Şimdi Ara

Cut The Rope: Time Travel, Appstore'daki yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

ZeptoLabs tarafından geliştirilen başarılı seri Cut The Rope'un yeni oyunu Cut The Rope: Time Travel, nihayet Appstore'daki yerini aldı.

Mobil oyuncuları zamanda geriye götürerek şeker canavarının atalarıyla tanıştıracak olan yapım, fizik tabanlı yeni bulmacaları ile eğlence dolu saatler vaat ediyor. Taş devri, ortaçağ, rönasans, eski mısır ve eski yunan dönemlerinden izler taşıyan yapımda korsan temasının da yer edindiğini belirtelim.

Serinin beğenilen dinamiklerinin korunarak yeni materyaller ve zamanda yolculuk temasıyla zenginleştirildiği  Cut The Rope: Time Travel'a aşağıdaki bağlantı linklerinden ulaşabilirsiniz.

Dipnot: Yapım, Türkiye Appstore'da satışa sunulduğu an linkler devreye girecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnyxousTR

25pp sagolsun cut the rope serisinin hepsını bıtırmıstım bunuda bıtırecem

25ppdeki oyunların, uygulamaların vb. parayla satılanlardan herhangi bir farkı var mı kalite açısından ? Bir de, HD sürümleri var mı bu 25pp denilen şeyde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surprise Mothafucka

quote:

Orijinalden alıntı: AnyxousTR 25pp sagolsun cut the rope serisinin hepsını bıtırmıstım bunuda bıtırecem
    25ppdeki oyunların, uygulamaların vb. parayla satılanlardan herhangi bir farkı var mı kalite açısından ? Bir de, HD sürümleri var mı bu 25pp denilen şeyde ?

var ancak bunlar forumda yasak pm ile bilgi edinin bence

• Free App Slot'da baya puan birikti indirecek şey arıyordum çıkarsa direkt indiririk, boşuna korsana başvurmayalım.
  • Güzel oyun..
  • Hdsi paralı olsunda hd olmayan versiyonu ücretsiz olmalıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

Free App Slot'da baya puan birikti indirecek şey arıyordum çıkarsa direkt indiririk, boşuna korsana başvurmayalım.

Free App Slot nedir? Puan birikmesi derken? Biraz açabilir misiniz?
  • Ben aldım oynuyorum gayet güzel oyun..

• Cut The Rope'un en güzel serisi olmuş bence.

• ya bu oyun çok sevimli de ilerledikçe çok zorlaşıyor. ya da ben uğraşmayı sevmiyorum.
  • Bu oyunu tek ben mi sevmiyorum çok sıkıcı geliyor bana

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.