Şimdi Ara

digiturk hd kanal sıralaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
11.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

digiturk'un hd9103 model cihazını kullanıyorum, hd aboneliğim var. düne kadar normal kanalların yerlerine hd kanallar çıkıyordu kanal listesinde (ör: 25. kanal atv hd) fakat dün ethernet ayarlarını yaparken fabrika ayarlarına dönüp digiturk kurulumu yaptıktan sonra bu sıralama tamamen yalan oldu şu anda 25. kanalda atv hd yerine sd atv var, diğer kanallarda aynı şekilde.

ben bunu eski haline getirmek istiyorum ne yapmam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim.

• yeniden kanal kurulumu yap olmadı yatarken 1 nolu kanalı açıp standby konumunda bırak.
  • kendi sırası yokmu zaten onların
  • Normal bir durum kutu otomatik olarak 1-2 güne eski haline döner.
  • çözüm şöyle oldu arkadaşlar
    digiturk müşteri hizmetylerini anlattım, durumu anlattım, birlikte tekrar kurulum yapalım dedi müşteri hizmeti. Birlikte tekrar kurulum yaptığımda kanal sıralamalrı eski haline döndü.
    aynı problemi yaşayanların müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirmesi yeterli
  • Humax 9004 fovori kanal sıralamasında hangi sırayla eklersen o şekilde kalıyor.
  • Bizde de otomatik geçmiyor ki, izleyeceğimiz kanalın başına 3 koyuyoruz (77 ligtv - 377 ligtv hd) bu şekilde olmuyor mu? otomatik mi geçiyor normalde?
  • normalde hd paketi varsa 77'den hd olarak izleyebiliyorsun.
  • Sadece yeniden kolay kurulum yap, eskisi gibi 25de ATVHD 26da FOX HD gibi olacaktır. Düzelecek.
  • eğer olmazsa cihazı kapatıp tekrar açın.
  • aynı sorun şimdi de ben de oldu. kapatıp açtım, fişi çekip taktım, gece standbye da bekledi, kaç kere tekrar kurulum yaptım yine düzelmedi. bu konuya denk geldim, ben de müşteri hizmetlerini arayacağım birazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: enorton

aynı sorun şimdi de ben de oldu. kapatıp açtım, fişi çekip taktım, gece standbye da bekledi, kaç kere tekrar kurulum yaptım yine düzelmedi. bu konuya denk geldim, ben de müşteri hizmetlerini arayacağım birazdan

müşteri hizmetlerii arayın hd kanal sıralamasının yapılmasını isteyin bir sinyalle oluyor. sıkıntı yok yani.
  • can-can-can kullanıcısına yanıt
    evet müşteri hizmetleri ile beraber kurulum yaptık, sinyal gönderdiler ve düzeldi. Teşekkürler
  • platformlarında işte bu sıkıntısı var normal uydu cihazlarında kendi sıralamanı kendin yapabiliyon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.