Şimdi Ara

Woon 32 inç LCD TV canlı yayına özel 449 TL! 45 TL Worldpuan ya da 12 taksit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
5
Favori
11.944
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünün ilk yayın saati 11:00. Donanımhaber üyelerine ilk olarak haber veriyoruz, canlı yayın yoğunluğuna kalmadan 444 5 625'i şimdi arayabilirsiniz.

Ürünün detay sayfası (Yayın fiyatı 449 TL'dir):

http://goo.gl/okR2U

Bu modelin tüm serisinde 1. kalite Samsung panel kullanılmaktadır.
    Sunny (Atmaca elektronik) garantilidir.

MCJ TV'yi izleyebileceğiniz platformlar:

Digiturk 62. kanal
    D-Smart 88. kanal
    Turksat

Üründe siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur.

İyi alışverişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yariletken -- 20 Nisan 2013; 10:58:54 >

• Hocam diğer konuda bir hediye çekinden de bahsediliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Hocam diğer konuda bir hediye çekinden de bahsediliyor
    Internet sitemize yeni üye olan müşterilerimiz 20 TL ilave hediye çeki kazanmaktadır. Bu üründe de kullanılabilir. Yani Worldpuan ve hediye çekini de düşündüğünüzde yaklaşık 380 TL'ye gelmektedir.
  • Peki kampanya saat kaça kadar? Kredi kartım yanımda değil, akşam sekizden sonra bakabileceğim ancak
  • quote:

Peki kampanya saat kaça kadar? Kredi kartım yanımda değil, akşam sekizden sonra bakabileceğim ancak
    Malesef rezervasyon alınamıyor, kart numarası, CVV2 güvenlik numarası ve son kullanma tarihini bir şekilde öğrenebilirseniz satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. bugün 50 adet bitene kadar yayın yapılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yariletken -- 20 Nisan 2013; 11:25:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yariletken

Internet sitemize yeni üye olan müşterilerimiz 20 TL ilave hediye çeki kazanmaktadır. Bu üründe de kullanılabilir. Yani Worldpuan ve hediye çekini de düşündüğünüzde yaklaşık 380 TL'ye gelmektedir.

hocam 499 görünüyor linkde
  • quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

quote:

hocam 499 görünüyor linkde

Alıntıları Göster
    Internet fiyatı da 449 TL olarak güncellenmiştir. Yeni üyelerimiz 20 TL'lik indirim de kazanacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yariletken -- 20 Nisan 2013; 12:38:38 >

• kasası ve çerçevesi çok kalın duruyor. bu paraya bu kadar
  • model detayı nedir acaba? model numarasını yazsanız ürün özellik detaylarına baksak..Woon WN032H07 bu mu acaba ürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: netkral42

model detayı nedir acaba? model numarasını yazsanız ürün özellik detaylarına baksak..Woon WN032H07 bu mu acaba ürün
    Tam model adı WN032LM23 'tür.
  • quote:

Ürünün ilk yayın saati 11:00. Donanımhaber üyelerine ilk olarak haber veriyoruz, canlı yayın yoğunluğuna kalmadan 444 5 625'i şimdi arayabilirsiniz.

Digiturk 62. kanal
    D-Smart 88. kanal
    Turksat

İyi alışverişler

hocam siz yetkili bi abiye benziyosunuz şimdi 100 liraya mouse aldık 10 WP kazandık

bu tv yi alırsam eğer tekrar 45 WP kazanacak mıyım ? yoksa ilk alışverişim olan mouse da hakkımı doldurdum mu ?

Çünkü her müşteri 1 defa WP kazanabilir ibaresi var

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

Ürünün ilk yayın saati 11:00. Donanımhaber üyelerine ilk olarak haber veriyoruz, canlı yayın yoğunluğuna kalmadan 444 5 625'i şimdi arayabilirsiniz.

Digiturk 62. kanal
    D-Smart 88. kanal
    Turksat

İyi alışverişler

hocam siz yetkili bi abiye benziyosunuz şimdi 100 liraya mouse aldık 10 WP kazandık

bu tv yi alırsam eğer tekrar 45 WP kazanacak mıyım ? yoksa ilk alışverişim olan mouse da hakkımı doldurdum mu ?

keşke avantajix'e iade olsaydı. o zaman kesin alırdım. 450 + 45 wp + 20 lira ilk indirim ile 385'e geliyor. böyle de oldukça iyi aslında. bu arada internete WN032LM23 yazdım hiçbir şey çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

Digiturk 62. kanal
    D-Smart 88. kanal
    Turksat

İyi alışverişler

Evet, her müşterimiz bir kez kazanabilir ancak farklı bir Worldcard ile yine %10 kazanma imkanınız mevcut.

• Şeytan dürtüyor al diye ama işte marka sakat.
  • Bu urunde anten girisi varmi ? Binadaki ortak anteni baglayabilirmiyiz?
  • Aklinda soru isareti olan arkadaslar bende bu aletin 22 inc olani var cok memnunum. Alabilirsiniz gonul rahatligiyla fiyat uygun.
  • quote:

Aklinda soru isareti olan arkadaslar bende bu aletin 22 inc olani var cok memnunum. Alabilirsiniz gonul rahatligiyla fiyat uygun.
    Tekrar canlı yayındayız...
  • quote:

Aklinda soru isareti olan arkadaslar bende bu aletin 22 inc olani var cok memnunum. Alabilirsiniz gonul rahatligiyla fiyat uygun.

http://www.uydudukkani.com/urun/yu-ma-tu-32-82-ekran-full-hd-usb-led-tv-/1138

şu cihazla karşılaştırabilir misin ben bunu düşünüyorum fiyatı az daha pahalı ama daha sağlam gibi
  • quote:

Bu canlı yayın olayını da anlamadım ben. siteden istediğimiz zaman sipariş veremiyor muyuz illa canlı yayını takip mi etmemiz lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

quote:

Bu canlı yayın olayını da anlamadım ben. siteden istediğimiz zaman sipariş veremiyor muyuz illa canlı yayını takip mi etmemiz lazım?

Alıntıları Göster
    Elbette bugün sonuna kadar stoklar tükenmediği takdirde alabilirsiniz. Canlı yayında ürünü daha iyi inceleme şansınız olacağı için haber veriyoruz.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.