- x
metro turizm nasıl
40 Cevap1508 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

247 Mesaj
20 Nisan 2013; 13:24:32 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

google'da arama yaptım 2009 sonuçlarına ulaşabildim donanimhaberde eski baya ve o zamanlar pek iyi yaklaşılmıyormuş.

bugün zonguldak seferine gidicem istanbuldan 6 saatlik yol.

bileti aldığım kişi bayan olduğundan rahat sorup edemedim zaafım var rahat konuşamıyorum.bilete verdiğim ücrette 28 tl falan.fiyat dememi gösteriş anlamayın.Aşağıda yazdıklarım dahil olcakmı olmucakmı diye söylüyorum.

1.internet varmı metroda

2.lig tv varmı yani beşiktaş maçı var ben yola çıkarken izleyebilme şansım varmı? sanki biyerde lig tv var diye okumuştum otobüslerde ama metromu bilmiyorum.

3.koltukları falan nasıl rahatmı 6 saat işkence çektirmez değilmi?

eklemek istedikleriniz varsa buyrun beyler.

diğer turizm şirketlerine bakamadım uzakdı bilet varken riske girmiyim hemen alim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadere61 -- 20 Nisan 2013; 13:26:34 >

Steam : Kadere61
Origin : Kadere61

589 Mesaj
20 Nisan 2013; 13:39:35 

Metro tamamen şans işi. %50 %50 ya memnun kalırsın ya kalmazsın. Çünkü baya bir otobüsleri var bazısı leş oluyor personeller insanlıktan yoksun oluyor bazısı da iyi. Lg tv olduğunu sanmıyorum belirli seferlerde vardır, internet yine şans işi o sefere ayarlanan otobüste varsa vardır zonguldak seferinde olur mu bilmem genelde yoğun hatlarda oluyor. Dediğim gibi tamamen şans işi.

247 Mesaj
20 Nisan 2013; 13:42:29 

anladım bu arada bende telefonlar arıyayım dedim dayanamayıp.

aynı dediklerini söylediler.her otobüsde internet bulunmuyor.lig tv yokmuş.seferin iyi yada kötü olması zaten şans işi dediğiniz gibi.

çok teşekkür ederim.

1215 Mesaj
20 Nisan 2013; 13:48:19 

ben pek beğenmiyorum özellikle servis konusunda çok zayif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

HTC ONE X SİYAH

2539 Mesaj
20 Nisan 2013; 13:50:10 

wirelees vardır, lig tv yoktur. kolktuklar rahattır.

Intel Core i7 3630qm 3.4 Ghz. 3 Nesil.. GT 650M 2GB. 8 GB RAM 1600 MHZ. 750 GB HDD. 7200rpm

193 Mesaj
20 Nisan 2013; 13:51:52 

metrodan nerdeyse hiç memnun kaldığım olmadı şu güne kadar en çok nilüferden memnun kaldım

2905 Mesaj
20 Nisan 2013; 13:58:39 

Pamukkale de iyidir. Metro'dan sonra ikinci en eski şirket ama pek anılmıyor nedense.

Halbuki genişletilmiş ve ayrılmış koltuklar, her koltukta şahsa ait priz var. Lig tv + internetin olmadığı çok az seferi var.

Personel iyi. Hizmet ve ikram bol.

Tercih edilebilir.

))) Kablosuz İmza Teknolojisi (((
[50]Yerleşik yerel geri döngü http sunucusunun çıkardığı seçilmiş akışlı dosya...
Nick - Avatar - İmza uyumu

1401 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:06:35 

6saatlik yolcyluluksa abartmaya gerek yok bence. Ama metroyu sevmiyorum mecbur olmadikca tercih etmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

472 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:09:16 

Metro turizm önermiyorum şahsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kriger -- 20 Nisan 2013; 14:09:14 >

SAMSUNG GALAXY S III

247 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:10:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

6saatlik yolcyluluksa abartmaya gerek yok bence. Ama metroyu sevmiyorum mecbur olmadikca tercih etmiyorum.

doğru diyonda ben darlanıyorum dar yerlerde renktaş.

akşam vakti lig tv olsa maçdı yorumlardı azda uğraşla geçer giderdi yol.

2083 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:11:02 

adam ligtv sordu

Kocaeli Üniversitesi

247 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:14:43 

quote:

Orijinalden alıntı: DeaglePower

adam ligtv sordu

niyeki beşiktaş maçı var o saate denk gelen kimi otobüslerde var diye duydum

1754 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:17:32 

Bazı otobüsleri çok iyi ferah ferah gidilebiyor ama bazılarıda leş. mümkün olduğu kadar mecbur kalmadikca metrodan almıyorum bilet

not : metro turizmden yazıyorum edirneye gidiyorum siyah otobüse denk geldim daracık koltuklar var daral geldi muameleyide sevmedim

AMD FX X8 8350 @4.6Ghz Turbo Boost // Gigabyte 990XA-UD3 Rev 3.0 // ASUS GTX 780 DC2 OC // Corsair Vengeance Pro 8GB 2133 Mhz // Corsair Neutron GTX. 120GB SSD // Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM HDD // Corsair H80i // Cooler Master Haf 912 Plus // Cougar HEC 700 W PSU // ACER S232HLABID Monitör// LOGITECH G930 WİRELESS GAMİNG HeadSet // A4 Tech x7 Keyboard&Mouse //

789 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:38:30 

Bana sorarsan kamil koç>nilüfer>pamukkale

3001 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:39:20 

metro'yu kullanmamak için elimden geleni yapıyorum,
alternatif firma çok nasıl olsa

2012 Fiat Linea 1.6 MultiJet Emotion Plus

370 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:42:19 

iyidir

817 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:43:59 

Rezalet.

2270 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:44:39 

Kaç yıllık tecrübelerime dayanarak söylüyorum ;

Uzun yol yapacaksan mesela 10+ saat falan uzak dur . Ama 4-5 saat kısa mesafe için iyi otobüsleri var .
Eskiden Varan tek tercihimdi inanılmaz lükstü. Onu da ulusoy satın aldı batırdı.

5
Lumia920
After all this time ? - Always !
Moira Queen ♥

2130 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:45:30 

bileti aldığım kişi bayan olduğundan rahat sorup edemedim zaafım var rahat konuşamıyorum.

genelde cemaat okullarından mezun kişilerde oluyor cemaat okulundan mı mezunsun

459 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:51:14 

iki gün önce boluda otobüsü yandı metronun durduk yere.

Boş sayfaya imza atmam arkadaş!

2664 Mesaj
20 Nisan 2013; 14:57:43 

Süha turizm

1401 Mesaj
20 Nisan 2013; 15:04:21 

ben geçen ay istanbuldan balıkesire gittim metro ile servis herşey mükemmeldi ama istanbulşdan trabzona gelirken tam tersiydl.
şimdiye kadar gözlemim şudur: batı illeri arasındaki seferlerde hizmet çok iyi doğuya yapılan seferlerde rezalet.

813 Mesaj
20 Nisan 2013; 15:12:19 

Adana'dan İstanbul'a gelirken bir defa mecburiyetten Metro'ya bindim, sen o 6 saat yolu çekilmez buluyorsun ama ben 15 saate falan varmıştım sanırım. İnternet, lig tv gibi özellikler sefere göre değişir; firmayı arayıp sormanız lazım. Hizmet olarak standardı yok maalesef, hem çok şikayet eden de oluyor, gayet memnun kalan da. Ama benim tercih listemde son sıralarda.

zoru başarırım; imkansız biraz zaman alır..

247 Mesaj
20 Nisan 2013; 15:16:15 

quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

bileti aldığım kişi bayan olduğundan rahat sorup edemedim zaafım var rahat konuşamıyorum.

genelde cemaat okullarından mezun kişilerde oluyor cemaat okulundan mı mezunsun

yok meslek lisesi mezunuyum.kendimi bildim bileli mesafeli yaklaşırım karşı cinse karşı iyimi kötümü bilmiyorumda rahat konuşamıyorum.

genel olarak anladığım kadarıyla büyük bir ihtimal hüsrana uğrayacağım.pek lüks isteyen biri değilimdir ama kırk yılda bir otobüs seferi yapıcam güzel şeyleri olsunda isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadere61 -- 20 Nisan 2013; 15:17:38 >

1540 Mesaj
20 Nisan 2013; 15:16:37 

ölmeden gidersen şanslısın tv falan boşver

330 Mesaj
20 Nisan 2013; 15:40:46 

Hocam 6 saat birşey mi ? Ben 17 saat gidiyorum ..

2012 Merida Matts TFS 300d

4804 Mesaj
20 Nisan 2013; 15:44:51 

varsa Pamukkale'den al bir de tekli koltuk seç mis

metro tam çingen firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwr -- 20 Nisan 2013; 15:45:15 >

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
iPhone 4 ve Nikon D7000 kullanıcısı.. :)

Fotoğraflarım: http://500px.com/ergunemr

2628 Mesaj
20 Nisan 2013; 16:13:44 

Ulusoy ya da Pamukkale'yi tercih et varsa. Pahalılar ama biraz.

492 Mesaj
20 Nisan 2013; 16:20:46 

Her binisimde pisman oldugum firmadir.

795 Mesaj
20 Nisan 2013; 16:24:02 

14 saat yolduluk yaptım 3-5 sefer bi sorun olmadı

Her Zaman Olduğu Gibi İmzam Yine Kural Dışı! || Hiç bir imzayı beğenmeyen o lanet olası imza kurallarını okumak için tıklayınız.

486 Mesaj
20 Nisan 2013; 16:34:16 

Şu ana kadar kullandığım seyehat firmalarını sıralayacak olursam (hepsiyle en az 8-9 yolculuk yapmışımdır.)

Kamil Koç > Metro > Düzce Güven Seyahat > Efe Tur ≥ Yalova Seyahat

Özellikle Efe Tur belediye otobüsü gibi durur,her köşede bir bayiisi vardır.Araçtaki muavinleri ilgisizdir ters davranır,iş kavgaya kadar gidebilir.

Mechanical Engineering

247 Mesaj
20 Nisan 2013; 17:10:00 

bugün önceden aldığım için metroyla ilk otobüs seferimi yapıcam.burayada pazartesi en erken sonuçları yazabilirim.umarım kötü bir durumla karşılaşmam.

cevaplar için herkese çok teşekkürler beyler.

247 Mesaj
22 Nisan 2013; 19:34:09 

küçükyalıdan zonguldağa gidecek olanlar samandıraya gönderiyolar önce ordan zonguldak otobüsüne biniyorsunuz ya hani.

o servis şoforune bin küfür ettim.adam püfür püfür sigara içiyor uyarınca tersliyor.şikayet basınca oraya kabadayı kesiliyor.radyoda gidene kadar 400tl değerinde uydu cihazını 69 tl satan adamı dinletti durdu.son ses hemde.

otobüsleri açıkcası çağ dışı.daracık alan.tv koymuş kendi filmleri oynuyor.babam daha önce başka otobüslere bindiğinde cd takma yeri falan usb takma yeri var demişti bunda hiçbişi yok kulaklık koymuşlar maksat koyduk demek için.ses çıkarmıyor resmen ve saçmalıkki kulak arkası vermişler adam koltuğa yaslanınca başının arkasına engel oluyor bunu düşünememişler.cd usb getirdik yolculukta sıkılmayayım diye bide telefonda oyun oynarım şarj ederim falan diye kabloyu getirdim hiçbişi yok.

ama muavinle şoforde sorun yok ikiside iyi çıktı.ama genede bidaha metro? hayatta binmem.

310 Mesaj
22 Nisan 2013; 19:39:45 

düzce güven iyidir

293 Mesaj
22 Nisan 2013; 19:49:38 

Eski firma ama eski kalitesi yok. Internet yok desek denilmez var desen denilmez. Lig tv hic görmedim valla. Mecburiyetten ünye karacabey arası seyehat etmek zorunda kaldığım firma iste.

569 Mesaj
22 Nisan 2013; 20:19:15 

quote:

Orijinalden alıntı: kadere61

küçükyalıdan zonguldağa gidecek olanlar samandıraya gönderiyolar önce ordan zonguldak otobüsüne biniyorsunuz ya hani.

o servis şoforune bin küfür ettim.adam püfür püfür sigara içiyor uyarınca tersliyor.şikayet basınca oraya kabadayı kesiliyor.radyoda gidene kadar 400tl değerinde uydu cihazını 69 tl satan adamı dinletti durdu.son ses hemde.

otobüsleri açıkcası çağ dışı.daracık alan.tv koymuş kendi filmleri oynuyor.babam daha önce başka otobüslere bindiğinde cd takma yeri falan usb takma yeri var demişti bunda hiçbişi yok kulaklık koymuşlar maksat koyduk demek için.ses çıkarmıyor resmen ve saçmalıkki kulak arkası vermişler adam koltuğa yaslanınca başının arkasına engel oluyor bunu düşünememişler.cd usb getirdik yolculukta sıkılmayayım diye bide telefonda oyun oynarım şarj ederim falan diye kabloyu getirdim hiçbişi yok.

ama muavinle şoforde sorun yok ikiside iyi çıktı.ama genede bidaha metro? hayatta binmem.

birkaç yıl önce metrodan bilet almıştık, balıkesire gitmek için. Otobüs kalkış saatinden 30 dk sonra geldi. 1 saat geç kalktı ve otobüs firmasından baya azar işittik tüm yolcular olarak biz ve birkaç kişi daha itiraz etti ama yine olan bize oldu ve zeytinyağı gibi su üstüne çıktılar ve sanki biz suçluyuz bu yüzden hiç kimsenin metroya binmemesini şiddetle öneriyorum

247 Mesaj
22 Nisan 2013; 20:25:35 

quote:

Orijinalden alıntı: teknomer

birkaç yıl önce metrodan bilet almıştık, balıkesire gitmek için. Otobüs kalkış saatinden 30 dk sonra geldi. 1 saat geç kalktı ve otobüs firmasından baya azar işittik tüm yolcular olarak biz ve birkaç kişi daha itiraz etti ama yine olan bize oldu ve zeytinyağı gibi su üstüne çıktılar ve sanki biz suçluyuz bu yüzden hiç kimsenin metroya binmemesini şiddetle öneriyorum

ben gizlice video çekip şikayetimi yaptım valla umrumda olmaz zeytinyağını alır sürer sürer kullanırım ona karşı.

569 Mesaj
22 Nisan 2013; 20:28:29 

sizi tebrik ediyorum

Bu mesajda bahsedilenler: @kadere61

925 Mesaj
22 Nisan 2013; 20:34:56 

sakın leş sakkın metro ile gitme derim
bi defa otobanın ortasında mazot bitti yolda durduk adamlar mazot getirdi döke döke doldurdular bütün araba mazot koktu

Seni sevmek ibadetim ama sevemem cenabetim

Opel insignia cosmo 1.6 180 hp xenon+film+AFL

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Nisan 2013; 21:26:34 

quote:

Orijinalden alıntı: kadere61

google'da arama yaptım 2009 sonuçlarına ulaşabildim donanimhaberde eski baya ve o zamanlar pek iyi yaklaşılmıyormuş.

bugün zonguldak seferine gidicem istanbuldan 6 saatlik yol.

bileti aldığım kişi bayan olduğundan rahat sorup edemedim zaafım var rahat konuşamıyorum.bilete verdiğim ücrette 28 tl falan.fiyat dememi gösteriş anlamayın.Aşağıda yazdıklarım dahil olcakmı olmucakmı diye söylüyorum.

1.internet varmı metroda

2.lig tv varmı yani beşiktaş maçı var ben yola çıkarken izleyebilme şansım varmı? sanki biyerde lig tv var diye okumuştum otobüslerde ama metromu bilmiyorum.

3.koltukları falan nasıl rahatmı 6 saat işkence çektirmez değilmi?

eklemek istedikleriniz varsa buyrun beyler.

diğer turizm şirketlerine bakamadım uzakdı bilet varken riske girmiyim hemen alim dedim.

ben metro turizmle bodrum a giderken lig tv ve wifi vardı ama bursa ya giderken yoktu mesafeye göre sanırım

1558 Mesaj
22 Nisan 2013; 22:56:58 

quote:

Orijinalden alıntı: murettep

iki gün önce boluda otobüsü yandı metronun durduk yere.

adamlar 10 numara yağ kullanıyorlar benzinden çok. tabi yanar kardeşim.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406