Şimdi Ara

Far Cry 3: Blood Dragon'dan Yeni Görseller

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Oldukça çılgın bir tasarıma sahip olan Far Cry 3: Blood Dragon'un yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. Ubisoft tarafından geliştirilen PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için dijital olarak satışa çıkacak oyun 1 Mayıs'ta yayınlanacak.

Far Cry 3: Blood Dragon'un yeni ekran görüntülerinde özellikle dev dizonoru görmek gerçekten de ilgi çekici. Geliştiriciler 80'li yılların bütün klişelerini oyunu daha zevkli hale getirmek için kullanmışlar. İşte yeni görüntüler.

• Millet bitirdi oyunu görüntü yayınlanıyo :D Güzel bir oyuna benziyo gerçekten tam bi nostaji yuvası bu oyun her türlü oynanır

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 'Daha büyüğü yok muydu?' :D
  • heyecanla bekliyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

heyecanla bekliyorum :D

daha çok beklersin biz oyunu bitirdik bile :D

• bitireli 1 haftadan fazla oldu. işin saçma tarafı o lazer yıldızı bütün silahlardan güçlü. oyüzden diğer silahlar çöp oldu resmen.

• Bu oyun tam olarak neyi konu alıyor Far Cry 3 ile pek benzerlik kuramadım da Biraz ilk oyunu andırdı.
  • tamam anladık kaçak göçek oynadınız oyunu. tüm dünyaya anonslarla haykırmaya gerek yok. resmi çıkış tarihi gelsin biz de oynarız .

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Bu oyun tam olarak neyi konu alıyor Far Cry 3 ile pek benzerlik kuramadım da Biraz ilk oyunu andırdı.

Farcry la alakasi yok zaten. Retro tarz bi oyun. Hani 1980de sordugunda adamlar 2000 yilinda uzaya cikicaz diyolardi ya. O zihniyeti konu almişlar. Herkez lazer atiyo. Neon kiyafetler cyber hayvanlar var. Oyunun tek surukleyici kismi espriler. Yoksa atmosferi bunaltici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun çok iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.