Şimdi Ara

◘◘ Gamepad titreşim sorunu ◘◘

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 15tl ye TX Shocker diye bir gamepad aldım, çift motorlu titreşim yazıyor ama Pes 13 te çalışmadı, içinden sürücü vs. birşey çıkmadı.Nasıl çalıştırabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __SpartacuS__ -- 19 Nisan 2013; 19:44:15 >

• +++++++
  • Başka oyunlarda çalışıyor mu? Bir de bilmediğimden soruyorum; futbol oyunlarda titreşim var mı?
  • Şu an NFS The Run denedim olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert_yldz_

Arkadaşlar 15tl ye TX Shocker diye bir gamepad aldım, çift motorlu titreşim yazıyor ama Pes 13 te çalışmadı, içinden sürücü vs. birşey çıkmadı.Nasıl çalıştırabilirim?

dostum gamepadın driver cdsini çıkması lazım

herneyse pes13 te titreşim yok

fifa 13 te direklere vurunca titrer

nba2k13 te ise faullerde falan titrer

most wantedda mesela çarpışmalarda titrer

london2012dede iyi titreşimler var :)
  • nfs de o kadar çarptım nesnelere, arabalara :) Bu arada cd felan çıkmadı, takınca direk çalışıyor zaten.
  • +++++++
  • ++++++
  • +++++++
  • quote:

Orijinalden alıntı: __SpartacuS__

++++++

Model numarasını yazarak internetten aratın. Bazen bir etiket gibi bir şey oluyor kolun altında. Orada yazar muhtemelen.
  • baya geçmiş aradan ufak bi cd si var onu kurman lazım kaybolduysa atabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: __SpartacuS__

nfs de o kadar çarptım nesnelere, arabalara :) Bu arada cd felan çıkmadı, takınca direk çalışıyor zaten.

takınca çalışıyor ama titreşim için driver gerekiyor hadron marka tek titreşimli gamepadi snopy driver ı ile çalıştırdım buyur sende denehttp://www.driverindir.web.tr/joystick-gamepad/snopy-sg-404-gamepad-driver-indir
  • Sakın almayın şu aptal TX Shocker denen gamepadi aldıktan 10 dakka sonra analog ayarı gitti bozuldu. Sinirlendim kırdım çöpe attım. Logitech F710 alıcam bu kaçıncı gamepad yetti be paraya kıycam artık size de tavsiye ederim kıyın paranıza adam gibi gamepad alın, acayip sinirlerim bozuldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.