Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.428
Cevap
37
Favori
48.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sıkıntı. bende boşa indirmiş bulundum. akşam malum yerden izlerim. türkçe yayınlanmış
  • diziden full aksiyon beklemek bence yanlış. GoT dada her bölümde aksiyon olmazdı-olmuyor. Muhabbetler, sahneler ortam bile şahsen beni eğlendirmeye yetiyor.
  • Asassin's Creed Black Flag oyunu bile daha etikleyici. Dizinin aksiyon sıkıntısı var, tabii bu bütçeyle alakalı bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0mniscient

Asassin's Creed Black Flag oyunu bile daha etikleyici. Dizinin aksiyon sıkıntısı var, tabii bu bütçeyle alakalı bir durum.

Bu tamamen beklentiyle alakalı. Aynı muhabbet Game of Thrones için de sürekli dönüyordu. Benim açımdan iki dizinin de bu şekilde ilerliyor olması onları daha izlenebilir kılıyor.
  • musAKka kullanıcısına yanıt
    Müzikte bir kural vardır, kural demeyelimde bir gelenek vardır. Tempoyu düşük tutarsınız veya aynı ritimde gidersiniz, sonra birden tempo artar. Dinleyicinin hisleri en üst düzeye çıkar, sonra birden veya yavaş yavaş tempo tekrar düşer. Sonra yine artar vs.. Eğer böyle yapmazsanız, ninni gibi veya insanı uyuymaya teşvik eden şeyler çıkar ortaya..
    Bu tür dizilerin gerek bütçesi , gerek stratejik hamle nedenleriyle ağırdan aldıkları durumlar olur. Zaten korsan dediğimiz, 7/24 savaşan, sevişen kişiler değildir. Fakat kaç bölüm geçti hala şöylemi yapsak, böylemi yapsak diye düşünüp duruyorlar, buda tempoyu çok düşürdü.
  • alt yazı gelmedimi daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkaralar

alt yazı gelmedimi daha

Çevirmenin keyfi bekleniyor. Zaten çıkmadı diye bölümü indirmedim. Yarın da gelmezse ilk defa online izleyeceğim bir diziyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

quote:

Orijinalden alıntı: alkaralar

alt yazı gelmedimi daha

Çevirmenin keyfi bekleniyor. Zaten çıkmadı diye bölümü indirmedim. Yarın da gelmezse ilk defa online izleyeceğim bir diziyi.

Yok yav online dizi izleyecek kadar düşmedik daha çıkasıya kadar beklerim.
  • Çok dizi izliyorum güncel olarak. Bunu sonraya bırakırsam yetişemem hocam zaten yoğunum. Bakalım herhalde biter çevirisi.
  • işe bak hala alt yazı bekliyoruz
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Benimde haftada izlediğim 4 5 dizi var + her hafta bir film izliyorum, kaçırınca sıkıntı oluyor ne izlemiştim nerede kalmıştı oluyor gece yatmadan 40 50 dk dizi iyi gidiyor.
  • Dizi olmadan olmaz ya.. Bakalım direkt yükleyecek herhalde hiç güncellemede yok altyazıda. Online sitelerin hiçbiri gerçek HD değil. Nerede 720p indirip Splash PRO ayarlarıyla izlemek nerede online izlemek, dağlar var arada.
  • Yeni bölümle beraber yayınlanacak heralde altyazı
  • Gelmiş sonunda altyazı.
  • 2. sezon 7. bölümün niye hd si yok hiç biyerde bulan var mı?

• Çoktan yayınlandı, indirdiğiniz yerlere gelmemiştir.
  • s02e05

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 13 Mart 2015; 15:13:00 >
  • ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Valla ben Dizipub ya da Dizibox dan Idm ile indiriyorum 720p gayet kaliteli hem altyazı gömülü olduğu için uğraştırmıyor bence ha kendi yaptıkları altyazı mükemmel değil ama idare ediyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dante87 kullanıcısına yanıt
    Dizide çokça güldüren sahne ve diyaloglar var bana göre zevkler renkler sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • akşam cnbc e de var diye çeviri sallamıyorlar mı nedir anlamadım kaç saat oldu kaynak altyazı çıkalı
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.