Şimdi Ara

Albert Eınsteın korktuğu gerçek oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende böyleyim genelde

• +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende böyleyim maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

/>

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• <Bu mesaj mobil versiyondan gonderilmistir xdxddd>

• Tumblr terk.
  • nefret ediyorum böyle tiplerden, malesef çok var arkadaşım bu tiplerden. bir yere oturmaya gidiyoruz telefonu elinden düşmüyor, doğru düzgün muhabbet edemiyoruz haliyle.
  • quote:

/>

• dostum bende öyleyim ama bu kadar abartılacak kadar değil
  • Teknolojiyle içli dışlıyım ama arkadaşlarımla takılırken telefonu nerdeyse hiç kullanmam.. Saygısızlık olarak görüyorum ben.
  • Tuttuğu takımı desteklerkenmi ? Bizim bağırmaktan akciğerlerimiz küçülüp boğazımız yırtılıyor
  • quote:

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

nefret ediyorum böyle tiplerden, malesef çok var arkadaşım bu tiplerden. bir yere oturmaya gidiyoruz telefonu elinden düşmüyor, doğru düzgün muhabbet edemiyoruz haliyle.

eğer sen onların yüzüne bakıp konuşurken onlar telefona bakıyorsa, "ya o telefonu kapat ya da masadan s***ir git" diyebilirsin aslında. ya da ilk kez uyaracaksan argosuz bir şekilde de uyarabilirsin. sen arkadaşınla otururken kendisine saygı gösteriyorsan o da sana saygı göstermek zorunda.

• Çok haklı bende böyleyim maalesef ama bırakmaya çalısıyorum aile bağlarını köreltiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Luke Wright

quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

nefret ediyorum böyle tiplerden, malesef çok var arkadaşım bu tiplerden. bir yere oturmaya gidiyoruz telefonu elinden düşmüyor, doğru düzgün muhabbet edemiyoruz haliyle.

eğer sen onların yüzüne bakıp konuşurken onlar telefona bakıyorsa, "ya o telefonu kapat ya da masadan s***ir git" diyebilirsin aslında. ya da ilk kez uyaracaksan argosuz bir şekilde de uyarabilirsin. sen arkadaşınla otururken kendisine saygı gösteriyorsan o da sana saygı göstermek zorunda.

sınav senem olduğu için zaten sosyelleşmeye vaktim bu aralar yok ama otururken uyarıyorum zaten.

• Söz doğru da Albert Einstein'in söylediğini kim söyledi ? Adam fizikçi miydi filozof mu?
  • var böyle insanlar çevremde, ya masadan kalkıyor ya da çok fena rencide ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: WorldofWar

Tuttuğu takımı desteklerkenmi ? Bizim bağırmaktan akciğerlerimiz küçülüp boğazımız yırtılıyor

Aynen lan ,5 kisiden bi tanesi telefondan twittera girip tweet yetistiriyor.Maci sorsan kac kac bitti belki onu bile bilmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.