Şimdi Ara

LG : Optimus G'nin devam modeli daha farklı ve benzersiz olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG : Optimus G'nin devam modeli daha farklı ve benzersiz olacak

LG'nin geçen yılın amiral gemi modeli olarak pazara sunduğu ilk Snapdragon S4 Pro işlemcili akıllı telefon olan Optimus G, dönemindeki iddialı donanım özelliklerine rağmen yaygın kullanıma sunulmakta geç kalınca rakiplerinin amiral gemi modellerinin gerisine düşmüştü.

Model ile ilgili bazı eleştirileri göz önüne alan LG, Optimus G Pro adında 5.5 inçlik Full HD ekran ve Snapdragon 600 çözümü barındıran bir geçiş modeli ile tepkileri dindirmeyi hedeflemişti. Ancak gelen bilgiler asıl amiral gemisinin ikinci nesil Optimus G modeli olacağı yönünde.

LG'nin mobil pazarlama şefi Won Kim de bu bilgileri teyit ediyor. Bir röportajda Kim, Optimus G'nin devam modelinin benzersiz ve farklı olacağını dile getirdi. Modelin Optimus G Pro'dan tamamen ayrılacakken, 5 inçlik boyuta yakın olacağı belirtiliyor. Kim bunun dışında herhangi bir detay vermiyor.

Bir süre önce LG'nin Google ile devam eden ortaklığının ikinci meyvesinin 5.2 inçlik Nexus 5 olacağı iddia edilmişti. Kim'in açıklamaları ile Optimus G stratejisinde olduğu gibi 5.2 inçlik ekrana sahip bir Optimus G 2 ve Nexus 5 modellerinin arka arkaya pazara sunulacağına dair ihtimaller güçleniyor. Modelin yılın üçüncü çeyreğinde pazarda olması bekleniyor.

• 2013 te tanıtılır 2015 te televizyon izlerken birden türkcell reklamı girer ve başlar muhabbet LG Optimus G2 ilk defa ve sadece türkcell de üstelik tarifenize ek sadece 250tl taksitle:)

• Lg uyan artık. Nerenden tutsak elimizde kalıyorsun.

• turkcell avea ve vodafone tarifeye ek XXXXTL peşin 2999 TL 3000 veya 3001 değil

• Keske zamaninda cikartsa telefonlarini lg. Optimus g yi inceledim gercekten cok guzel telefon yapiyor lg. Samsung kullaniyorum lg nin ara yuzu daha kullanisli ve islevsel :) ciddi ciddi degistirebilirim telefonu.

• telefon çıkar güncelleme yapma,sende daha çok uğraşırsın lg....

• quote:

Orijinalden alıntı: isomania

Keske zamaninda cikartsa telefonlarini lg. Optimus g yi inceledim gercekten cok guzel telefon yapiyor lg. Samsung kullaniyorum lg nin ara yuzu daha kullanisli ve islevsel :) ciddi ciddi degistirebilirim telefonu.

Optimus G yi bende inceledim gerçekten dediğin gibi

• Elinde bu kadar teknoloji ve bilgi birikimi olduğu halde kendini tanıtamayan, Yazılım desteği zayıf ,Ürünleri pazara geç süren başka bir firma var mıdır acaba? HTC bile kendini dünyaya daha iyi tanıtıyor:)

• Lg her zaman güzel kaliteli telefonlar yapıyordu. Donanımdan yana hiç bir zaman sorunu olmadı. Hatta 3D ekran gibi rakiplerinin ötesinde donanımlarlada geldi. Ama kötü yönetim, modellerde yapılan stratejik hatalar ve verilmeyen güncellemelerle tüketiciyi kendine küstürdü. Bir kere moment kaybolduğunda ne kadar iyi model çıkartırsanız çıkartın rüzgarı tersine çevirmesi zor oluyor.

• Güzel haber
  • Adamlarda samsung gibi yaygın bir satış ağı yok. Sen telefonu tanıt biz 6 ay sonra görelim. Sonra niye samsung yada apple kadar Satamıyorum.. Bir kez olsun LG telefon almayi düşünüyorum..

• Samsung LG gibi telefon yapsa iPhone falan konuşan olmazdı piyasada... Pazarlama önemli maalesef... S3 gibi bir kalitesiz alet milyonlarca satabiliyorsa Samsung'u bu konuda tebrik etmek gerekir...

LG Optimus G'yi adam gibi inceleyen herkes, üstteki sözlerimin gerçekliğini anlayacaktır... Ayrıca güncelleme konusunda da şimdilik iyi gidiyor Optimus G modeli için...
  • lg'nin tel'ini almıycan tv'sini alıcan

• tegra2 ve LG x2 gibi olmadı mı?

• ilkleri yapan LG birde istikrar bekliyoruz senden yazılım ve reklam konusunda .

• LG önce güven tazelesin kazansın...zira bu yolda çok işleri var...

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

2013 te tanıtılır 2015 te televizyon izlerken birden türkcell reklamı girer ve başlar muhabbet LG Optimus G2 ilk defa ve sadece türkcell de üstelik tarifenize ek sadece 250tl taksitle:)

Çok doğru

• '... devam modeli'

iyice almancılar gibi oldunuz ey DH editörleri :)

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

telefon çıkar güncelleme yapma,sende daha çok uğraşırsın lg....

Lg yeni nesillerin hemen hemen hepsine 4.1.2 yi verdi. anca boş konuşursunuz.
  • Lg nin kendi pazarına 5.0 , diğer pazarlara 5.5 vermesinin sebebi çekik gözlüler küçük insanlar olduğu için tutamayacaklarını düşünmüşlerdir. Çok tartışıldı bu konu ama tek sebebi bu diye düşünüyorum :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.