Şimdi Ara

Özel Röportaj: Intel başkan yardımcısı Shelly Esque'den gençlere tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en büyük işlemci üreticisi Intel'in başkan yardımcılarından Shelly Esque sadece Donanım Haber'e konuştu. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde öğrencilere seminer veren Esque ile teknoloji ve gençler üzerine konuştuk. Teknoloji devi şirketin üst yöneticisinin fikirleri ve önerileri geleceğini teknoloji dünyasında şekillendirmek isteyenler için adeta altın niteliğinde. 

• Erdi ingilizceyi,Türkçeden daha iyi konuşuyor.En azından tane tane,Türkçe gibi makinalı gibi değil :)

• güzel olmuş
  • Arada böyle videolar biz gençler için faydalı olacaktır.

• bla bla bla :)

• erdi abi kadını mal etti :D

• Bla Bla yerine e.t.c etcetera derseniz daha kibar olur. Bla Bla Bla birazcık siz sıkıcısınız anlamınada geliyor. Saygılar

• "Neden hep aynı üniversiteden mezunları alıyorsunuz?" sorusunun cevabını alamadık.

Röportaj için teşekkürler.

• intel işlemciler android te akıcı degıl dedıgınde kadın soka gırıyor :D

• kadın istifa eden chpli kadına benziyor
  • Bence, tavsiye vermeyi bırakmalı ve intel tabanlı android telefonların performans seviyesinin yerlerde süründüğünü kabul etmeliler. Ayrıca bir programlama öğrencisi olarak "yarışmalara katılın" dan başka bir mesaj alamadığımıda belirtmeliyim.
    Saygılar ...

• para verimde mikrofon alın, kadına uzatınca çıkardığı ses uyuz etti.

• Erdi abi naptın sen ya kadına fena laf soktun hem yenilikçi düşün diyor sonra kendi tekrara düşüyor

Bu arada yok benchmark uzmanı değilmiş falan geçsin bunları yazılım konusunda telefonlarda yetersizler stabiliteden eser yok arm ezip geçiyor
  • ben telefonumu seviyorum ama
  • Mesaj bulunsub

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakkaten benim en uyuz olduğum şey de mikrofon kablosundaki jack lardan gelen o pat pat sesine uyuz oluyorum 2 tane yaka mikrofonu olsun ses temiz olsun...

• işte bu, videonun basında düşündüğüm sey biraz basit bir roportaj olduguydu sonrasında ise fikrim değişti sebebi Erdi Ozuag farkıydı...çnk basta sürekli edinimlerini fikirlerini aldık ancak bi bakımada ego tavan oldu:) tam havaya girip birde diğer firmaları altına alınca Erdi Bey orda bi dur dedi ve gereken cevapları verdi simdi benim merak ettiğim sey diğer firmaların bu roportajdan sonra donanım habere ne gibi ayrıcalıklar sağlanıcağıdır:D

• quote:

Orijinalden alıntı: Kusadasi76

Bla Bla yerine e.t.c etcetera derseniz daha kibar olur. Bla Bla Bla birazcık siz sıkıcısınız anlamınada geliyor. Saygılar

Belki bundan dolayi baskan yardimcisi "siz satamazsiniz, gazetecisiniz" dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadını çok sıkıştırmışsınız hocam
    ayrıca çok içten cevaplar vermiş bence gerek tavsiyeleri gerek yazılım-donanım konusunda düşünceleri.
  • 3:30 da ki soruya tam olarak cevap vermedi bence. Yani böyle prestijli bir firmada çalışacaksak İTÜ den aşağı olmayacak.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.