Şimdi Ara

__________________BODY BUİLDİNG ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
5
Favori
98.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda BODY BUİLDİNG ile seven çok kişi var

gelin

tecrübelerimizi, bilgilerimizi paylaşalım.

bu işe gönül verenler, yeni başlayanlar, başlamak isteyip de başlayamanlar burada toplanalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HITM@N -- 15 Haziran 2006; 1:10:20 >

• Soru sorunda bari bilgilerimi paylaşayım .
  • valla yapanlara solıcem seylerın en onemlısı duzgun kalıtelı bi yere gidi nyoksa gitmeyın spora warm-up( ısınma) hareketlerını yapmadan asla spora baslamayn sakat kalırsınız veya yaptıınız sporun fazla etkısını goremessnz
  • o zaman ilk soru benden gelsin.

alt karın kasını nasıl geliştirebilirim.
  • mekik ve absolut machine mı ne ole bi alet vardı onla yapcan (hem kollarla hemde ayakla aynı anda calıstıın alet)
  • quote:

Orjinalden alıntı: HITM@N

o zaman ilk soru benden gelsin.

alt karın kasını nasıl geliştirebilirim.

Sırt üstü yatıp ayaklarını kendine doğru kırmadan çek bakalım yataktayken
  • Bİ SOUDA BENDEN KALÇA VE BALDIIRLARI NASIL İNCELTE BİLİRİZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: Geceye GÜNAYDIN

Bİ SOUDA BENDEN KALÇA VE BALDIIRLARI NASIL İNCELTE BİLİRİZ

Vucudün herhangi bir yerinden yağ yakmak mümkün deildir...

Sıkı bir diet ve cardio(yüzme, koşu, bisikler vb) kg vermeniz ve fit bir vucuda ulaşmanız mümkün...

edit:Yanlış anlaşılmasın.Eğer sadece kalçamı eritmek istiorm derseniz veya göbeiğimi eritmek istiorm derseniz bu mümkün deildir.
    Ama sıkı bir dietle ve cardio ile tüm vücüdünüzda ki yağlardan kurtulabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loop -- 4 Haziran 2006; 0:42:45 >
  • koşu bandı ve yuruyus yaparsan olur gerci arkadas body building demiş konuya ama
  • Yaz gelince bayanlar rejime, erkekler body e merak salarlar
  • Büyük İ atma yoksa japonca cümleler gelir haa... Hemde kanji ona göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alcohol

Büyük İ atma yoksa japonca cümleler gelir haa... Hemde kanji ona göre

quote:

Orjinalden alıntı: dhlover

valla yapanlara solıcem seylerın en onemlısı duzgun kalıtelı bi yere gidi nyoksa gitmeyın spora warm-up( ısınma) hareketlerını yapmadan asla spora baslamayn sakat kalırsınız veya yaptıınız sporun fazla etkısını goremessnz

nası yapılıyor læ

• ohaa yaw bildiimiz stretching işte kolları esnetme kafa arkasına alıp dirsekten cekme değirmen hareketi gib işeyler burda nasıl anlatıım
  • Vucudunu ısıtıosun kasları gerip gevşetiosun.Beden derslerinde bile yapmışsınızdır bunu
  • http://www.vucutgelistirme.net/

Ayrıca hangi hareket nereyi çalıştırır ve nasıl çalışmalıyım gibi soruların cevabınıda yine bu adreste bulabilirsiniz.
    http://www.vucutgelistirme.net/egzersizler.asp kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulkiyeli -- 4 Haziran 2006; 1:34:54 >
  • ya sanki biraz hatırlıyorum

ilkokulda basket takımındaydım
    o zaman hilal şekli alıp yapıyorduk.

hiç sevmezdim

ne uyuz hareketler öyle, zaten eğilince ayağama da dokunamıyorum

yapmasak olmaz mı
  • Bende Yeni Başladım

Biraz Göğüs Ve But Biraz Karın Kası Yapmayı Düşünüyorum Nasıl Yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciudad de México -- 4 Haziran 2006; 1:39:00 >
  • yaparsın ama kolun molun tıklarsa oran buran agrırsa ayda nıe kas olmıo dersen bi sakatlık olursa benden deil en ii yol ısınma hareketi sonra naparsan yap
  • üst karın kası nasıl gelişir alet olmadan doğal yöntemlerle evde sadece göğüs için alet var ondanda en fazla 17+17 basabiliyorum
  • body building deki iler büyükte onu diyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.