Şimdi Ara

metalik imperial mavisi renk için düşündükleriniz ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu renk hakkında ne düşünüyorsunuz, luxury line ile nasıl duruyor, kullanan veya metalik imperila mavisinin bmw 320 yakışıp yakışmadığı hakkında fikir beyan ederseniz sevinirim.

aldıktan sonra acaba pişman olurmjuyum, çabuk mu kirlenir veya yıllar içinde arabayı yorgum mu göstriri, ne dersiniz arkadaşlar ?

• bence estoril blue en güzel renk bmw için, ben 2 senedir lemans blue kullanıyorum oldukça da iyi bakarım arabaya boya korumasından yıkamacı seçimine kadar titizimdir, ama bir siyah araba kadar olmasa da güneşte biraz yakından bakınca harelenmeler kendini gösteriyor ve tozu oldukça gösteriyor, imperial blue güzel renk aslında yakından siyah uzaktan lacivert görünüyor değişik bir havası var. Benim düşününcem imperial daha çok toz gösterir, harelenir yani alınıyosa çok takmamak lazım boya sağlığına ve şimdiki aklımla kesinlikle Beyaz.
  • Şuan kullandığım siyah e46 sonrası kesinlikle mineral beyaz alırdım.
  • Kesinlikle Opak renkler tercih etmelisiniz . Kullanış ve görünüşte metalik renkler çok hoştur ama iş boyaya gelince o rengi tutturmak inanılmaz zordur . İmp.maviyede gelince cevap , Luxury ile inanılmaz bir kombinasyonu vardır , kahve ile mavinin uyumu çok hoştur, ama renk zor renktir siyahtan farkı yoktur. Aracı nezaman almayı planlıyorsunuz ? elimden geldiğince yarcımcı olmaya çalışırım
  • Benim arabam gümüş gri toz@OzanCum göstermez kiri belli etmez. BMW yeni reklamında kullandığı 4 serisi lansman rengi ile benzer renk :) gelecek grinin gibi hissettim sanki...
    aracım : @OzanCum2005 320 d E90 kasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasso331 -- 2 Mayıs 2013; 12:54:42 >
  • aracımın fotosu ekte.
  • Koyu renk zordur. Temizken güzeldir, temiz tutmak gerekir, cilası vs. bakım yaptırmak da gerekir.
    Bir de sıcak bir yerdeyseniz yazın işkence olur.

Aracım koyu kahve, bir daha alır mıyım koyu renk, pek sanmıyorum. Şehir İzmir bir de, sauna bedava yazın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasso331

aracımın fotosu ekte.

Masallah :)) nezaman degistiriyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanCum

quote:

Orijinalden alıntı: hasso331

aracımın fotosu ekte.

Masallah :)) nezaman degistiriyoruz

tam anlamadım neyi değiştiriyoruz. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.