Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.428
Cevap
37
Favori
48.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Kaptan Flint ve John Silver'a kimse karşı koyamaz benden söylemesi. Ayrıca bu dizide Flint & Guthrie sevişmesi birgün olacak yazın kenara. Dizi çok iyi girdi ikinci sezona. Serdümennin değişmesi de iyi olmuş açıkçası. Ayrıca bu nasıl bir karizmadır;

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!)

İkisininde kafasında 40 tilki dolaşıyor hocam haklısınız o konuda. Sezon finaline doğru Flint& Guthrie veya Flint & Barlow sevişmesi görürüz kesin. Önceki serdümen de şimdiki serdümen de acayip uyuz herifler. Bir an evvel postalarlar umarım.

• Barlow istemiyorum hocam. Çünkü biliyorsun
    ilk sezonda bir rahiple sevişmişti, çok üçkağıtçı birisi.
    Bu serdümenler de İskoç sanırım. Hepsinin tip soğuk nevale fazlasıyla iticiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Barlow istemiyorum hocam. Çünkü biliyorsun
    ilk sezonda bir rahiple sevişmişti, çok üçkağıtçı birisi.
    Bu serdümenler de İskoç sanırım. Hepsinin tip soğuk nevale fazlasıyla iticiler.

Vane in yanındaki hatunada atar yaptı zaten. Kadın kudurmuştur iyice, Flint gelsede ateşini söndürse :D
    Serdümenlerin hepsi sıkıntılı, düzgünü yok hiç. :D

• Beyler az önce 6.bölümü izledim bişey soracağım

Billy öldü mü
  • son bölümde vane baba ne köpürttü off
  • Yeni sezon bomba gibi basladi. Hem vane hem flint. Ama o gozluklu serdumene sinir oluyorum. Tek goz de isleri karistiracak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezona geçen hafta başlayıp, biraz önce İkinci sezonun ilk bölümünü de izlemiş bulunmaktayım. Gayet hoş dizi. Gayette iyi ilerliyor. Silver & Flint gerçekten iyi işler yapacak gibi dizide.

Özellikle gemide ki sorgu sahnesinde Silver'ın hemen ötmesi üzerine Flint'in verdiği tepki sesli gülmeme sebep oldu. Umarım bu kalite hiç bozulmaz.

Bu arada bölümler hangi gün çıkıyor?
  • Biraz daha sağlam konu bulmalarını ümit ediyorum. Konu olarak kötü değil ama piyasadaki dizilerle yarışacak bir konusu yok. He deniz-korsan alanında en iyi dizi ona lafım yok zaten o yüzden sürekli izletiyor

• Biraz daha sağlam konu bulmalarını ümit ediyorum. Konu olarak kötü değil ama piyasadaki dizilerle yarışacak bir konusu yok. He deniz-korsan alanında en iyi dizi ona lafım yok zaten o yüzden sürekli izletiyor

• quArex kullanıcısına yanıt
    Türkiye saatine göre Cumartesi gecesi/Pazar sabahı saat 4'te.

Bu arada 2x02'nin imdb karakterler sayfasında
    Billy gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord of Light -- 31 Ocak 2015; 20:20:48 >
  • herkes diziyi öneriyor sizce nasıl baslamalı mı
  • obaaa

flint Man O' War a kaptan oldu. Kendim olmuş kadar sevindim. Önceden sevmezdim bu sinsiyi ama 2. Sezonda sevmeye başladım. Vane reyisin garip davranması da buna sebeplerden biri.

• Bu sezon ilk sezona göre baya gelişme var.. Gerilimli bir bölümdü 2.bölüm çok beğendim.

Flint başa geçti yine.. Diziye yeni giren korsan harbi geriyo insanı bakalım nasıl bir çözüm üretecekler.. Vane müdahale edecek mi bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Light

Türkiye saatine göre Cumartesi gecesi/Pazar sabahı saat 4'te.

Bu arada 2x02'nin imdb karakterler sayfasında
    Billy gözüküyor

Hocam ben 6.bölümü bitirdim şu an.

Billy denize düşmüştü acaba donanma gemisine mi aldılar onu

• Şu flashbackler ne kadar güzel olsada biraz sıkıcı geçiyor gibi. Billye ne oldu hakikaten öldümü kaldımı belli değil Flint adam işi biliyor aldı yine kaptanlığı aldı o tekgözlü adam psikopat çıktı iyi oldu bu durum. Guthrienin işi zor gibi Vane bakalım yardım etcekmi ona.

Şu sahne nedir ya arkadaş.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ab/5c/7b/ab5c7b5dc3b400df584d255f757e867d.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 1 Şubat 2015; 19:39:44 >

• S2e2 de cevaba ulaşacaksın. tam olmasa da.

2.2 spoiler

Billy urca de liöa nım olduğu karaya vurmuş sanırım. urca nın kaptanı olabilir komuşan adam. Bizi bu yerden kurtarabileceğine inanıyorum falan diyodu.

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

Şu flashbackler ne kadar güzel olsada biraz sıkıcı geçiyor gibi. Billye ne oldu hakikaten öldümü kaldımı belli değil Flint adam işi biliyor aldı yine kaptanlığı o tekgözlü adam psikopat çıktı iyi oldu bu durum. Guthrienin işi zor gibi Vane bakalım yardım etcekmi ona.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ab/5c/7b/ab5c7b5dc3b400df584d255f757e867d.jpg

Sahildeki adam Billy di galiba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Şu flashbackler ne kadar güzel olsada biraz sıkıcı geçiyor gibi. Billye ne oldu hakikaten öldümü kaldımı belli değil Flint adam işi biliyor aldı yine kaptanlığı o tekgözlü adam psikopat çıktı iyi oldu bu durum. Guthrienin işi zor gibi Vane bakalım yardım etcekmi ona.

2 sezon başlangıcındamı geçti ben hiç görmedim çünkü yoksa diğer sezondamı kaldı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

2 sezon başlangıcındamı geçti ben hiç görmedim çünkü yoksa diğer sezondamı kaldı?

2x2 de hocam :D

• Kaptan Flint

Vane'in nesini seviyor millet anlamadım Ned Low ortalığı dağıtırken izledi sadece Flint olsa ayarı verirdi. Ayrıca flashbackler çok iyi. 2. sezon ilk 2 bölümü harika gidiyor bence. Ned Low'da ortalığı karıştıracak gibi ama Flint Reyiz hepsine ayarı vericek kimse meraklanmasın

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.