- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Göz Çalıştırıcı Gözlük...
63 Cevap9190 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1716 Mesaj
18 Nisan 2013; 22:44:54 

Az önce bir internet sayfasında gördüm, enteresan bir şey.. Özellikle her gün saatlerce forum başında olan bizler için yararlı gibi duruyor. Gözlüğün fiyatı; 65 TL...

0

Ürün hakkında açıklama:
EYE GYM, en temel optik prensiplerinden yola çıkarak, gelen ışığın kırılmadan gözünüze ulaşmasını, bu sayede göz rahatsızlığınız ve rahatsızlık dereceniz ne olursa olsun, net görüntü elde etmenizi sağlayan medikal bir cihazdır.

0
0

mobil link: www.youtube.com/watch?v=2ftHujd_w90

EYE GYM göz çalıştırıcı gözlüğün kullanılmaya başlandığı anda fark edilen hayret verici etkisi, düzenli kullanıma bağlı olarak, kalıcı hale getirebilir.
Yüz binlerce son kullanıcının memnun kaldığı ve hakkında olumlu görüşlerini paylaştığı bu etkiyi, Türkiye de ilk defa EYE GYM göz çalıştırıcı gözlük ile deneyimlenebilir.

•HİPERMETROP
•MİYOP
•GÖZ TEMBELLİĞİ
•YAŞA BAĞLI GÖRME KAYIPLARI
•YOĞUN BİLGİSAYAR VE TV KULLANIMINA BAĞLI GÖZ YORGUNLUĞU

0

0

TURKISH AIRLINES| A Star Alliance Member

2668 Mesaj

[1 Ocak 2015; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

18 Nisan 2013; 22:47:08 

0

Her maskenin altında karanlık bir yolcu vardır
    Kimisi için Ete Duyulan açlık
    Kimisi için Güce duyulan açlık
    Kimisi içinse Kana duyulan açlıktır karanlık yolcu,
    Bazısı cesurca kabullenir onu dizginler
    Bazısı Görmezden gelir fakat günden güne esiri olur.
    Bazısı ıse artık odur ! onun kendisi olmuştur.

18 Mesaj
18 Nisan 2013; 22:48:17 

önlerden

2573 Mesaj
18 Nisan 2013; 22:48:30 

Sigortalımı , maaş ne ? Bence başvursun gözlerin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Haftaya Netleşir... Yersen.

Facebook Hesabım

241 Mesaj
18 Nisan 2013; 22:50:22 

onden

9407 Mesaj
18 Nisan 2013; 22:50:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

0

KALKTI

imza yok Parmak baSSam oLmaz mı ¿

1475 Mesaj
18 Nisan 2013; 22:51:55 

hmm alanlar işe yarayıp yaramadığını söylerse iyi olur

LeagueOfLegends
Bleach•One Piece•Naruto•Bakuman•Death Note•HunterXHunter• FullMetalAlchemistBrotherhood •FairyTail• HajimeNoIppo• AoNoExorcist • KurokoNoBasket•HOTD•K-Project ◘ Bleach○HunterXHunter○OnePiece○Naruto○ FairyTail○TheBreaker○TheBreakerNewWawes
GameOfThrones♦Fringe♦BreakingBad

589 Mesaj
18 Nisan 2013; 22:54:36 

Arkadaş eğer bu kolpa değilse tam ihtiyacım olan şey. Bende kas zayıflığı var, beyin odaklama merkezinde sorun var, beyin olduğu için tedavisi yok. Üründe biraz kolpalık var gibi ama 65tl ye deneyebilirim.

1716 Mesaj
18 Nisan 2013; 22:55:29 

quote:

Orijinalden alıntı: █Loading...

hmm alanlar işe yarayıp yaramadığını söylerse iyi olur

alan müşterilerin yorumları;

- Şengül Kansu / Ankara
Çok fazla arkadaşım var, devamlı like, devamlı paylaş, okuldan geldikten sona en az 1 saatim bilgisayar karşısında geçiyor. Telefonda o küçücük yazıları görmek te cabası tabii. Ben de bu gözlükten aldım. Hem rengi hoşuma gitti , biraz da modaya uygun. geçen gün güneş gözlüğü gibi taktım okula gittim, valla soran sorana.Kankalarım da istiyor ama daha çok renk istiyoruz, örneğin pembeee

-Süleyman Güre/ Ankara
Geçen gün bir arkadaşım söyledi, şişedibi gözlüklerimlesiteyi inceledim. delik delik ne bu dedim , br an inanamadım,sonra gözlüklere verdiğim para aklıma geldi. Denemekten ne çıkar dedim. Bir tane sipariş verdim.Kargodan aldıktan sonra merakla taktım. Aman tanrım o da ne ? Ya arkadaşımgözleri 7 numara olanlar beni daha iyi anlar.5 gündür evde olduğum her an takıyorum. Tv izlerken bile artık koltuğuma oturup rahatlıkla izliyorum

- A. Sargın / Manisa
47 yaşındayım, yakını görmek için boynumda gözlükle dolanıyorum. Kitap okumayı çok severim ama uzun süre okuduğum zaman başım ağrıyor. Geçen gün gördüm sipariş verdim EYEGYM gözlüğü aldım. İlk anda kitabı uzun süredir bu kadar net gördüğümü hatırlamıyorum.Gözlerim alışana kadar biraz zorluk çekmedim değil. Ama artık 1 haftadır sorunsuz her akşam kitabımı rahatlıkla ve mutlulukla okuyorum. Bu ürünü bulanlardan Allah razı olsun.

39 Mesaj
18 Nisan 2013; 22:57:37 

0

OMG
WTF
STFU
PWN3D
UR A N00B
LMAO ROFL

3994 Mesaj
18 Nisan 2013; 22:58:42 

gözlüğün yerini tutmaz

522 Mesaj
18 Nisan 2013; 23:00:23 

uo

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

1475 Mesaj
18 Nisan 2013; 23:03:31 

quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

alan müşterilerin yorumları;

- Şengül Kansu / Ankara
Çok fazla arkadaşım var, devamlı like, devamlı paylaş, okuldan geldikten sona en az 1 saatim bilgisayar karşısında geçiyor. Telefonda o küçücük yazıları görmek te cabası tabii. Ben de bu gözlükten aldım. Hem rengi hoşuma gitti , biraz da modaya uygun. geçen gün güneş gözlüğü gibi taktım okula gittim, valla soran sorana.Kankalarım da istiyor ama daha çok renk istiyoruz, örneğin pembeee

-Süleyman Güre/ Ankara
Geçen gün bir arkadaşım söyledi, şişedibi gözlüklerimlesiteyi inceledim. delik delik ne bu dedim , br an inanamadım,sonra gözlüklere verdiğim para aklıma geldi. Denemekten ne çıkar dedim. Bir tane sipariş verdim.Kargodan aldıktan sonra merakla taktım. Aman tanrım o da ne ? Ya arkadaşımgözleri 7 numara olanlar beni daha iyi anlar.5 gündür evde olduğum her an takıyorum. Tv izlerken bile artık koltuğuma oturup rahatlıkla izliyorum

- A. Sargın / Manisa
47 yaşındayım, yakını görmek için boynumda gözlükle dolanıyorum. Kitap okumayı çok severim ama uzun süre okuduğum zaman başım ağrıyor. Geçen gün gördüm sipariş verdim EYEGYM gözlüğü aldım. İlk anda kitabı uzun süredir bu kadar net gördüğümü hatırlamıyorum.Gözlerim alışana kadar biraz zorluk çekmedim değil. Ama artık 1 haftadır sorunsuz her akşam kitabımı rahatlıkla ve mutlulukla okuyorum. Bu ürünü bulanlardan Allah razı olsun.

dhden birileri alacak ve sonucu yazacak gerisi hikaye o yorumları firma bilerek yapmış olabilir

LeagueOfLegends
Bleach•One Piece•Naruto•Bakuman•Death Note•HunterXHunter• FullMetalAlchemistBrotherhood •FairyTail• HajimeNoIppo• AoNoExorcist • KurokoNoBasket•HOTD•K-Project ◘ Bleach○HunterXHunter○OnePiece○Naruto○ FairyTail○TheBreaker○TheBreakerNewWawes
GameOfThrones♦Fringe♦BreakingBad

24229 Mesaj
18 Nisan 2013; 23:03:37 

Bunun çalışma prensibi çok basit bir şey. Elinizle de evde yapabilirsiniz. Ben canım sıkılınca yapıyorum.

Şöyle bir şey. Baş parmağınızla işaret parmağınızı birleştirin. Ama tam birbirlerine değmesin bir kaç milim boşluk olsun. Belli belirsiz yani. Gözünüzden tam 1cm uzaklıktan (dikkat edin gözünüzü oymayın) o iki parmağınızın milimetrik boşluğundan bakın. Bu şekilde bir yazı okumayı deneyin. Görüntü kırılacak yer kalmadığı için kırılmıyor ve sonuç olarak daha net görüyorsunuz. En azından astigmatda böyle. Bunu kendim keşfetmiştim bir kaç yıl önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 18 Nisan 2013; 23:07:55 >

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Asus GTX 780 Direct CU II OC 3 GB (@1257 Mhz / 6804 Mhz) Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-30 CL9 Ram || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Noctua NH-D14 CPU Cooler || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Wireless Illuminated K800 Keyboard || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Kartı || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone Gaming Mouse || Sony Playstation 4 || Sony KDL-55W905A 55'' Triluminos Display 800HZ 3D TV

2470 Mesaj
18 Nisan 2013; 23:34:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Om Nom Nom

0

OMG
WTF
STFU
PWN3D
UR A N00B
LMAO ROFL

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

6419 Mesaj
18 Nisan 2013; 23:47:26 

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Bunun çalışma prensibi çok basit bir şey. Elinizle de evde yapabilirsiniz. Ben canım sıkılınca yapıyorum.

Şöyle bir şey. Baş parmağınızla işaret parmağınızı birleştirin. Ama tam birbirlerine değmesin bir kaç milim boşluk olsun. Belli belirsiz yani. Gözünüzden tam 1cm uzaklıktan (dikkat edin gözünüzü oymayın) o iki parmağınızın milimetrik boşluğundan bakın. Bu şekilde bir yazı okumayı deneyin. Görüntü kırılacak yer kalmadığı için kırılmıyor ve sonuç olarak daha net görüyorsunuz. En azından astigmatda böyle. Bunu kendim keşfetmiştim bir kaç yıl önce.

Ama o çok zahmetli iş. Bunu her gün saatlerce yapamazsın ki.

Vallahi böyle bir şey aklımdan geçmedi de değil. Ama anlayamadığım bozuk bir gözü düzelttiğini iddia ediyor bu gözlük. Yani gözlüğü çıkardıktan sonra belli bir zaman sonra normal bir şekilde görmeye mi başlıyoruz nedir? Orada sıralamışlar Miyop astigmat vs diye. Varsa böyle bir şey denerim. Böyle bir şey varsa da bu Göz doktorlarının ve ameliyat piyasalarının işlerini köreltmez mi? Böyle bir şeyi 65 TL'ye mi verirler?

O yukarıdaki kullanıcı yorumlarını takmayın 2. yorumda tanrım sözcüğünü görünce ağzımdan kötü söz kaçtı akıllarınca milleti yiyorlar.

2619 Mesaj
18 Nisan 2013; 23:50:36 

quote:

0

OMG
WTF
STFU
PWN3D
UR A N00B
LMAO ROFL

Forumu bir daha girmemek üzere bırakmış bulunmaktayım.

4190 Mesaj
18 Nisan 2013; 23:50:52 

Bunu her astigmat keşfediyor sanırım

Bu mesajda bahsedilenler: @GoldPunch

1384 Mesaj
18 Nisan 2013; 23:57:39 

bak allahın işine ingilizce bilmeyen abla bile video da "ayciym" diye okuyor hay maşallah!!!

1707 Mesaj
18 Nisan 2013; 23:59:10 

quote:

0

OMG
WTF
STFU
PWN3D
UR A N00B
LMAO ROFL

La langue que tout le monde la sait, n'est pas la langue.
GENÇLERBİRLİĞİ
Hayaller Las Vegas, gerçekler Çankırı Caddesi.
VICTOR G701 BİLGİSAYAR İNCELEMESİ

817 Mesaj
19 Nisan 2013; 0:04:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

bak allahın işine ingilizce bilmeyen abla bile video da "ayciym" diye okuyor hay maşallah!!!

O benim de dikkatimi çekti,teleffuzda hiç hata yapmadılar.

448 Mesaj
19 Nisan 2013; 0:06:46 

quote:

0

OMG
WTF
STFU
PWN3D
UR A N00B
LMAO ROFL

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

634 Mesaj
19 Nisan 2013; 0:09:29 

quote:

0

OMG
WTF
STFU
PWN3D
UR A N00B
LMAO ROFL

Inceeee

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6784 Mesaj
19 Nisan 2013; 0:09:30 

quote:

0

OMG
WTF
STFU
PWN3D
UR A N00B
LMAO ROFL

3455 Mesaj
19 Nisan 2013; 0:26:49 

kör olmayın

Bir fanboydan alıntı: "Bence bu olay Playstation markasının da bitişini simgeliyor. Bu olayla birlikte Playstation da Dreamcast gibi tarihin tozlu raflarında yerini alacaktır. Microsoft ve Nintendo, Sony'yi piyasadan silerler diye düşünüyorum."

1678 Mesaj
19 Nisan 2013; 0:31:32 

quote:

0

OMG
WTF
STFU
PWN3D
UR A N00B
LMAO ROFL

714 Mesaj
19 Nisan 2013; 0:33:03 

Kullanıcı yorumları bence sallama hangimiz yorum yazarken "aman tanrım o da ne?" deriz ki?

Samsung Galaxy S4 Black Edit.,Sony A58,Punto 1.3 Multijet,İpad air

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 9 sa. 37 dk. kadarı kaldı.
19 Nisan 2013; 0:45:59 

Takip, yarın sipariş geçerim. Birde link atıverin

404 Mesaj
19 Nisan 2013; 0:52:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

http://gozcalistiricigozluk.com/etkisi.html

Hayal Gücü Bilgiden Daha Önemlidir.

6419 Mesaj
19 Nisan 2013; 1:00:13 

quote:

Yorumlarınızı bekliyoruz

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
19 Nisan 2013; 1:09:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Enişten was here

http://gozcalistiricigozluk.com/etkisi.html

Teşekkür ederim

@Kartal Göz

Tabikide

404 Mesaj
19 Nisan 2013; 1:12:41 

quote:

Teşekkür ederim

@Kartal Göz

Tabikide

rica ederim :)

Hayal Gücü Bilgiden Daha Önemlidir.

587 Mesaj
19 Nisan 2013; 2:52:18 

mesajım bulunsun ben de yorum bekliyorum

1561 Mesaj
19 Nisan 2013; 5:46:53 

quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

Bildiğin dolandırıcılıkl hiçbir bilimsel dayanagının olmadığını düşünüyorum Türkiye'de satılıyor daha ilk defa ismini duydum şu OMG STFU'lar da bile kendini belli ediyor.

388 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
YalancininMumu

[21 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

19 Nisan 2013; 6:15:23 

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

KALKTI

yine geldi tipini ....

1028 Mesaj
19 Nisan 2013; 6:24:40 

quote:

0

OMG
WTF
STFU
PWN3D
UR A N00B
LMAO ROFL

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
19 Nisan 2013; 12:50:05 

Dün alacağım demiştim, bazı yorumları okuduktan sonra işe yaramayacağını gördüm. Bu sizin paranızı çalmaktan birşey değildir.

http://www.doktorsitesi...siyah-camli-her/1130554

doktor doğru söylüyor lazer ameliyatı olun

6022 Mesaj
19 Nisan 2013; 12:54:07 

quote:

0

OMG
WTF
STFU
PWN3D
UR A N00B
LMAO ROFL

1 Mesaj
19 Nisan 2013; 12:55:44 

Gözlük güzel gibi özellikle benim gibi 19 yaşında olupta 14-15 senedir gözlük kullananlar için birebir . alırsam tecrübelerimi paylaşırım

Bu mesajda bahsedilenler: @NewtonunKafasınaDüşenElma

933 Mesaj
19 Nisan 2013; 12:56:07 

Göz rahatsızlıkları geri döndürülebilir değil diye biliyorum ben. Anca gözlük lens kullanırsınız yada ameleyat olursunuz.

"Celladına aşık olmuşsa bir millet,
İster ezan ister çan dinlet.
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet,
Müstehaktır ona her türlü zillet."

2562 Mesaj
19 Nisan 2013; 13:23:45 

Yakında çıkar foyası.

HERKESİN İŞİNE YARADIĞIN KADAR İYİSİNDİR BU HAYATTA!
Golf.TSI.122hp.
LENOVO IDEAPAD YOGA 13 CORE İ5 1.8GHZ.

360 Mesaj
19 Nisan 2013; 13:28:59 

65 liraya hiçbir ürün, özellikle konu göz ise, verdiği vaadleri yerine getiremez. Biraz kafayı çalıştırın arkadaşlar, madem böyle bir şey var neden popüler değil? Ayrıca ameliyat fiyatları can yakarken, 65 liraya ameliyat kadar olmasa bile birden bir şeylerin değişeceğine inanmak komik bence. Yine ülkemizde sağlık açısından birilerini dolandırmaya çalışıyor birileri. Yazık.

Galaxy S II, Toshiba L675-10Z, Macbook Air 13.3'', Toyota Corolla 2006 1.6, Bodybuilder, Computer Engineering

1716 Mesaj
20 Nisan 2013; 15:47:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Narthyard

65 liraya hiçbir ürün, özellikle konu göz ise, verdiği vaadleri yerine getiremez. Biraz kafayı çalıştırın arkadaşlar, madem böyle bir şey var neden popüler değil? Ayrıca ameliyat fiyatları can yakarken, 65 liraya ameliyat kadar olmasa bile birden bir şeylerin değişeceğine inanmak komik bence. Yine ülkemizde sağlık açısından birilerini dolandırmaya çalışıyor birileri. Yazık.

Haklı olabilirsin, ancak bu gözlük belki işe yarıyordur, ayrıca 'egzersiz gözlük' olarakta geçiyor ismi, yani tedavi amaçlı bir ürün değil. Biraz fazla mı önyargılı oluyoruz sanki? Ayrıca sayfada 'memnun kalmazsanız paranızı iade ediyoruz' yazmışlar.

185 Mesaj
20 Nisan 2013; 15:52:36 

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Nisan 2013; 15:54:16 

Belki Tutar

208 Mesaj
20 Nisan 2013; 16:04:03 

güneş gözlüğü gibi siyah gösteriyomu

360 Mesaj
20 Nisan 2013; 16:10:59 

quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

Haklı olabilirsin, ancak bu gözlük belki işe yarıyordur, ayrıca 'egzersiz gözlük' olarakta geçiyor ismi, yani tedavi amaçlı bir ürün değil. Biraz fazla mı önyargılı oluyoruz sanki? Ayrıca sayfada 'memnun kalmazsanız paranızı iade ediyoruz' yazmışlar.

Deneyen birisi olursa, şüphelerimiz kalkar gibi. Benim deneyen olmayacağım kesin ama dediğin doğru olabilir yani bir küçük ihtimal var. Etkisi çok çok az olup yine hiç yoktan iyi bir ürün olabilir.

Galaxy S II, Toshiba L675-10Z, Macbook Air 13.3'', Toyota Corolla 2006 1.6, Bodybuilder, Computer Engineering

8 Mesaj
20 Nisan 2013; 19:03:46 

Arkadaşlar bugün siparişim geldi. Boynuma iple takıp dolaştığım gözlükten hiç olmazsa gündüz saatlerinde kurtulabilirmiyim diye düşünerek aldım. Son derece kalitesiz bir malzemeden yapılmış bir ürün ama hayret edilecek bir faydasını gördüm hem de ilk gün.
24" led monitör kullanıyorum gözlüksüz baktığım da eski crt monitörler gibi bombeli görüyorum ekranı. Gözlüğü yarım saat kadar kullandım. Gözlüksüz baktığımda o bombe hayret edilecek kadar düzeldi.
İlaç prospektüslerindeki yazıyı gözlükle bile okuyamıyordum, gözlüğümün üzerine eyegym'yi takınca okuyabiliyorum. Balkondan uzaktaki evlere baktığımda pencereleri olduğunu farkediyordum bu gözlükle net bir şekilde görebiliyorum. Bu arada Hipermetrop astigmat var bende, uzak gözlüğüde kullanmıyorum.
Bu gözlükten neden beklentiye girdiğimi de yazayım bilginiz olsun. Monitör karşısında saatlerde oturduğum için sık sık başım ağrıyordu. Göz doktoruna gittim ve bana bir gözlük verdi. Gözlüğü kullanmaya başladıktan bir hafta sonra tamamen gözlüğe bağımlı hale geldim. Aslında gözlük olmadan ekranı rahatça görebiliyordum. Gözlerim gözlüğe çabuk alıştı. Bu gözlüğünde böyle bir etkisinin olabileceğini düşünerek aldım. Doktorlar ne derler bilmiyorum ama Avrupa'da göz kusurlarının düzeltilmesinde göz egzersizlerinin kullanıldığını biliyorum.
İlk gün izlenimlerim sırasıyla şöyle:
1. Göze giren ışığı azaltıyor bu nesneleri daha net görmeyi sağlıyor. Gözlükle karanlık bir ortamda siyah zemin üzerindeki desenlere bakarsanız hiç bir şey göremezsiniz. Ancak aydınlık bir ortamda gözlüğünüzü bırakıp bunu kullanabilirsiniz.
2. Birinci gün gözlerle beraber boynumda epey egzersiz yaptı. Başlarda deliklerden birine odaklanmak zorunda kaldığım için baktığım herşey için başımı çevirmem gerekti. Sonra gözlerim alıştı ve boynumu kurtardım.
3. Monitörü rahatlıkla izleyebiliyorum. Başlangıçta kendimi kısıtlanmış gibi hissettim daha sonra buna da alıştım. İnsan nelere alışıyor, garip alışkanlıklar için kimseyi hor görmemek lazım :)
4. Gözlükle bile okuyamadığım prospektüslerdeki yazıları kendi gözlüğümün üstüne eyegym gözlüğü takarak rahatça okuyabildim.
5. Orta mesafelerde bir faydası yok. okuma mesafesi ve 500-600 metre mesafelerde hayret edilecek kadar etkili.
6. Baktığınız nesnedeki ayrıntıları yakalamak için gözünüz sürekli hareket etmek zorunda. Bunu göz sporu olarak kabul edebilirsiniz. :)
7. Etkisinin kalıcı olup olmadığını henüz bilmiyorum.

2. ve sonraki günler içinde izlenimlerimi yazarım. Umarım 5 liralık plastik için para ödememişimdir.

ekleyebilirsem 2 resim ekliyorum. Biri normal halimde ekranda ne gördüğüm, 2.si eye gem ile gördüğüm ekran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat40 -- 20 Nisan 2013; 19:14:22 >

8 Mesaj
20 Nisan 2013; 19:16:07 

Bu arada şirketin reklamını yaptığımı iddia eden bir işgüzar çıkar ihtimaline karşı faturayı da ekleyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat40 -- 20 Nisan 2013; 19:18:10 >

8 Mesaj
20 Nisan 2013; 19:38:49 

quote:

Dün alacağım demiştim, bazı yorumları okuduktan sonra işe yaramayacağını gördüm. Bu sizin paranızı çalmaktan birşey değildir.

http://www.doktorsitesi...siyah-camli-her/1130554

doktor doğru söylüyor lazer ameliyatı olun

Bence doktorlarında en azından birçoğunun bu gözlüğü satanlardan farkı yok. Yani onlarda para için ticaret yapıyorlar. Doktorların her dediğini yapsaydım oğlum 6 yaşındayken bademciklerini alacaklardı. Oğlum şimdi 28 yaşında ve allaha çok şükür hiçbir sıkıntısı yok.
Kulaklarımda çınlama var yıllar sonra ilk kez doktora gittim. Burnumda sorun olduğunu, bu nedenle nefes almakta güçlük çekip çekmediğimi sordu. Sonuç olarak kulaklarımda çınlama ve bir burun ameliyatı teklifi ile eve döndüm.
Siz siz olun 8-10 doktor dolaşmadan her söylediklerine inanmayın.
Bunları bu gözlüğü almanız içinde yazmıyorum ama sırf sizin linkinizdeki doktor cevabını okuyabilmek için doktorlar sitesine üye oldum. İki satır yazıdan başka birşey yok. O üyelikteki hayal kırıklığım nedeniyle size cevap yazdım.Onlarda orada müşteri tavlamanın peşindeler.
Sonuç olarak al birini vur ötekine.

18 Mesaj
21 Nisan 2013; 14:52:22 

kullanan var mı?

1186 Mesaj
24 Mayıs 2013; 6:18:26 

quote:

Orijinalden alıntı: sedat40

Arkadaşlar bugün siparişim geldi. Boynuma iple takıp dolaştığım gözlükten hiç olmazsa gündüz saatlerinde kurtulabilirmiyim diye düşünerek aldım. Son derece kalitesiz bir malzemeden yapılmış bir ürün ama hayret edilecek bir faydasını gördüm hem de ilk gün.
24" led monitör kullanıyorum gözlüksüz baktığım da eski crt monitörler gibi bombeli görüyorum ekranı. Gözlüğü yarım saat kadar kullandım. Gözlüksüz baktığımda o bombe hayret edilecek kadar düzeldi.
İlaç prospektüslerindeki yazıyı gözlükle bile okuyamıyordum, gözlüğümün üzerine eyegym'yi takınca okuyabiliyorum. Balkondan uzaktaki evlere baktığımda pencereleri olduğunu farkediyordum bu gözlükle net bir şekilde görebiliyorum. Bu arada Hipermetrop astigmat var bende, uzak gözlüğüde kullanmıyorum.
Bu gözlükten neden beklentiye girdiğimi de yazayım bilginiz olsun. Monitör karşısında saatlerde oturduğum için sık sık başım ağrıyordu. Göz doktoruna gittim ve bana bir gözlük verdi. Gözlüğü kullanmaya başladıktan bir hafta sonra tamamen gözlüğe bağımlı hale geldim. Aslında gözlük olmadan ekranı rahatça görebiliyordum. Gözlerim gözlüğe çabuk alıştı. Bu gözlüğünde böyle bir etkisinin olabileceğini düşünerek aldım. Doktorlar ne derler bilmiyorum ama Avrupa'da göz kusurlarının düzeltilmesinde göz egzersizlerinin kullanıldığını biliyorum.
İlk gün izlenimlerim sırasıyla şöyle:
1. Göze giren ışığı azaltıyor bu nesneleri daha net görmeyi sağlıyor. Gözlükle karanlık bir ortamda siyah zemin üzerindeki desenlere bakarsanız hiç bir şey göremezsiniz. Ancak aydınlık bir ortamda gözlüğünüzü bırakıp bunu kullanabilirsiniz.
2. Birinci gün gözlerle beraber boynumda epey egzersiz yaptı. Başlarda deliklerden birine odaklanmak zorunda kaldığım için baktığım herşey için başımı çevirmem gerekti. Sonra gözlerim alıştı ve boynumu kurtardım.
3. Monitörü rahatlıkla izleyebiliyorum. Başlangıçta kendimi kısıtlanmış gibi hissettim daha sonra buna da alıştım. İnsan nelere alışıyor, garip alışkanlıklar için kimseyi hor görmemek lazım :)
4. Gözlükle bile okuyamadığım prospektüslerdeki yazıları kendi gözlüğümün üstüne eyegym gözlüğü takarak rahatça okuyabildim.
5. Orta mesafelerde bir faydası yok. okuma mesafesi ve 500-600 metre mesafelerde hayret edilecek kadar etkili.
6. Baktığınız nesnedeki ayrıntıları yakalamak için gözünüz sürekli hareket etmek zorunda. Bunu göz sporu olarak kabul edebilirsiniz. :)
7. Etkisinin kalıcı olup olmadığını henüz bilmiyorum.

2. ve sonraki günler içinde izlenimlerimi yazarım. Umarım 5 liralık plastik için para ödememişimdir.

ekleyebilirsem 2 resim ekliyorum. Biri normal halimde ekranda ne gördüğüm, 2.si eye gem ile gördüğüm ekran.

beyninde kamera mı var nasılş çektin..ulan ne adamlarsınız yaaa..açıkça reklamını yap git ne böyle senaryolar yazıyorsunuz..