Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4'te neden FM Radyo özelliği yok? İşte cevabı... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
388
Cevap
2
Favori
29.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok canımm ne gerek var radyoya S4 canavar canavarr :D :D :D başka telefonda kaldırsalar radyoyu samsuncular basardı forumu dalga geçmek için :)

• radyo olmasada olur canım zaten gereksizdi. samsung doğru olanı yapmış.
  • s4minide olsunda gerisi beni baglmaz s4mini nezaman çıkacak sayın editörler bilginiz varmı ?

• Her ne kadar hayatımda bir kez dahi olsun telefondan radyo dinlemesemde dileyenler mutlaka vardır haberi okuyunca kendi telefonumun menüsüne girip baktım varlığı hiç dikkatimi çekmemişti , sonuç itibarıyla S4 almayı düşünen biri aa radyo yokmuş almıyorum diyeceğini sanmam Samsung için hayati bir karar olmasa gerek.

@LilTunechi
    Radyo ile bluetooth bir değil, bluetooth çok sorun olmaz nfc var artık çoğu cihazda bedava ve bluetooth'dan daha hızlı data alışverişi yapabiliyorsunuz ve çok kullandığım bir özellik, şu da bir gerçek bluetooth sadece data alışverişi için kullanılmıyor, bluetooth kullaklık kullanan kişi sayısı azımsanmayacak kadar çok, tamamen cihazdan çıkarılacağını sanmam fakat data alışverişi için nasıl kızılötesinin yerini bluetooth aldıysa bluetooth'un yerini de nfc alabilir tabi bunlar bir kaç yılda olacak şeyler değil, her cihazda fix gelmiyor nfc

• Samsung iyice milleti saf yerine koymaya başladı,yuh...

• quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

Her ne kadar hayatımda bir kez dahi olsun telefondan radyo dinlemesemde dileyenler mutlaka vardır haberi okuyunca kendi telefonumun menüsüne girip baktım varlığı hiç dikkatimi çekmemişti , sonuç itibarıyla S4 almayı düşünen biri aa radyo yokmuş almıyorum diyeceğini sanmam Samsung için hayati bir karar olmasa gerek. @LilTunechi Radyo ile bluetooth bir değil, bluetooth çok sorun olmaz nfc var artık çoğu cihazda bedava ve bluetoothdan daha hızlı data alışverişi yapabiliyorsunuz ve çok kullandığım bir özellik, şu da bir gerçek bluetooth sadece data alışverişi için kullanılmıyor, bluetooth kullaklık kullanan kişi sayısı azımsanmayacak kadar çok, tamamen cihazdan çıkarılacağını sanmam fakat data alışverişi için nasıl kızılötesinin yerini bluetooth aldıysa bluetoothun yerini de nfc alabilir tabi bunlar bir kaç yılda olacak şeyler değil, her cihazda fix gelmiyor nfc

NFC Bluetooth ve/veya wifi araciligi ile dosya transferi sagliyan bir metod. Bluetooth'un yerini alamaz yani :) Arti nfc transferleri genelde iki ayni marka cihaz arasinda kullaniliyor. HTC one ile Samsung s4 arasinda kullanamiyorsun henuz. Nfc daha cok kasada hizli odeme vs isler icin dusunulmus bir teknoloji... Fm radio amerikada tamamen kaldirildi. Analog yayin kalmadi orada o yuzden iphone ve yeni galaxy fm radyo ozelligi koyulmadan satiliyor. Ozetle abd'yi avrupayi dusunerek amiral gemiler tasarlaniyor tr'yi hindistan'i, cin'i hesaplayarak degil malesef...

• ilk balkışta büyük bir eksik gibi gelsede 2 yıldır kullandıgım s2'imde toplamda 2 saat fm radyo dinlememişimdir, dolayısı ile bence yaptıkları araştırma dogru, ben s4 alan adamın fm radyoyla işi olacagını sanmıyorum.. ya wi-fi, ya 3g yada kendi müzik arşivini kullanıyor çok çok büyük bi kesim telefonda müzik dinlemek için.

• Ders çalışırken Joy Türk Akustik açık olur hep

• iphone da radyo yokken 3 sene önce , samsung un fanları nası saldırıyordu. NOLDUU ?? steve jobs yine geleceği görmüş flash gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: homeedition88

NFC Bluetooth ve/veya wifi araciligi ile dosya transferi sagliyan bir metod. Bluetooth'un yerini alamaz yani :) Arti nfc transferleri genelde iki ayni marka cihaz arasinda kullaniliyor. HTC one ile Samsung s4 arasinda kullanamiyorsun henuz. Nfc daha cok kasada hizli odeme vs isler icin dusunulmus bir teknoloji... Fm radio amerikada tamamen kaldirildi. Analog yayin kalmadi orada o yuzden iphone ve yeni galaxy fm radyo ozelligi koyulmadan satiliyor. Ozetle abd'yi avrupayi dusunerek amiral gemiler tasarlaniyor tr'yi hindistan'i, cin'i hesaplayarak degil malesef...

yazdığım mesajı dikatli okumamışsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

Her ne kadar hayatımda bir kez dahi olsun telefondan radyo dinlemesemde dileyenler mutlaka vardır haberi okuyunca kendi telefonumun menüsüne girip baktım varlığı hiç dikkatimi çekmemişti , sonuç itibarıyla S4 almayı düşünen biri aa radyo yokmuş almıyorum diyeceğini sanmam Samsung için hayati bir karar olmasa gerek.

@LilTunechi
    Radyo ile bluetooth bir değil, bluetooth çok sorun olmaz nfc var artık çoğu cihazda bedava ve bluetooth'dan daha hızlı data alışverişi yapabiliyorsunuz ve çok kullandığım bir özellik, şu da bir gerçek bluetooth sadece data alışverişi için kullanılmıyor, bluetooth kullaklık kullanan kişi sayısı azımsanmayacak kadar çok, tamamen cihazdan çıkarılacağını sanmam fakat data alışverişi için nasıl kızılötesinin yerini bluetooth aldıysa bluetooth'un yerini de nfc alabilir tabi bunlar bir kaç yılda olacak şeyler değil, her cihazda fix gelmiyor nfc

iphone ile dalga geçenlerin telefonu iphone gibi olscak.Önce radyo şimdi bluetooth.Zaten şu anda dediğin gibi daha iyi çözümler var.
    edit:flas olayını unutmuşum bu arada ntv için bluetooth gerekliymis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DryWeather -- 17 Nisan 2013; 15:46:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3310 da var s4 te yok radyosuz telefon mu olur ben sürekli kullanıyorum radyoyu da mı internetten kullanalım
  • Skandal !!

• Fandrozortları okuduğum yorumlardan sonra alkışlıyorum gerçekten
  • Bi telefonu elestirmek icin kulp bulmak radyo konusu.radyo hangi devirde kaldi lan. Frekans kirliliginden baska birsy degil. Akilli telefona iki bin tl verip internet yok diye aglayan maluklar cok acinasisiniz. Bunun v1.1 olani da iphone veya s3 olup faturasiz hattinda kredisi olmayip caldiran.

• Telefonda radyo devri bitiyor.

• Huawei X5 telefonu olan biri olarak donanımsal olarak varolan radyoyu yazılımsal olarak desteklemediği için CFW yükledim ve radyo sağlamayan diğer CFW'leri yüklemiyorum. Radyo her zaman önemlidir. Radyoyu ağ üzerinden dinlemek kesintilere, internet kotasının azalmasını ve pilin çabuk bitmesinin göze alınması demektir.

• sen hangi devirde kaldın ? radyo sadece müzikmidir sanıyosun sen

• S2 kullanıyorum çok memnunum radyosuda var best fmle çok iyi vakit geçiriyorum :D

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.