzeri tozlu çamurlu olan araca kimse yaslanmaz.Ayrıca parlak temiz bir araba insanlarda kesin bunun sahibi titiz ve aracına düşkündür diye düşünülüp daha çok çiziliyor.

Konuyu açan arkadaşın başına gelenlerin bir benzeri de yaklaşık 1 ay kadar önce benim de başıma gelmişti. Şu an onun durumunu çok iyi anlıyorum.
Geçmiş olsun. Geriye kalan o hayvanlığı yapan kişiyi Allah'a havale etmek olacak.

Bu arada ben de kir ve tozun nazara karşı koruduğuna inanırım. Hatta başıma olay gelene kadar yaklaşık rahat 6 ay kadar yıkatmamıştım. Bazen yakıt aldığım yerlerdeki pompacılar artık acıdıklarından mıdır bilmem camları temizlerlerdi. Yalnız şunu öğrendim ki; aracı yakıtmamak falan belki nazara karşı koruyor ama "bunu yapan" hayvanlara karşı korumuyor.

Arkadaşıma naçizane tavsiyem, bulabildiği kadar iyi bir kaportacı bulup, olabildiğince düzelttirip rötüşlatması şeklinde olacaktır. İlerleyen dönemlerde baktı içine sinmiyor o zaman boya attırsın şimdilik düzeltme ve rötuş ile idare etsin.

Tekrar geçmiş olsun. Allah beterinden ve tekrarından korusun.

30 Mesaj
20 Nisan 2013; 18:04:45 

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

2 kamyonun arasına park ettim demişsiniz. O kamyonlardan biri vurmuş olmasın.

Yoksa benmi yanlış anladım olayı ?

Yok sabah duruyodu kamyonlar zaten vuran arabanin ayna parcalarida yerdeydi..

30 Mesaj
20 Nisan 2013; 18:07:24 

Konuya hassasiyet gosteren tum arkadaslara tesekkur ederim insallah bu olaylar bizim gibi kimsenin biseyine karismayan insanlarin basina gelmez..

1661 Mesaj
20 Nisan 2013; 18:20:22 

Geçmiş olsun. Dilerim en az masrafla sorunu halledersiniz...

3386 Mesaj
20 Nisan 2013; 19:39:04 

geçmiş olsun.

Bir fanboydan alıntı: "Bence bu olay Playstation markasının da bitişini simgeliyor. Bu olayla birlikte Playstation da Dreamcast gibi tarihin tozlu raflarında yerini alacaktır. Microsoft ve Nintendo, Sony'yi piyasadan silerler diye düşünüyorum."

1411 Mesaj
20 Nisan 2013; 19:44:36 

Geçmiş olsun can sıkan bir durum gerçekten. Sadece araç sürerken değil dert her şekilde olabiliyor. Cana gelmesin diyelim bununla geçmiş olsun.

“Gelişmiş ülke, fakirlerin araba sahibi olduğu bir yer değil, zenginlerin toplu taşıma araçlarını kullandığı yerdir.”

9925 Mesaj
20 Nisan 2013; 21:26:59 

Belki kamyonlar çarpmıştır.

I fought wars in Afghanistan, Mozambique, Eritrea, and Chad. Among the Mujahaddin guerillas, I was known and feared as 'Shalashaska'. I was trained by Russian GRU. I am not like one of these KGB slugs. To me, this isn't torture...It's a sport.

516 Mesaj
20 Nisan 2013; 21:31:49 

gecmıs olsun...olayı okuyunca aklıma alkollu surucu ya da babasından araba kacıran genc ıhtımallerı geldı

182 Mesaj
20 Nisan 2013; 21:34:23 

Bence kamyonların arasında gece görmedi birden park etmek için dönünce vurdu
Geçmiş olsun.

Herşey üstüne üstüne geliyorsa belki sen ters gidiyorsundur.

293 Mesaj
21 Nisan 2013; 0:59:41 

Etrafta kamera kaydi olan is yeri falan varsa ordaki goruntulere ulasmayi deneyin. Uzucu bir durum ama caniniz sagolsun. Gecmis olsun

Emniyet kemeri sizi koltuğa değil, hayata bağlar.

6666 Mesaj
21 Nisan 2013; 1:28:44 

Geçmiş olsun,büyük ihtimal alkollülerdir.

Kamera kaydı bulabilirsiniz belki etraftan.

psn:bkose24
Engelli araçları (alım,satım,uygunluk vs) hakkındaki her türlü sorunuzu özel mesaj yolu ile sorabilirsiniz...

...Jack_Daniel's...
...more Jack_ Daniel's...
...even more Jack_Daniel's and even more Jack_Daniel's...

2296 Mesaj
21 Nisan 2013; 1:57:27 

Geçmiş olsun böyle insanlıktan nasibini almamışlar çok amlesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

13 Mesaj
16 Mart 2014; 20:12:02 

arkadaşlar gece park ederken bir araç benim aracın sol ön tamponu sıyırmış, boya çıkmamış ancak siyah sürtme lekesi var. aracın sahibini bulabilirim kamera kaydından. ancak masraflar ne kadar tutar? önemli mi bu sürtme? uğraştığıma değecek mi?

9925 Mesaj
16 Mart 2014; 20:14:41 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ona ben de inanıyorum.

Nadiren yıkıyorum.

I fought wars in Afghanistan, Mozambique, Eritrea, and Chad. Among the Mujahaddin guerillas, I was known and feared as 'Shalashaska'. I was trained by Russian GRU. I am not like one of these KGB slugs. To me, this isn't torture...It's a sport.

783 Mesaj
16 Mart 2014; 20:24:12 

Serefsizler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Benim söylediğim her sözde bir hayr var, hayr-ı şerde sakladım.

501 Mesaj
17 Mart 2014; 11:53:33 

Çarpıp kaçanlar zaten bir şekilde cezasını bulmuştur ya da bulacaktır.
Siz de olabilecek daha büyük kaza veya sıkıntıların sadakası deyin geçmiş olsun. Öncesinde foto çekin ki, satarken ölücüler pert muamelesi yapmaya kalkışmasın.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel » GECE PARK HALİNDEKİ ARACIMA ÇARPMIŞLAR 'ss'
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.246