Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.427
Cevap
37
Favori
48.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah belanızı versin sizin. Bu ne lan?

Açık ara en çok sevilen karakter diye yaptılar bunu kesin. Biz reyizin karizmasını sevdik, duruşunu sevdik, konuşmasını sevdik. Şimdi bu adam vurduruyor mu yani?

Böyle cool bir karakterin karizmasını anca bu kadar çizebilirlerdi. Helal olsun. Kadının kocasının kırık olduğunu anlamıştım ama Flint.

2 bölümdür savaş sahnesini de erteliyorlar çok kıl oldum bu duruma.

• Yeni reisin Charles Vane ilan edilmesine geri sayım.
  • Söylemeyin böyle şeyler..

İnsanın diziyi izlemesinde %70 pay sahibi karakterin bu hale gelmesi paramparça etti beni. Kızmıştık bir de zamanında Miranda neden rahiple sevişti diye. Hakkıymış kadının.
  • flinta gibi adama yapılır mı bu be

hemen ümidinizi kaybetmeyin beyler

belki güzel, cilveli bi hatun ex reyisimiz flint'in aklını alır ve onu hak yoluna geri kazandırır Max'in bi tadına baksa normalde döner aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

flinta gibi adama yapılır mı bu be

belki güzel, cilveli bi hatun ex reyisimiz flint'in aklını alır ve onu hak yoluna geri kazandırır Max'in bi tadına baksa normalde döner aslında

Max'in tadına bakan bir daha iflah olmuyor zaten Flint reyiz yüzünden kızdım diziye, ama zaten epi topu 10 bölüm var 2 bölümdürde savaşı erteliyorlar.

• dizi çok iyi de
    o neydi öyle ya 2 bölümdür vane tutmaya başlamıştım artık tamamen onu tutuyorum
  • 2x4 'ü dikkatli izlemedim , telefonla falan oyalanıyordum. Önemli bir şey oldu mu
  • yuh lan. ne bölümdü . ne zamandır böyle ters köşeye yatıran bi dizi sahnesi görmemiştim.bravo
  • Vane'i tek sevmeyen ben miyim ya?

Flint ölemez öldürelemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Max'in tadına bakan bir daha iflah olmuyor zaten Flint reyiz yüzünden kızdım diziye, ama zaten epi topu 10 bölüm var 2 bölümdürde savaşı erteliyorlar.

Max ile diğer Kaptan arasında bir şey olmadı sanırım ben görmedim en azından. Diğer kızlı saçlı ile 3 lü oldu fakat hep kızıl saçlı ile birlikte oldu diyebiliyorum maxde eşantiyon olarak onun yanındaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

quote:

Max ile diğer Kaptan arasında bir şey olmadı sanırım ben görmedim en azından. Diğer kızlı saçlı ile 3 lü oldu fakat hep kızıl saçlı ile birlikte oldu diyebiliyorum maxde eşantiyon olarak onun yanındaydı.

Kaptanla Max kızıl hatunu hoş etmeye çalışıyor, bir birlerine dokunmadılar sanırım dediğin gibi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

quote:

Kaptanla Max kızıl hatunu hoş etmeye çalışıyor, bir birlerine dokunmadılar sanırım dediğin gibi.

Benim anlıyamadığım bunlar birlikte olurlarken tertemizler fakat dışarı çıkınca üstleri başları pis ne iş anlamadım doğrusu. Yani hiçmi yıkanmıyorlar arkadaş yıkancak yer komu koca hisarda.

• beyler konu korsanlık ama dizi harbi krosan dizisi mi ? yoksa abuk subuk diğer konuları mı işliyolar ?
  • ben Jack yerinde olsam Anna'ya derim az çekil Max'inde canı çekmiştir göz hakkı bu
  • 2x5

bölümün sonunda sesli bir şekilde hoaydaaaaaaa dedim vane içeri dalınca bir daha dedim
  • 2.sezona basliyacam nasil 2.sezon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

2x5

bölümün sonunda sesli bir şekilde hoaydaaaaaaa dedim vane içeri dalınca bir daha dedim

• Güzel sürükleyici bir diziymiş prodüksiyon kalitesi iyi her taraf cgi değil çoğu yer gerçek mekan. Ne yalan söyleyim AC Black Flag dan sonra başladım The Borgias a da AC Brotherhood dan sonra başlamıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semruk -- 28 Şubat 2015; 15:53:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

2x5

Aynen
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.